Tápání v pocitech

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
anna.g87
Nový člen
Líbí se mi: Ženy a muži
ve věku od: 0
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mé dětství bylo šťastné jen epizody, které se v něm odehrály měly hořké dozvuky a některé dodnes žádné nemají a je po nich jen prázdá díra. Mé vzpomínky jsou krásné i smutné i s otazníky. Svůj život žiji, jak jen to umím, a když nevím jak dál, improvizuji. Mám dvě krásné slečny a přítele a rodina je pro mě vším.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Tápání v pocitech

Nový příspěvek od anna.g87 »

Ahoj lidi,

dlouho jsem váhala zdali má smysl registrovat se na toto fórum. Ani nevím zdali chci být aktivní nebo spíše stále pasivní členka, času moc není. Ale drží se mě pojem pedofilie jako stigma a je pro mě těžké si přiznat, že sama pedofilní sklony mám a cítím je jako nechtěného hosta.
Dost jsem přečetla o vás, ne jako o členech ale jako o lidech, vaše příběhy a vaše trápení a boj, který svádíte s vaší myslí i tělem. Ten boj je pro mě obdivuhodný a pomáhá mi více pochopit pedofilní muže. Chápat vás je pro mě jakýmsi smířením s mým osudem, s mou minulostí i přítomností.
V dětství jsem byla zamilovaná do pedofila, a dodnes, ačkoliv jsem si to už schopna připustit, mi nejde snadno vyslovit, že jsem jím byla dlouhou dobu zneužívána. Hodně, ale opravdu hodně si toho stále kladu za vinu, protože nedokážu soudit nakolik jsem zodpovědná za jeho osud já a nakolik on za ten můj. Zákonem, psychology a psychiatry však vina padla výhradně na něj. On byl dlouhá léta ve vězení a já mezi tím založila rodinu. A ačkoliv si marná část mne přeje, aby tady v komunitě byl, přesto si nepřeji, aby mne kontaktoval nebo se zajímal o můj život. Netuším, co bych cítila, kdyby snad on cítil nějakou zásluhu na mé osobě a nebo na to byl dokonce nějak hrdý nebo naopak, aby se omlouval a litoval toho. Myslím si, že dnes jsem jej pochopila a je dobře, že most je spálený a není třeba stavět nový.
O sobě jsem chtěla dát vědět více, ne o něm, protože se necítím být naprostou obětí, ale spolupachatelem v jeho zločinech vůči jiným dívkám. Nedokážu si přiznat, že jsem pedofilka, ale lásku kterou cítím ke svým dětem a k cizím dětem mne velice rozpolcuje. Jistá přitažlivost k mladým dívkám mne na mě děsí, a také mne sžírá mé neustálé podezřívání cizích mužů, že jsou pedofilové a zejména podezřívání mého přítele, který má k mým dětem ten nejvřelejší vztah. I když se bojím, že by on nebo někdo další mohl způsobit mým dětem podobné šrámy na psychice jako mám já, tak občas si namlouvám, že to nejsou šrámy, ale jen vzpomínky, ke kterým se vracím velice často a nedokážu je uzavřít, nedokážu je zaškatulkovat a dát jim nějakou nálepku. Nedokážu se sžít se svými pocity a cítit se dobrá nebo zlá, když přemýšlím nad tím, jak se mým nebo cizím dětem, které vídám, nebo je znám, děje něco podobného, zvláště pokud by se chovali stejně jako tehdy já... ale musím se přiznat k zásadní věci, v těch představách je do těch rolí občas stavím... jsem tam já a ony, někdy je tam i můj přítel nebo jen on. Když jsem byla malá, to on obdivoval krásu mladých dívek a žen a učil mne to. Nikdy nedojdu smíření, zdali mne to vnukl on, nebo to v sobě mám odmalička? Tady jsem nezaregistrovala jedinou ženu, která by se cítila jako pedofilka, ale věřím, že v konečném důsledku mezi mužem a ženou, co do psychiky není žádný rozdíl, jen ten fyziologický a hormonální.
Děkuji za přijetí.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Wickr Me: MarekVolny
(Telegram dávám po dřívější komunikaci)
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2049 poděkování

Re: Tápání v pocitech

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Drahá Anno,

když pročítám tvůj text, vidím tam opětovně tu smutnou skutečnost, jak moc sexuální zneužívání ubližuje dětem, které potom vyrostou v dospělé se zlámanou duší, jimiž cloumají zmatek a pocity viny. Píšeš, že "nedokážeš soudit, nakolik jsi zodpovědná za jeho osud ty a nakolik on za ten tvůj". Víš, Anno, děti jsou různorodé. A mohou se mezi nimi najít i ty, kterým sexuální aktivity připadají nějak zajímavé, které jsou na ně zvědavé, koneckonců kdyby tomu tak nebylo, tak neexistují hry na doktora a jiné doložitelné důkazy, že děti taktéž sexualitu pociťují. Je ale velký rozdíl mezi dětskou sexualitou a tou dospělou. Dospělý člověk má za sebou nejen mnoho znalostí a zkušeností, které dítě nemělo možnost získat, ale také problematiku světa chápe jinak a komplexněji.

Nepopisuješ svůj příběh detailně, takže nevím, z jakého důvodu se domníváš, že bys na sobě měla cítit tíhu viny, ale i za předpokladu, že jsi mu třeba dávala najevo svou lásku, že jsi možná (potom) dětsky "koketovala", že jsi souhlasila s jeho sexuálními návrhy - to tě nečiní vinnou. Ty jsi tehdy nebyla dospělá, ty jsi jen měla někoho moc ráda, a zároveň jsi byla dítě, které zkouší hranice a určuje si je podle toho, jak je vychováváno dospělým. To on byl dospělý a měl si být vědom toho, jakou ruskou ruletu hraje s tvým životem, že pro své blaho dává v sázku (nejen) tvůj psychický stav, ať už v dané chvíli nebo v budoucnu. To on tě zradil, když ty jsi ho měla ráda a považovala ho zjevně za blízkého člověka, když on překročil hranici. A pokud tak činil i u jiných dívek, jak píšeš, o to více to vypovídá o jeho charakteru, kdy chtěl dobré jen pro sebe a ne pro dívenky, které ho milovaly. (A ano, děti umí milovat, milují své rodiče, milují své vzory, milují své blízké. Mohou cítit i určitou lásku, která je takovou "preláskou" k lásce partnerské. Ale jen blázen a popírač by sám sobě tvrdil, že tato láska je omluvou pro to, aby vůči dítěti selhal.)

A co se týče tvé sexuální orientace? Orientace je hodně variabilní. Sám za sebe si myslím, že události v dětství ji do velké míry umějí ovlivnit. Příkladem budiž třeba ženy, které vyrůstaly s násilnickým, dominantním otcem, které mají v budoucnu tendenci hledat si podobně formované partnery, s nimiž zahajují poměrně nezdravé vztahy. Anebo lidé, kteří frustraci ze zneužívání či týrání později v dospělosti vybíjejí ve formě BDSM. Celkově se dá říct, že události v našem životě nás formují, a to včetně té orientace. Nemyslím si, že by nějaká událost v dětství vyloženě dokázala někoho "přeorientovat", ale mám za to, že tyto události mohou mít za následek určité "fetiše", které člověka vzrušují "navíc". Je možné, že proto jsou pro tebe děti přitažlivé. Setkal jsem se s člověkem, který zažil trauma v dětství, a pravděpodobně následkem toho ho vzrušuje představa sexu s dětmi - včetně sadistických aspektů. Je to člověk se svědomím a uvědomuje si, že dětem by tím ublížil, ale co je zajímavé - děti ho jinak duševně nepřitahují. U pedofilů je zvykem nejen fyzicko-sexuální, ale hlavně duševní láska k dětem, které se mu líbí charakterem, způsobem myšlení. U tohoto člověka toto chybělo. Jak říkám, proto ta má teorie o "fetiších", které traumata "přidávají" k našim orientacím. Ale tohle celé je spekulace, nezaložená na jakýchkoliv výzkumech.

Co je však podstatné, Anno, tak za sexualitu nemůžeme, ať už vzniká kdykoliv a jakkoliv. Nikde jsme nezaškrtli v nějakém dotazníku, co si přejeme, aby nás přitahovalo. To, za co jsme odpovědní, jsou naše činy. Ať jsou tvé představy jakékoliv, na tom nezáleží, dokud veškeré tvé chování vůči dětem (cizím i vlastním) bude nevinné, dokud představy a realitu oddělíš.

Co se týče jak nejistoty ohledně sebe samé, tak i nejistoty ohledně přítele a jiných mužů, velmi - opravdu VELMI - bych ti doporučoval (pokud jsi tak již neučinila), aby ses pokusila najít nějakého terapeuta, s nímž můžeš tyto své problémy probrat. My tady bohužel nejsme odborníci a byť můžeme ukázat podporu a pochopení, nikdy nenahradíme odbornou pomoc. A obzvlášť, pokud ti tyto myšlenky ovlivňují život nějakými paranoiemi, které ti třeba i způsobují úzkosti, je třeba to řešit. Možná by nebylo od věci to řešit a sdílet i s tvým přítelem, pokud to neví, abys cítila i tu "fyzickou" podporu někoho, kdo tě má rád. Jen na to, prosím, nebuď sama. Nenech se tím sžírat zevnitř.

Pokud by sis potřebovala s někým popsat soukromě, klidně mě můžeš kontaktovat na emailu.

Pro teď ti už popřeji jen hodně štěstí. *gl*
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK / Administrator of ČEPEK Community
šéfredaktor redakce ČEPEK / Editor-in-Chief of ČEPEK Editorial Office

E-mail: [email protected]
________
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Dal: 1582 poděkování
Dostal: 796 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Milá Anno, výčitky pusť z hlavy, bylas dítě. A za představy se nikomu omlouvat nemusíš, a je úplně jedno, zda ti je někdo vnuknul, vypěstovala sis je sama, nebo je máš vrozené. Jsou to jen představy, které mohou být hezké, a nebo nemusí, ale dokud jsou to jen představy, nikomu s nimi neubližuješ.

Ty rozpolcené pocity jsou u časně sexualizovaných nebo zneužívaných dětí typické, a to zejména u těch, které svého pedofila milovaly. Něco jsi zažila, možná se ti to i líbilo, ale celý svět má jasno v tom, že ti bylo ublíženo, máš se cítit jako oběť a potřebuješ terapeuta. Mám kamarádku z podobnými zážitky. Až na výjimky se za celý život nikomu nesvěřila. Ráda by si o tom povídala, ale představa, že z ní někdo bude dělat oběť, okolí ji začne považovat za nějak vadnou nebo poškozenou, to jí připadalo traumatizující. Cítila se jinak v pohodě, ale s tajemstvím o kterém si nemůže normálně popovídat. Každý jsme ale jiný, můžeš to mít jinak a třeba by ti nějaký terapeut s papírem pomohl, vyznat se ve všech těch pocitech.

Jediná žena na světě s pedofilními představami určitě nejsi, to se neboj. Pokud umíš anglicky, poslechni si tyhle podcasty, jsou tam i rozhovory i s pedofilními ženami: https://thepreventionpodcast.com

Jinak jako pedofil a otec dcery jsem také více podezřívavý, a za každým hned vidím pedofila. Toho špatného, ne tak uvědomělého jako jsem já :). Ale s tím nic nenaděláš, to bys ty děti nemohla pustit ani do školy...
Bouře
Správce sociálních sítí
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Dal: 852 poděkování
Dostal: 873 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Ahoj.
Ve svém příspěvku píšeš že jsi byla zneužívána a cítíš určité pedofilní sklony. Taky píšeš že si příjdeš i tak trochu vina.
První co bych chtěla říct je že nemůžeš za chování onoho muže. To on dělal špatnou věc ne ty. Je jedině dobře že se necítíš naprostou obětí (pokud se necítíš ublíženě tak je to jedině dobře) ale co není dobře je že se cítíš tak trochu spolupachatelem protože to není pravda.
Nemůžeš za své myšlenky ale můžeš za své činy. Nemáš se za co stydět. :) Nevybrala sis že tě přitahují a malé holčičky. Máš pravdu že pedofilních žen tu moc není ale i tady se nějaká najde. :)
Fx100d
Administrátor
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 388 poděkování
Dostal: 710 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Vítej na ČEPEKu. *gd*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Cute Boys
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
Výkřik do tmy: Možná trochu netradiční, bisexuální pedofilka, kterou zajímají jak dospělí jedinci obou pohlaví, tak se dokáže pokochat pohledem na krásné mladé chlapce :)
Dal: 63 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Nový příspěvek od Cute Boys »

Ahoj Anno,

máš toho za sebou opravdu dost, to se musí nechat. Z tohoto úhlu pohledu daleko více, než já.

I přesto myslím, žes udělala dobře, když jsi se sem zaregistrovala, protože by ti to mohlo pomoct se zorientovat sama v sobě.

Hlásím se jako jedna z mála žen tady, že mi kdykoliv můžeš napsat ;)

Cute
Jája
Registrovaný uživatel
Varování: 16
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 45
Kontakt: Miluju zpívající holčičky 🤞
https://youtu.be/nA7MotpbkEA❤️
https://youtu.be/4cmffLlkwxc❤️
Miss you 💖💖💖💖💖
DĚKUJI UMĚLÉ INTELIGENCI za krásné Princezničky AI je super je dobré nemít výčitky svědomí že se mi líbí fotky reálných holčiček je mi trapně, ale tak to prostě mám mé pocity mé svědomí.
Výkřik do tmy: TO CO DNES ZANECHÁME V SRDCI DĚTÍ,ONY ZÍTRA VRÁTí CELÉMU SVĚTU...tak proto je musíme začít společně chránit ❤️🕊️🕊️🕊️🆘
Dal: 384 poděkování
Dostal: 133 poděkování

Nový příspěvek od Jája »

Ahoj jo taky mám ohledně toho co tě trápí taky bordel v hlavě toto mě taky moc štve mrzí bolí přemýšlím o tom už od té doby co se mi to stalo nebo tak nějak. Byli doby kdy jsem to tak nevnímal bral jsem to tak že se takové věci prostě stanou bylo to jen jednou, ale nechalo to ve mě spousty negativních pocitů cítím v sobě takovou vnitřní bolest neumím ten pocit popsat, ale jsem si jist ze mě chápat budeš.
Začínám si být jist že mě bylo 5 let moc bych chtěl vědět co se přesně v tom stanu stalo já mám jen spousty střepů které nedávají ucelený film co se vše dělo.
Toto mě taky děsí vím že se dětem sex líbí beru to Podle sebe a dál budu mlčet. Libilo se mi když se mi ho dotýkala líbilo se mi když jsem si mohl dělat co chci, ale děsí mě to že mi bylo 5let to prostě NE 5 letech dítě na takový zásah do života není připraveno když zas o tom píšu tak brečím, protože mě to bolí. Dodnes si pamatuji nějaké věci slova já nahý ona nahá ležící na zádech a její slova dělej si semnou co chceš,,rychle už jedou,, áčko stan,, škvor štípka bála se toho hmyzu zabil jsem ten hmyz,, velká chlupaté jak se slušně řekne ta věc napišu pohlavní orgán to byl rok cca 1985 v tu dobu se nikdo nikde neholil. Dnes se každá dospělá žena ze sebe dělá malou princeznu 👍a malé princezny chtěji zas opak.
Jsem si jist kdyby jsme se neodstěhovali na konec republiky tak by v tom ta žena pokračovala. Možná ani dospělá nebyla snažil jsem se zjistit nějaké informace, ale podložené to nemám spíš vše ukazuje že to byla 18+ vím jistě že to musela být jedna ze tří sestřenic od mého táty který mi mimochodem zemřel když mi byl 1 rok také mě to štve že jsem ho nepoznal, ale to sem nepatří.
Dokážu odpustít cokoliv, ale musím vše pochopít tady nechápu nic chtěl bych si tou ženou promluvit a jen ji pochopit proč mě využila mě jak kus hadru který pak odložila do skříně zavřela a tam ten hard plesniví tou plsni myslím své svědomí svou bolest. Kašlu na pudy jsem prase právě od tohoto incidentu pud je pud svědomí je svědomí.
Omlouvám se co teď napišu, ale nechte mě KŘIČET dovolte mi to vše ze sebe dostat protože jak se znám prostě o těchto věcech neumím a asi nebudu mluvit s kým koliv tváří tvář...kdybych takové vzpomínky měl na nějakého chlapa zabíl bych ho bez debat pro jistotu všechny tři jak jsem psal celý život si říkám ty posero co fňukáš líbilo se ti to máš rád ženy no spíš holčičky a pak mi tam do toho skočí ten věk 5 a tyto veškeré pocity stud beznaděj otázky jen čistý bordel. Uz ve školce si pamatuju hry na zmíněné doktory prostě pipina bez ochlupení už ve školce ve mě vzbudila větší zájem a byla hezčí roztomilá přitažlivější než velká chlupatá však víte co napíšu pohlavní orgán.
Prostě už od školky jsem hledal to vzrušení a bylo mi jedno kdo to je prostě jsem chtěl ty vaše pip a doteky na mého...Mohl ze mě vyrůst Maga prase, ale toto se nastalo NAŠTĚSTÍ protože společnost výchova škola atd dali nějaké pravidla díky kterým jsem snažil krotit svůj sexuální pud chtič průser byl když se narodila má nevlastní ségra a zde končím další má BOLEST a proto v bojí proti zneužívání dětí udělám cokoliv nedopustím aby na světě byli lidi s podobnými či horšími vzpomínky než mám já a jine osoby v této společnosti na tomto světě....ve mě je fakt dost VZTEKU byl jsem oběť byl jsem predátor jak jsem několikrát tady psal a jsem pedofil a jsem radikální člověk. Proto se všem omlouvám za můj vnitřní vztek, ale každý vše vnímá jinak tak mi tuto formu neberte a jak vidíte tak s snažím komunikat co nejslušněji k neslušným věcem trošku víc protiklady 🤮 s pozdravem zlobidlo UzTusimKdoJsem ❤️ To jsem si nemohl vybrat blbější Nick, ale v tu dobu když jsem tady šel to bylo vystihující jméno. Čepek ze mě udělalá vášnivého čtenáře spisovatele a slušně se vyjadřujícího člověka jak jsem Psal máte na mě dobrý vliv taková převýchova děkuju ❤️🕊️🕊️🍀🍀
podivin
Správce poradny
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 1662 poděkování
Dostal: 722 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

UzTusimKdoJsem píše: čtvrtek 18. 5. 2023, 7:07:49 Omlouvám se co teď napišu, ale nechte mě KŘIČET dovolte mi to vše ze sebe dostat protože jak se znám prostě o těchto věcech neumím a asi nebudu mluvit s kým koliv tváří tvář...

ve mě je fakt dost VZTEKU byl jsem oběť byl jsem predátor ... Proto se všem omlouvám za můj vnitřní vztek, ale každý vše vnímá jinak tak mi tuto formu neberte a
Pamatuju si to správně, že jsi jednou psal, že se doktorům svěřovat nechceš?

No a co třeba si popovídat přes telefon, my používáme jitsi na anonymní volání? Ten tvůj vztek opravdu nemůžeš ventilovat v té surové formě na ČEPEKu, ale v soukromém hovoru by to nevadilo. Tak bychom se mohli někdy domluvit, pokud bys to chtěl někomu vyříkat. Ono to opravdu člověka moc tlačí a potřebuje to ven.
UzTusimKdoJsem píše: čtvrtek 18. 5. 2023, 7:07:49 Uz ve školce si pamatuju hry na zmíněné doktory prostě pipina bez ochlupení už ve školce ve mě vzbudila větší zájem a byla hezčí roztomilá přitažlivější než velká chlupatá však víte co napíšu pohlavní orgán.

Prostě už od školky jsem hledal to vzrušení a
Já si teda ve školce na doktory nehrál, ale pamatuju si, že jsem už ve školce masturboval.

Ale měl jsem také dva zážitky s holčičkama.
UzTusimKdoJsem píše: čtvrtek 18. 5. 2023, 7:07:49 s pozdravem zlobidlo UzTusimKdoJsem...To jsem si nemohl vybrat blbější Nick,
Možná by ti admini mohli přezdívku změnit. Už to pár změn proběhlo, tak to asi jde. Pro mne osobně jsi Jája, ale nevím, jestli jsem jen nezkomolil "já já" :D Tak jestli by ti to vyhovovalo a šlo to použít, tak možná Jája není špatné.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Jája
Registrovaný uživatel
Varování: 16
ve věku do: 45
Kontakt: Miluju zpívající holčičky 🤞
https://youtu.be/nA7MotpbkEA❤️
https://youtu.be/4cmffLlkwxc❤️
Miss you 💖💖💖💖💖
DĚKUJI UMĚLÉ INTELIGENCI za krásné Princezničky AI je super je dobré nemít výčitky svědomí že se mi líbí fotky reálných holčiček je mi trapně, ale tak to prostě mám mé pocity mé svědomí.
Výkřik do tmy: TO CO DNES ZANECHÁME V SRDCI DĚTÍ,ONY ZÍTRA VRÁTí CELÉMU SVĚTU...tak proto je musíme začít společně chránit ❤️🕊️🕊️🕊️🆘
Dal: 384 poděkování
Dostal: 133 poděkování

Nový příspěvek od Jája »

JaJá by bylo fakt super já a me druhé já👍 telefon asi ne nevím. Už jen to že tady to vše ze sebe dostanu je pro mě luxus oproti tomu to v sobě držet 43 let a čím jsem starší tím víc vše roste vše vnímám úplně jinak než tomu bylo.
Určitě pamětníci jednoho mrtvého krále mají v paměti jak popisoval svůj zážitek ze školky nechci používat ty slova to spojení, ale toto bylo jako kdybych to napsal já jen to napsal on.
Zajímáji mě zkušenosti ostatních které si tímto prošli a toto mi pomáhá si to vše lépe srovnat. V životě jsem udělal dost chyb a vše si nechat v sobě byla Fajt blbost. Lidí kterým se toto stalo musí to ze sebe vše dostat no jo a teď tak přemýšlím když pro nás dospělé to je blbé řešit co teprve ty nejmenší. Také si to celý život sebou budou tahat jak závaží jak břemeno které každým rokem co je ta osoba starší nabírá na síle. Kdybych nebyl pedofil tak bych to třeba šel řešit, ale kdybych to řešit šel tak bych musel mluvit i o tom že jsem PEDOFIL a o tom mluvit odmítám do té doby než přijdou pak už budu muset, ale to už mi bude asi jedno. Podivíne jsi moc hodny umíš lidem poradit což je fajn 👍 s pozdravem JaJá ❤️🕊️
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 8
Dal: 108 poděkování
Dostal: 298 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

@UzTusimKdoJsem Prosím, zkus zapracovat na gramatice, protože tvé příspěvky se strašně špatně čtou. Aneb "Pojďme jíst děti." proti "Pojďme jíst, děti." - Gramatika zachránila děti před snědením. ;)
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

MR_Xguard píše: čtvrtek 18. 5. 2023, 16:22:07 @UzTusimKdoJsem Prosím, zkus zapracovat na gramatice, protože tvé příspěvky se strašně špatně čtou. Aneb "Pojďme jíst děti." proti "Pojďme jíst, děti." - Gramatika zachránila děti před snědením. ;)
Také bych doporučil text více dělit do odstavců.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 584 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj, vítam ťa na čepeku. *bye*