Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 70 poděkování
Dostal: 187 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Mě zde anonym akorát naštval, že neví, kde jsou Kraslice. jsem myslel, že zeměpis neumí jen lidi v USA. A hlavně tak slavné město, kde se už přes 200 let vyrábí prvotřídní dechové hudební nástroje.
https://youtu.be/oJLUVFoXiBs

Já to všechno vím ze zeměpisu, a to je už 14 let, co jsem nebyl na základce.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Michal-222

Nový příspěvek od Michal-222 »

Bylo to i na Zpovědnici, ale asi to smazal autor nebo admini. Nevím.
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

Toto je lepšie ako turecká telenovela :D Už som sa dlho takto nepobavil, super! :D
A je tam aj zmienka o Plyšáčkovi :D gold nad zlato :D
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
Dal: 135 poděkování
Dostal: 421 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Pedofilové si mohou najít tu trasu a počíhat si tam na ně unést je a už své dětičky nikdy neuvidím :,(
Uvažovala jsem se odstěhovat, ale teď si to nemůžeme dovolit.
Aj keby ste sa odstahovali trebars na Antarktidu, tak si moze vedla vas postavit iglu eskimak, ktory bude pedofil.
A vy o tom nemusite ani vediet.
Jedine zahrabat sa pod zem.

Tak isto aj vo vasej rodine mozete mat pedofila a nemusite o tom vediet. Vas syn moze zistit o sebe ze je pedofil. Co potom urobite? Vas vsak zaujimaju Kraslice ked zajtra je Silvestra.
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 875 poděkování
Dostal: 1728 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Líže své lízátko píše: úterý 29. 12. 2020, 21:03:36Já to mínusuju ty hlavo. Jako proberte se. Máte názory jako potracené děti. Ty děti které svými názory zabíjíte.
Jo, tak pohled, že "zabíjíme děti svými názory na potraty", tady míval, co vím, jenom jeden uživatel.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Dal: 308 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Jen bych všem rád připomněl, že okolo 25% dětí v dětství zažije nějakou formu sexuálního zneužívání, nátlaku, či dokonce znásilnění. Nejčastějším pachatelem je osoba dítěti známá. Nejčastěji někdo z rodiny, vašich rodinných přátel, kamarádů dítěte, zkrátka jsou to lidé, jimž plně důvěřujete, nikdy by vás nenapadlo je podezírat ze sexuálního útoku na vaše dítě a zároveň mají plný a snadný přístup k vašemu dítěti. Na druhém místě, kde se nejčastěji odehrávají sexuální útoky, je internet. A jak tvrdí profesor Weiss, asi 1 z 10 pachatelů pohlavního zneužití (či nedovoleného navazování kontaktů s dítětem) je pedofilní člověk.
Já si říkám, že tady ani neposkytujeme rady o tom, jak se vyrovnat s pedofilii, ale rady o tom, jak se vyrovnat s tím, že vás každý považuje za zrůdu, bezdůvodně vyhrožuje PČR, kastrací i smrtí. Je to stejně hnusné, jako nadávat zdravotně postiženému dítěti za to, že se narodilo postižené a říkat mu, že ho máme chuť zavřít, zabít apod. Prostě hnus.

Kdybych měl opravdu velký, až chorobný strach, o své dítě, radši bych kontroloval lidi, se kterými se mé dítě stýká. Asi bych neměl strach u někoho, kdo o sobě veřejně prohlásí, že je pedofil. O něčem to svědčí. Nejvíce asi o odvaze postavit se předsudkům.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 27
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 459 poděkování
Dostal: 392 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Je mi docela líto že někdo najde cestu na tento web, přispívá sem ale už se neobtěžuje investovat svůj čas do zjištění reálných informací... Ve výsledku je každý držitel řidičáku dětem nebezpečnější než my ale na stránky BESIPu nikdo protestovat nechodí...
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Myslím, že diskusia a najmä diskusia s istým komentujúcim, je nadprodukcia (a je to aj konraproduktívne), veď je to jasné rýpanie za účelom kanadského žartíku.

Ďalej nesúhlasím s tým, štatistiky, neštatistiky, že až 25 percent detí zažije nejakú formu sexuálneho nátlaku. Určite nie u nás, v Čechách a na Slovensku. To je poriadne nadsadené. Tým nechcem, samozrejme, nijako zľahčovať túto citlivú tému.
Prim
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 154 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Na zmíněném místě jsem byl, ale žádné děti jsem tam nikde neviděl a ani neslyšel. Než někoho křivě nařknete, že se tam unáší děti, tak si ověřte skutečnosti, děkuji. A k tvrzení rádoby paní, že se tam schází narkomani, dodám jediné, drogy neužívám a dokonce mi je nikdo na místě, ale ani v blízkém okolí nenabízel. Jinak pedofilové z celého Česka a Slovenska se tam scházet nemohou, neboť do jednoho bytu by se opravdu nevešli. Takže vaše zcela absurdní představy si můžete založit vy víte kam.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
Dal: 135 poděkování
Dostal: 421 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Pipo píše: středa 30. 12. 2020, 18:35:40 Ďalej nesúhlasím s tým, štatistiky, neštatistiky, že až 25 percent detí zažije nejakú formu sexuálneho nátlaku. Určite nie u nás, v Čechách a na Slovensku. To je poriadne nadsadené. Tým nechcem, samozrejme, nijako zľahčovať túto citlivú tému.
25% deti to je moc obecne. Podla mojho nazoru to zalezi podla toho ako je to myslene. Zaujimalo by ma 25% z coho respektive 25% z kolkeho mnozstva alebo teda ako je to myslene ci z nejakej krajiny alebo ako. Pretoze napisat iba 25% deti ale ta podstata chyba. 25% deti z celeho sveta? Alebo ako je to myslene.

Ak by to bolo myslene 25% deti z celeho Ceska alebo Slovenska popripade oboje naraz tak nesuhlasim. Je to dost velke percento aj keby to bolo myslene tak, ze tito dva staty naraz.

Taktiez by ma zaujimala viac statistika, ze az 90% sex. zneuzivania pachaneho na detoch nepachaju pedofili ale bezny heterosexualy. 90% z coho. Ako robili tuto statistiku z coho vychadzali. Tym to samozrejme tiez nechcem spochybnovat. Len ma zaujima podstata z coho vychadzali.
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 2
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 421 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Nový příspěvek od simgiran »

Marco Freeman píše: středa 30. 12. 2020, 17:00:49 Jo, tak pohled, že "zabíjíme děti svými názory na potraty", tady míval, co vím, jenom jeden uživatel.
No, tak ono celkově to má hodně jeho rukopis.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 494 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pipo píše: středa 30. 12. 2020, 18:35:40 Ďalej nesúhlasím s tým, štatistiky, neštatistiky, že až 25 percent detí zažije nejakú formu sexuálneho nátlaku. Určite nie u nás, v Čechách a na Slovensku. To je poriadne nadsadené.

Já tomu náhodou věřím. jen je si přeba uvědomit že je to závislé na tom co všecko se do toho počítá. To je to samé jako když se za DP považuje video se sexm 17 leté spečny/kluka.. Já si třeba z dětství pamatuju spoustu situací, kdy jak já či někdo okolo čelil "sexuálnímu nátlaku" jen tehdy se tomu neříkalo zneužití ale "zkoumání dětské sexuality" a považovalo se to za normální. Když se to ale napíše bez vysvětlení, tak si pod tím lidi automaticky představí sexuální (nejlépe fyzické) obtěžování dítěte nějakým dospělým.....
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
ve věku od: 4
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1067 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Mathias8 píše: středa 30. 12. 2020, 21:00:34Taktiez by ma zaujimala viac statistika, ze az 90% sex. zneuzivania pachaneho na detoch nepachaju pedofili ale bezny heterosexualy. 90% z coho. Ako robili tuto statistiku z coho vychadzali. Tym to samozrejme tiez nechcem spochybnovat. Len ma zaujima podstata z coho vychadzali.
Vychází to z toho, že každého pachatele sexuálního zneužití vyšetří sexuolog, a určí, zda je pedofil a potřebuje po trestu léčbu, nebo zda je psychosexuálně normální a potřebuje jen trest. Léčbu dostává podle oficiálních statistik kriminality jen cca 10 % pachatelů, takže 90 % zneužití páchají nepedofilové.

Dále jsme se tomu obšírně věnovali v tématu Do jaké míry se na pohlavním zneužívání podílejí pedofilové?
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

To, čo píšeš, Jednorožec, dáva zmysel. To beriem.
To, čo udáva Gabriel, aj keď som sa s tým viackrát stretol... neviem. Neviem.
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Navíc jsem si celkem jitý že x lez zpátky jsem v jiném tématu zkusil spočítat všechny případy odsouzení za zneužití s nařízenou povinnou sexuologickou léčbou a porovnat to s celkovým počtem a i ty čísla to dokládaly (to že pedofilů je menšina) a to ani nemluvím o tom že do té statistiky ministerstva vnitra spadly i osoby s jinou sexuální odchylkou než pedofílií... bohužel tolik let dozadu to už asi nenajdu.
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici

Jednorozec
Registrovaný uživatel

Ano to by mohlo být ono koukám, že mi to toma vyšlo že 19% odsouzených byla zároveň nařízena sexuologické léčba přičemž to nerozlišovalo, zda bylo dítě znásilněno či nikoli a jakou měl ten dotyčný sexuální orientaci (ne všichni se sexuologickou léčbou jsou sadisti). Takže reálně bylo mezi nimi s pedofilní orientací lidí ještě méně. Škoda že zmizely ty grafy na konci co jsem tehdy dělal, kdybych věděl názvy tak je někde v té hromadě možná i dohledám.
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici

Když si u svého příspěvku klikneš na tlačítko "Odpovědět s citací", uvidíš původní zdrojový kód příspěvku včetně názvů obrázků. Navíc jsme u každého grafu nechávali i zdrojový kód právě pro tyto případy, aby šel graf případně kdykoliv znovu dodělat.