Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Uchylák z detstva (Modrý koník)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 380 poděkování
Dostal: 897 poděkování

Uchylák z detstva (Modrý koník)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Včera o 12:44
Ahojte, mam taký nepríjemný zážitok z detstva, mohla som byt tak 2-3 na základnej škole , chodievala som každý týždeň na jeden krúžok po škole,sama,bez sprievodu..bol to dosť dlhý kus cesty pešo na umeleckú školu.no a raz som po tek ceste stretla chalana, išiel oproti mne, ako sme sa priblížovali chcela som sa mu uhnúť aby sme sa nezrazili ale on tiež zmenil smer naschvál mne do cesty, stali sme oproti sebe ..(na jeho vážny výraz a hnusný xicht doteraz neviem zabudnúť,dival sa mi priamo do očí) no a vtedy ma chytil dole, proste celou rukou ma tam pohladkal. Stala som ako obarena,potom som ho obišla, nepovedala ani slovo a išla dalej... On tiež, našťastie. Bolo to strašne odveci,doma som to potom po čase mame povedala... ja viem možno je to hlúposť,ale Doteraz mi je zle z predstavy ze taki smradi existujú a keby to urobí mojej dcére tak neviem.... No a pointa je ze .. ono po nejakej krátkej dobe po tom incedente som raz bola u kamarátky na chodbe, a zrázu zhore okolo nas prešiel on..bol to jej sused, doteraz viem jeho priezvisko lebo som sa hned pytala a všetko jej povedala, ďalší krát ked sme sa zase takto ,,stretli,, kricala po nom ze je uchylak.on bol ticho a ani sa neotocil. Taaaak ked viem jeho priezvisko,minule som si tak spomenula na to cele a reku, skúsim kuknúť co neni na FB. Našla som ho.

Urcite to je on, tu tvár si pamätám.. len tak mi vŕta v hlave zeci mu niekedy nenapísat ze ci ešte stále obťažuje male dievčatka .. z recesie.. ma tam fotky s frajerkou,.. mne osobne je z neho na vracanie. Chcela som sa týmto vykecat a poprípade spýtať ci aj vy nemáte takéto skúsenosti z detstva a ci ste stým viacmenej ok? A keby toho človeka reálne stretnete po rokoch..ako by ste reagovali?

marca12 Včera o 12:49
Toto su velmi neprijemne zazitky. V minulosti im to preslo,ale dnes nastastie su rozne organizacie,ktore bojuju v takychto veciach. Ak mas odvahu,verejne by som vyzyvala k nahlasovaniu a hlavne robit osvetu v skolach. Ucitelia musia robit osvetu. Keby sa to mne stalo,tak to nepoviem nikomu nic ani mame. Osveta je velmi dolezita,aby deti vedeli ako reagovat a hlavne,ze to nie je ich hanba,ale hanba toho zvrhlika.

ahoj0 Včera o 12:56
Áno aj ja som mala podobnú skúsenosť, síce ma neobchytkaval ale fotil ma na ulici a snažil sa mi prihovorit. Nikdy viac som ho nevidela. Mohol mať približne 30 rokov a ja nejaká 3-4 trieda. Rodičom som to povedala v ten deň. Je to hrozne, ktovie aké mal plány. A strašne je že ja som si vtedy vôbec to nebezpečenstvo neuvedomovala.

...
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?