V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


TerezaKraslice včera v 17:10

V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti?

Čeští pedofilové sídlí v Kraslicích!
Jsem matka tří dětí z Kraslic. Moje město má dlouhodobé problémy s nepřizpůsobivými, kriminalitou a nezaměstnaností. Nedávno jsem našla na Facebooku příspěvek o tom, že zde sídlí Československá pedofilní komunita Čepek!

Sídlo je Kraslice, B. Smetany 1753, PSČ 358 01

Tady je ten spolek registrovaný:
Odkaz na oficiální registr pedofilů na vládních stránkách, mají tam i adresu a stát to dovoluje

Je to panelák a v jednom z těch bytů je sídlo pedofilů celého Česka a Slovenska. Už jsem svým dětem řekla, ať kolem toho domu nechodí, že tam se tam schází nebezpeční lidé. Ten majitel prý bydlí pracovně v Německu, ale ostatní se tam asi stejně schází. Kamarádka z toho domu mi říkala, že tam za tím elektrikářem chodí často muži různého věku, ale nikdy žádná žena. Takže je jasné, že to jsou pedofilové.

Přijde mi to jako taková základna pedofilů, kam mohou unášet děti. Co mám dělat? Jak dětem vysvětlit, aby nikdy nešli poblíž toho domu? Navíc oni mi mohou děti unést i v jiné části Kraslic. Synovi je 10, dcerám 12 a 9 a do školy musí chodit sami. Nejde to jinak kvůli práci.

Pedofilové si mohou najít tu trasu a počíhat si tam na ně unést je a už své dětičky nikdy neuvidím :,(

Uvažovala jsem se odstěhovat, ale teď si to nemůžeme dovolit.

Jak byste to řešili? Bojím se o své děti

...

Cenarius včera v 17:16

Dle tvojí logiky by si člověk měl vyhledat veškeré spolky a nadace kteří pomáhají třeba vězňům se začleněním po propuštění z výkonu trestu, třeba veškeré rómské spolky a nadace a mnoho a mnoho dalších a takto je veřejně očerňovat a lynčovat. I když ABSOLUTNE NETUSITE co tam chodí za lidi (jestli vůbec tam někdo přímo chodí) a nebo co vůbec provádějí (kromě unášení dětí a hromadnou masturbací při sledování videí).

...

Karamba2020 včera v 17:
Jo jo, všichni pedofilové světa si dávají sraz zrovna v Kraslicích. Hlavně o Velikonocích, to bych děti nepouštěla vůbec z baráku radši.

...

Labužník mirabelka02 včera v 17:33

Ten spolek je prostě na pomoc těm lidem, aby nepáchali trestnou činnost…tak se neplaš. Doporučuji, aby sis to tam přečetla, čím se zaobírají, ty plašanko. Zřejmě o tomto tématu nic nevíš.

...

matkabagristy včera v 17:36
Z té komunity Čepek je i takzvaný Plyšáček, který znásilňoval děti ve školkách a dostal 9 let. I kdyby jeden z nich neznásilňoval děti, tak to přece neznamená, že ani ti další neznásilňují. :roll:

...


admin včera v 21:27

Dobrý den.

Tak jste to tu pořešili a tím bych to ukončila ;-)

Budeme-li předpokládat, že zakladatelka není (pedofilní) troll, který přišel udělat slušnou reklamu pedofilnímu webu :think:, není třeba dále diskutovat, beztak to nikam nevede… :nevim:

Nelíbí se mi plno odkazů na dané stránky, ani směřování k jmenování konkrétních osob s jejich adresou.

Diskusi zamykám a pravděpodobně ji - po poradě s kolegyněmi - i smažu :nevim:

Hezký den všem :mavam:

Petra

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Zajímavé že dotyčná TerezaKraslice byla registrována v den založení toho tématu, orientuje se dobře v dění na ČEPEKu. Btw statistika zkráceného URL na obchodní rejstřík https://1url.cz/stats/hz9tt.

TerezaKraslice včera v 17:16
@vokishka píše: :mrgreen: jo, pedofilové se pěkně registrují, ještě by tam mozhli dát seznam obětí s přesným časem.

Tak se koukni na ten odkaz. Vážně tam mají uvedené přesné sídlo https://1url.cz/hz9tt

TerezaKraslice včera v 17:36
@Labužník mirabelka02 píše:
Ten spolek je prostě na pomoc těm lidem, aby nepáchali trestnou činnost…tak se neplaš. Doporučuji, aby sis to tam přečetla, čím se zaobírají, ty plašanko. Zřejmě o tomto tématu nic nevíš.


Dej si do Google Petr Dostál, ten je také od nich a znásilňoval děti ve školkách.

...

TerezaKraslice včera v 17:36
@matkabagristy píše:
a ten pan bydli v tom panelaku?


Ne, ale schází se tam komunita pedofilů, do které on patří. Schází se tam jeho přátelé

...

TerezaKraslice včera v 17:45
@matkabagristy píše:
to ses docetla v tech tvych odkazech? Precetla sis jmeno predsedy a jeho adresu? Sidlo neznamena, ze se tam schazeji. Nektery ze clenu pravdepodobne propujcil svou adresu (nebo nekoho jineho) jako oficialni sidlo. Schazet se muzou kdekoli jinde.


Tak ale minimálně je jasné, že tam bydlí pedofil. Kamarádka mi dokonce říkala jeho jméno a na Facebooku on sdílí články o pedofilii. Každopádně většinu času je na práci v zahraničí.

...

TerezaKraslice včera v 17:53
@matkabagristy píše:
tak slava, neni to nebezpecne misto ;) Tomu, ze po fejsu frci pedofilni obsah, never. K tomu slouzi uplne jine weby, ke kterym se bezne clovek nedostane. Kdo vi, co za drby jste s kamoskou vymyslely.


On sice dělá elektrikáře v Německu, ale tam je sídlo, takže tam asi chodí i ostatní. A má jejich webu pedofilie-info.cz mají na profilovkách malé děti.

...

TerezaKraslice včera v 17:57
@SlečnaDahlia píše:
Běžně lidem, které nesnášíte, projíždíte s kámoškou fejsbůk a zjišťujete, kdy a kam chodí? Ty Kraslice musí být fakt strašný místo k žití.Příspěvek upraven 28.12.20 v 17:54


Máme strach o děti. Vždyť je to sídlo pedofilů z celých dvou států.

...

TerezaKraslice včera v 17:58
@Prof. Farnsworth píše:
A ti co pomáhají narkomanům zbavit se závislosti, nebo prostitutkám, to jsou taky dobytci a taky by je měli zrušit?


Jenže ten elektrikář, který vlastní byt, kde pedofilové z celého Česka sídlí, je sám pedofil, dokonce se k tomu přiznal.

...

TerezaKraslice včera v 18:10
https://www.televizeseznam.cz/…eti-64077677

Tady je reportáž o té komunitě pedofilů, která tam sídlí.

...

TerezaKraslice včera v 19:10
@bartsch píše:
Máš důkaz, že tebou označení lidé se schází v určitém bytu a tam zneužívají děti? Nebo dokonce unášejí děti, které chodí kolem?


Tak vím, že ten byt je sídlem komunity československých pedofilů, jak je uvedeno na tom webu.

edit adminem - umazán odkaz

...

TerezaKraslice včera v 19:27
@Parninas píše:
Tyjo už nějakou chvíli ty webovky pročítám a přijde mi to jako dobrá věc. Protože to co tam píšou je pravda - nejhorší je člověk vyloučený ze společnosti, který už nemá co ztratit. Ta komunita by jim vážně mohla pomoct vést normální život. Mají tam poradnu, kde radí jak členové komunity tak sexuologové atd.Jediné z čeho mě krapet mrazí jsou ty fotky předpokládám preferovaných dětí, ale to už asi patří ke kultuře toho webu. :nevim:


Ale oni chtějí legalizovat dětské porno.

Hlavní admin Čepeku si říká Kasz. Na profilovce na webu pro pedofily má malou holčičku. V roce 2010 na jeden web napsal:
Není zneužití jako zneužití. Jedna definice je právní, momentálně dnes v ČR se od materiálního pojetí Tretního zákona přešlo k formálnímu pojetí nového Trestního zákoníku (tj. trestným činem už nemusí být čin, který vykazuje společenskou nebezpečnost, ale prostě čin, který je uveden v trestním zákoníku.). A druhá definice je morální. Může pak nastat několik situací:

Z morálního hlediska se bude jednat o zneužití, z pohledu trestního práva nikoliv (např. běžně vypadající pohlazení po hlavě za účelem vzrušování se)
Z morálního hlediska i z trestněprávního hlediska se bude jednat o zneužití (kdy prostě dotyčný použije dítě jako objekt pro svoje choutky a nezajímá ho, jaké následky to pro to dítě může mít - zde patří soulož nebo jiné genitální aktivity, osahávání intimních míst apod.)
Z morálního hlediska to nebude zneužití, z trestněprávního ano. (Máme se rádi, děláme si dobře, oba víme, o co jde - nezapomeňme, že zde je hranice jak v ČR tak v SR 15 let, a 14tileté i 13tileté děti již jsou schopné vnímat sexuální pocity, ale i zamilovanost a lásku. Aneb pokud ONA bude chtít nebo mě dokonce svede, a já se jí budu snažit uspokojit, udělat jí dobře, tak to z mé strany a z morálního hlediska zneužití nebude.)

edit adminem - umazány odkazy

...

TerezaKraslice včera v 19:35
@Kazimíra Olejovka píše:
Hm, koukám bude končit Ordinace, co?

Daleko větší pravděpodobnost je, že tvé dítě zneužije někdo z blízkých přátel nebo rodiny. Víš to vůbec? Byla jsme sexuálně zneužita sousedem - dědečkem mého dětského kamaráda, bylo mi asi 5-6 let, už nevím přesně. Zjisti si něco o pedofilii. Varovat dítě, ok, ale aby to nemělo spíš opačnej účinek - pojďte kamarádi, jdem koukat na pedofily…wauuu, já viděl pedofila, heč.

Co by jsi vlastně s pedofily dělala? Postřílela je? Zavřela je? A kam? Ústavy, věznice přeplněné - postavme nové! A kde? U mě ne…Máňa ve Lhotě taky nechce…Pepa vedle ve městě taky ne…ale hlavně že chceme všechny zavřít, že?
Buď ráda, že s touto komunitou někdo pracuje, aby se předešlo něčemu špatnému. Nikdy to nebude 100%, ale strach o děti budeš mít denně a nepotřebuješ k tomu pedofily.


Ale ten elektrikář, který ten byt, kde mají pedofilové z dvou států sídlo, je sám pedofil a líbí se mu holčičky od 3 do 10 let. Má i profil na webu pedofilů.. Jeho Facebook sem posílat nechci, ale on se tam sám přiznává, že je pedofil. Přímo pod svým jménem. Ten elektrikář, který vlastní jeden z bytů Kraslice, B. Smetany 1753, PSČ 358 01, kde sídlí pedofilové.

edit adminem - umazán odkaz

...

TerezaKraslice včera v 19:43
@Kazimíra Olejovka píše:
Je to pedofil, tak se mu líbí děti, asi by to bylo divný, kdyby se mu líbila zvířata :zed:. A co jako chceš dělat?


Ale kousek od bytu tohoto pedofila, které si ze svého bytu udělal sídlo pro české a slovenské pedofily, chodí moje děti do školy :,( :,( :,(
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1104
Dal: 925 poděkování
Dostal: 509 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od podivin »

He, to mi připadá jako nějakej zoufalec z X webu :D Pořád omílá ty svoje kecy, ale nějak mu to moc ty lidi nežerou *rofl*

Hele, asi se budou pedofilé zavírat za to, že mají vlastní byt nebo že pracují v Německu :D

A věznice se asi budou muset zrušit, protože tam se skutečně schází vrazi a zloději, tak aby náhodou někdo neměl strach, kdyby šel kolem. *lol*

Mimochodem, kdy máte ty schůzky v sídle? Já tam ještě nebyl, tak bych rád někdy zašel :D

(ironie) Jinak bych paní Tereze z Kraslic rád udělal nabídku. Pokud se bojí, že její děti budou chodit někde bez dozoru, tak můžu chodit s jejíma dětma, dohlédnu na ně, aby se jim cestou nic nestalo, hezky si cestou popovídáme :D (ironie)

To jsem nečekal, že na tom miminu jsou lidé, kteří čtou a přemýšlí. Díky! :)
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Příspěvky: 1014
Dal: 1278 poděkování
Dostal: 530 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

Cykle02 píše: úterý 29. 12. 2020, 8:55:26 Je to panelák a v jednom z těch bytů je sídlo pedofilů celého Česka a Slovenska. Už jsem svým dětem řekla, ať kolem toho domu nechodí, že tam se tam schází nebezpeční lidé. Ten majitel prý bydlí pracovně v Německu, ale ostatní se tam asi stejně schází. Kamarádka z toho domu mi říkala, že tam za tím elektrikářem chodí často muži různého věku, ale nikdy žádná žena. Takže je jasné, že to jsou pedofilové.

Přijde mi to jako taková základna pedofilů, kam mohou unášet děti. Co mám dělat? Jak dětem vysvětlit, aby nikdy nešli poblíž toho domu? Navíc oni mi mohou děti unést i v jiné části Kraslic. Synovi je 10, dcerám 12 a 9 a do školy musí chodit sami. Nejde to jinak kvůli práci.
:D dlouho jsem se takhle nezasmál.

Ale chápu, že majiteli/majitelce toho bytu to možná tak směšné nepřipadá. Stačí vzpomenout třeba na film Little Children (2006). A pak, je třeba mít pro obavy lidí pochopení. Možná by paní pomohlo, kdyby se jí ozvala třeba Iška nebo jiná rozumná paní/slečna odsud a trochu jí uklidnila...

Docela mě potěšily komentáře ostatních lidí.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Cykle02 píše: úterý 29. 12. 2020, 9:57:47Ale ten elektrikář, který ten byt, kde mají pedofilové z dvou států sídlo, je sám pedofil a líbí se mu holčičky od 3 do 10 let. Má i profil na webu pedofilů..
I Karel Gott byl elektrikář. To nebude náhoda *no*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Fakt tam máte sídlo?

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Fakt tam máte sídlo? »

Uživatelský avatar
MatkaZEmimina

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od MatkaZEmimina »

Nedokážu uvěřit tomu, co čtu. Vy vážně máte v Kraslicích sídlo, kde se scházíte, sledujete dětské porno a unášíte tam děti? :(
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Příspěvky: 1501
Dal: 953 poděkování
Dostal: 1845 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Na druhou stranu... ty komentáře na eMiminu mě skutečně potěšily. Rozumným dámám bych chtěl tímto poděkovat, pokud na naše fórum zavítají, že si evidentně dokázaly zjistit informace o pedofilii i o našem Spolku.

Petra v diskuzi na eMiminu.cz píše:(...) Budeme-li předpokládat, že zakladatelka není (pedofilní) troll, který přišel udělat slušnou reklamu pedofilnímu webu :think:, není třeba dále diskutovat, beztak to nikam nevede… :nevim: (...)
No, mohu vás ujistit, že minimálně z naší strany se o snahu zviditelnit náš web nejednalo. Kdybychom chtěli být fikaní a dělat osvětu, určitě to neuděláme tak, že budeme "kydat hnůj" na náš vlastní Spolek. Už z toho, co napsal Cykle02, vyplývá, že to je někdo, kdo se v komunitě až moc dobře vyzná. Aby to nebyla reinkarnace Elišky ze Znojma. ;)

MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 13:09:24Nedokážu uvěřit tomu, co čtu. Vy vážně máte v Kraslicích sídlo, kde se scházíte, sledujete dětské porno a unášíte tam děti? :(
V odpovědi bych spíše zacitoval uživatelku z eMimina:
MatkaBagristy na eMiminu píše:Ja se vic nez deset let schazim s lidmi na tomto webu. Sidlo spolecnosti, ktera ho provozuje se nachazi MAFRA, a. s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5. mohu te ujistit, ze jsem na teto adrese nikdy nebyla.
Ale az vahraju klicenku, zajdu si tam pro ni osobne. :lol:
Podobně jako ona jsem nikdy (stejně jako drtivá většina fóra) nikdy na adrese Spolku nebyl. Děti jsem nikdy neunesl a dětskou pornografii nesleduji.

Už jsem tam odpovídal, děkujeme za info.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Škoda že jste na mé doporučení nezaložili spolek v Milovicích na ulici Dětská, by pak nebyly tyhle problémy a znělo by to líp *lol*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Návštěvník »

A v tom bytě v mém městě vážně bydlí pedofil, který je na holčičky 3 až 10 let, jak se vychloubá? Snad mu někdo dá přes hubu. Prý to v tom paneláku lidí už ví.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Příspěvky: 1501
Dal: 953 poděkování
Dostal: 1845 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Návštěvník píše: úterý 29. 12. 2020, 13:46:46 A v tom bytě v mém městě vážně bydlí pedofil, který je na holčičky 3 až 10 let, jak se vychloubá? Snad mu někdo dá přes hubu. Prý to v tom paneláku lidí už ví.
Se nám, maminko z eMimina, pěkně vybarvujete. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Návštěvník píše: úterý 29. 12. 2020, 13:46:46Snad mu někdo dá přes hubu.
A kdo šáhne na něj, toho pak nalámu já *bb*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
MatkaZEmimina

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od MatkaZEmimina »

Já se nemůžu přestěhovat, my jsme chudí. Jak mám před vámi ochránit své děti?
Uživatelský avatar
MatkaZEmimina

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od MatkaZEmimina »

Cykle02 píše: úterý 29. 12. 2020, 14:15:35
Návštěvník píše: úterý 29. 12. 2020, 13:46:46Snad mu někdo dá přes hubu.
A kdo šáhne na něj, toho pak nalámu já *bb*
Tak teď na tebe podám trestní oznámení za vyhrožování a ochráním tak svoje děti.
Uživatelský avatar
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Příspěvky: 327
Dal: 481 poděkování
Dostal: 208 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Bouře »

Snad mu někdo dá přes hubu.
Být tím člověkem tak to nedělám, tedy pokud nechce mít velký problém jak s PČR tak s dalšími lidmi. ;)
Uživatelský avatar
MatkaZEmimina

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od MatkaZEmimina »

Cykle02 píše: úterý 29. 12. 2020, 14:15:35
Návštěvník píše: úterý 29. 12. 2020, 13:46:46Snad mu někdo dá přes hubu.
A kdo šáhne na něj, toho pak nalámu já *bb*
Jdu podat trestní oznámení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Příspěvky: 1501
Dal: 953 poděkování
Dostal: 1845 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:21:31Já se nemůžu přestěhovat, my jsme chudí. Jak mám před vámi ochránit své děti?
No, podle lokace vaší IP se právě nacházíte v Lombardii v Itálii, tak bych příliš být vámi Kraslice neřešil. Anebo jste pouze provokatér, co přišel dělat bordel z proxy? Anebo nějaký známý provokatér, třeba?

MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:22:37 Tak teď na tebe podám trestní oznámení za vyhrožování a ochráním tak svoje děti.
Ach tak. A jelikož Cykle napsal, že jeho slova se týkají těch, co ublíží danému člověku, mám tedy tyto vaše slova chápat tak, že mu skutečně plánujete ublížit, tedy jako výhružku z vaší strany? To se nám to ale zamotává.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
MatkaZEmimina

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od MatkaZEmimina »

Marco Freeman píše: úterý 29. 12. 2020, 14:33:50
MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:21:31Já se nemůžu přestěhovat, my jsme chudí. Jak mám před vámi ochránit své děti?
No, podle lokace vaší IP se právě nacházíte v Lombardii v Itálii, tak bych příliš být vámi Kraslice neřešil. Anebo jste pouze provokatér, co přišel dělat bordel z proxy? Anebo nějaký známý provokatér, třeba?

MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:22:37 Tak teď na tebe podám trestní oznámení za vyhrožování a ochráním tak svoje děti.
Ach tak. A jelikož Cykle napsal, že jeho slova se týkají těch, co ublíží danému člověku, mám tedy tyto vaše slova chápat tak, že mu skutečně plánujete ublížit, tedy jako výhružku z vaší strany? To se nám to ale zamotává.
Já používám VPN. Můj manžel byl programátor a naučil mě to. Pak se na mě vys*al. Teď si žije v zahraničí a neplatí alimenty. Já mám tři děti a musela jsem se odstěhovat do jednoho z nejhorších míst Česka, jelikož tu jsou levné byty. A nechci, abyste věděli můj byt, abyste mi neznásilnili dcerušky. Já mám své tři děti ráda, pracuju 10 hodin, abych je uživila. To vy vůbec neznáte, vy se nemusíte vázat a nemáte žádnou zodpovědnost. A teď se kvůli vám ještě musím bát o své děti.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Návštěvník »

Marco Freeman píše: úterý 29. 12. 2020, 14:33:50
MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:21:31Já se nemůžu přestěhovat, my jsme chudí. Jak mám před vámi ochránit své děti?
No, podle lokace vaší IP se právě nacházíte v Lombardii v Itálii, tak bych příliš být vámi Kraslice neřešil. Anebo jste pouze provokatér, co přišel dělat bordel z proxy? Anebo nějaký známý provokatér, třeba?

MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:22:37 Tak teď na tebe podám trestní oznámení za vyhrožování a ochráním tak svoje děti.
Ach tak. A jelikož Cykle napsal, že jeho slova se týkají těch, co ublíží danému člověku, mám tedy tyto vaše slova chápat tak, že mu skutečně plánujete ublížit, tedy jako výhružku z vaší strany? To se nám to ale zamotává.
Však policie vám na to svůj názor řekne. A až vyhraje volby Okamura, tak budete mít po hehe a ten spolek vám zruší.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Příspěvky: 1501
Dal: 953 poděkování
Dostal: 1845 poděkování

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

MatkaZEmimina píše: úterý 29. 12. 2020, 14:38:04musela jsem se odstěhovat do jednoho z nejhorších míst Česka
No, tady bych asi jen dodal, že o svém městě mluvíte teda pěkně. :D

Návštěvník píše: úterý 29. 12. 2020, 14:39:17Však policie vám na to svůj názor řekne. A až vyhraje volby Okamura, tak budete mít po hehe a ten spolek vám zruší.
No to se nebojte, podobné snahy o zrušení Spolku už to byly, jen s tím dotyčný moc nepochodil. Ono se totiž překvapivě ukázalo, že nejde jen tak zrušit Spolek, který nečiní nic nelegálního.
(A nejdřív jsem chtěl provést nějaký vtípek ohledně vašich volebních preferencí, ale raději si zachovám neutrální administrátorskou tvář. :D)

Kdybych věřil, že jste skutečná matka, která se bojí o zdraví svých dětí, byl bych vám znovu a znovu opakoval, že do Kraslic opravdu masově nejezdíme a už vůbec nechceme komukoliv ubližovat. Jenže z toho, jak se vyjadřujete, vyplývá, že jste jen prachobyčejný troll, který se rozhodl komunitě škodit, ale holt mu to nevychází. Takže v nějakém opakování nevidím smysl.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~