Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Bojují proti „pedofilní síti“. Rozhodli se chytat online sexuální predátory (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 379 poděkování
Dostal: 871 poděkování

Bojují proti „pedofilní síti“. Rozhodli se chytat online sexuální predátory (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Milan a Tomáš, mladíci z jižní Moravy, pátrají na „vlastní pěst“ po sexuálních predátorech. Se čtyřmi se již setkali, na tři podali trestní oznámení.

Založili si falešný profil na seznamce. Během půl hodiny jim napsalo asi padesát lidí, polovina z nich se chovala typicky jako takzvaní sexuální „predátoři“. Ti loví na internetu nezletilé dívky. Zpravidla jde o dospělé muže, kteří často využívají obnažených fotek a své oběti lákají na schůzky.

Netušili jsme, že je na světě tolik lidí, kteří lákají děti na internetu. Udělalo se nám z toho špatně.

Tomáš
Lovec pedofilů

Tento článek je součástí exkluzivního obsahu iDNES Premium

Plný text článku je přístupný ve VIP sekci: https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=52064#p52064
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 481 poděkování

Re: Bojují proti „pedofilní síti“. Rozhodli se chytat online sexuální predátory (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jak mohou vědět s kým mluví (tzv. predátory), vždyť oni sami se chlubí tím že mají falešné účty.
Zdá se že z toho začíná být móda. teď jen stačí aby se objevili lovci lovců a mají o legraci postaráno všichni.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Dal: 788 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Bojují proti „pedofilní síti“. Rozhodli se chytat online sexuální predátory (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

Jednorozec píše: středa 13. 1. 2021, 20:02:59 Zdá se že z toho začíná být móda. teď jen stačí aby se objevili lovci lovců a mají o legraci postaráno všichni.
To by mohla být legrace, možná bych i začal koukat na youtube, nebo kde tyhle hovadiny frčí.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 833 poděkování
Dostal: 1659 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plný text článku je od dnešního dne přístupný ve VIP sekci: https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=52064#p52064
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Nejsem jen nemožnej. Já jsem vědecky nemožnej...!
Dal: 618 poděkování
Dostal: 108 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

Jednorozec píše: středa 13. 1. 2021, 20:02:59 ...teď jen stačí aby se objevili lovci lovců a mají o legraci postaráno všichni.
Hele, to není špatnej nápad. Myslím, že naštvanejch pedofilů, co je už nebaví ty velkohubý útoky na netu je dost. Nedivil bych se, kdyby se objevil lovec pedobijců >:( *vava*
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

E-mail idnesu(bez obrazového materiálu):

Reakce na článek: Bojují proti „pedofilní síti“. Rozhodli se chytat online sexuální predátory

Paní redaktorce bych přál více času, aby se mohla pořádně zabývat tématem, o kterém píše. Nemusela by se uchylovat k nutnosti dostat slovo pedofil do titulku pro přilákání pozornosti. Proč mladíka Tomáše označuje za lovce pedofilů, když to je jednak nesmysl a pak sám se označuje na instagramu za lovce predátorů? Pokud chtěla něco napsat o jejich práci, mohla si zjistit, že jejich amatérizmus dosahuje takové úrovně, že jsou schopni ponechávat SPZ dotyčných, nebo nedostatečně vyretušovat jejich obličeje. A když už mluvila s panem policistou Václavem Píseckým, měla se jej i přeptat na dokument V síti, jehož podklady z toho dokumentu vyšetřoval. Jinak by nenapsala takovou minelu, jako že "Během deseti dní je oslovilo přes 2450 mužů s návrhy, jež se příčí citovat". V debatě na YouTube kanále Celoživotní vzdělávání na ZČU pan Václav Písecky sdělil (záznam byl smazán, ale jeho kopii vlastním, přepis je dostupný online https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=49913#p49913), že dívky oslovilo jen 500 lidí a že nějaké návrhy jich mělo jen kolem padesáti.

S přáním více času na kvalitní práci
Cykle02, člen ČEPEK
Jednorozec
Registrovaný uživatel

50 nebo 2450, to jsou jen dvě písmenka navíc ne...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 11
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 427 poděkování
Dostal: 355 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Ti kluci mne docela baví, jak obhajují své schůzky s těmito jedinci že prý policie by se k něčemu rozhoupala nejdříve za pět měsíců... Čemu ale ta schůzka pomůže krom jejich sledovanosti? Kdyby alespoň měli koule to přiznat, o co jim skutečně jde. Povzdech nad tím že takoví predátoři dostanou jen podmínku ale bohužel ne léčení je také vtipný. O problematice tématu toho (krom shlédnutí dokumentu V síti) asi moc neví, když se neuvědomují že u většiny těchto jedinců ze sexuologického hlediska není co léčit... Ježiš ti jsou tak hloupoučcí... *rofl*

DOPLNĚNÍ:
Jak jsem si vyzkoušel tak i mažou nesouhlasné komentáře které nabourávají jejich obraz bojovníků za děti... Prostě jen další šašci co se vezou na módní vlně a hledají tím sledovatele.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: čtvrtek 21. 1. 2021, 16:40:05Prostě jen další šašci co se vezou na módní vlně a hledají tím sledovatele.
Ani ni ne tak sledavatele jako prachy, a ještě marně.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 11
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 427 poděkování
Dostal: 355 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Cykle02 píše: čtvrtek 21. 1. 2021, 19:50:05
Tim píše: čtvrtek 21. 1. 2021, 16:40:05Prostě jen další šašci co se vezou na módní vlně a hledají tím sledovatele.
Ani ni ne tak sledavatele jako prachy, a ještě marně.
Já hlavně bytostně nesnáším když se někdo veřejně tluče do hrudi a chvástá se že je lepší než policie... Ti alespoň nepotřebují pochlebovače v podobě fanoušků a jejich údaje projdou u soudu spíše než tohle.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Jednorozec
Registrovaný uživatel

"Jelikož videa s touto tématikou nejspíš nikdy zpeněžená nebudou. Moc vám za vaši podporu děkujeme a velice si toho vážíme!"

Hmm a kolik peněz dostane člověk za 2200 shlédnutí v češtině? :0)))

A ten argument že musejí získat důkazy jen tak že musejí někoho vylákat na schůzku čímž se "usvědčí".

A jak přesně někoho usvědčí z čehokoliv poté co přijde na "schůzku" kde místo toho za koho se vydávali jsou najednou dva troubové?

A to prohlášení "v americe se k takovým lidem můžete chovat úplně jinak"......