NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Žena využila mé slabosti

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 790 poděkování
Dostal: 410 poděkování

Re: Žena využila mé slabosti

Nový příspěvek od podivin »

Ohledně tvého příběhu jsem sice skeptický, když ho nechceš napsat otevřeně do fóra, ale ještě jsem nad tím přemýšlel a možná by bylo dobré, kdyby tu ten příběh byl pro všechny, aby si i ostatní pedofilé dali pozor, co by se jim mohlo stát, (jak píšeš) pokud mají také slabost a pokud by se dostali do blízkosti vychcané ženy. Např. já bych z toho určitě mohl těžit, protože jsem naivní submisivní blb a každá i jen trochu zlá (nebo i jen dominantní) ženská mne dokáže ovládat.

Co se ale týče tvých spekulací o Michaele, to opravdu nepřijímám. Michaela pouze vyjádřila svůj názor, že se jí ten příběh zdá nereálný, což je její názor a káždý člověk svůj názor říct může. I Kiiax se vyjádřil, že pak chápe, proč nechceš příběh zveřejnit. A místo abys tedy ten svůj příběh zveřejnil a dal ostatním šanci udělat si vlastní názor, tak jsi začal Michaelu pomlouvat. A tím jsi u mě skončil.

Byl bych opravdu rád, kdyby tady ten příběh byl, aby nám dal možnost k přemýšlení, co by se nám mohlo stát. Já osobně vymýšlím často různé scénáře, co bych dělal v jaké situaci, protože chci být připraven na všechny možnosti, takže bych chtěl i nad tvým příběhem přemýšlet, jak bych se zachoval já.

Ale neznám tě a proto s tebou nechci hned komunikovat po emailu (jsou totiž lidé, kteří druhé rádi terorizují třeba tak, že jim pošlou do emailu DP a pak je udají na policii). Navíc, jak jsi teď napsal, tvé spojení s Dostálem ve mne vzbuzuje další obavy, jak moc tě Dostál ovlivnil.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Rapunzel

Nový příspěvek od Rapunzel »

Já Ti nevím, Ilovefoote, napiš ten příběh veřejně, ale tak, jak se stal DOOPRAVDY. Protože Tvoje historka, kterou jsi mi kdysi posílal, je naprosto nedůvěryhodná a jak jsi mi psal, nevěřil Ti ji ani soud. Ale kdyby sis sáhl do svědomí (máš-li nějaké) a napsal skutečný příběh, to by bylo něco jinýho.

Jistě máš také nějaké myšlenky a pocity, se kterými nechceš zůstávat sám. Ale nelži, že Tvá přítelkyně byla tak vychcaná a zákeřná, aby dělala to, cos mi popisoval. Tomu se fakt nedá uvěřit, ačkoliv lidé zlí jsou. Celé je to přitažené za vlasy. Napiš pravdu, už sis svoje odseděl, nikdo Ti za to neublíží a věřím, že mnozí by pochopili. ;)
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10 To že Michaela rovnou negovala nějaké mé téma , jenž jsem rozhodně neměl v úmyslu psát rovnou na začátku fóra . A taky pokud si udělala obrázek o mne , to změnit nemohu a de facto ani nechci . Neboť napsat všechno najednou , možná by to vydalo na knihu ,
Tak Michaela zpochybnila tvou důvěryhodnost, ty jsi ji hned začal obviňovat z toho že donáší... A ruku na srdce, ta forma prezentování se není úplně ideální.
Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10 Tento web mi byl doporučen , bohužel již zesnulým samozvaným KÁRLEM PEDOFILŮ - plyšáčkem (Petr Dostál) ,který ukončil svůj život ve věznici Mírov , kde jsme se několikrát i potkávali .
Bohužel již zesnulým? Že byl Dostál po--ra a nedokázal ustát trest za to co udělal, to mu moc ke cti neslouží. Zrovna on měl navíc tak pokřivený pohled na svět že za mne je bez něj asi líp. Což svým způsobem je trochu vykřičník i u Tebe, pokud se s ním jakkoliv ztotožňuješ.
Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10 A vyprávět lidem co nikdy nic nezažili a rovnou použivaji Hate , už se mi opravdu nechce .
Nic nezažili? Jestli to znamená že nikdy nezneužili tak je to přece jenom dobře, ne?
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 904 poděkování
Dostal: 1781 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

podivin píše: úterý 29. 12. 2020, 20:57:27Když ale někdo začne lživě nepodloženě pomlouvat někoho, koho znám velmi dobře a vím jistě, že to jsou pouze pomluvy, pak pro takového člověka nemám slušné označení. Pokud se chceš o Michaele víc pobavit, tak můžeme soukromě, ale určitě víš sám, kdo Michaela je a že od ilovefoot jsou to jen pomluvy a lži.
Neboj, Podivine, jak jsem psal, tak o Míše ani v nejmenším nepochybuji a určitě bych o ní ani pochybovat nezačal v reakci na někoho, kdo je tu nově a koho neznám. Též nemám rád pomluvy. Ale umím si představit situaci, kdy se někdo cítí silně nepříjemně, a tak jeho spontánní reakcí je snažit se znehodnotit (slova) člověka, který o něm něco pro něj nepříjemného řekl. Zcela jistě to není správné, ale je to takovou automatickou obranářskou reakcí, která by snad někde jinde, za jiných úplně jiných okolností a s někým jiným padla na úrodnou půdu, ale tady se tomu tak (bohudík) nestalo.

Nicméně pořád to beru tak, že je tu Ilovefoot nový, jeho reakce byla špatná a přehnaná, ale ještě třeba neví, jak to tu funguje, že se snažíme tu nedávat na "jednu bábu, co povídala" a že na případy, kdy se snaží někdo škodit druhým, jsme tu docela dost vysazení. Pro mě osobně je třeba podstatnější, aby si člověk uvědomil, kde učinil chybu - že bránit sebe tím, že znevážím někoho jiného, je špatné -, aby se nad tím mohl zamyslet a přehodnotit své činy.

A stejně tak chápu, že kamarádi Michaely mohou mít silně negativní reakce, to je u kamarádů samozřejmě pochopitelné. Nicméně i tak se to dá vyjádřit slušnou formou - nebo alespoň formou, kde se vyloženě nebudou vyskytovat vulgarity.

Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10(...) To že Michaela rovnou negovala nějaké mé téma , jenž jsem rozhodně neměl v úmyslu psát rovnou na začátku fóra . A taky pokud si udělala obrázek o mne , to změnit nemohu a de facto ani nechci . Neboť napsat všechno najednou , možná by to vydalo na knihu , (...)
No, přiznám se, že teď tomu trochu nerozumím. Nedává mi smysl, proč jsi tedy toto vlákno o tvém příběhu začínal, když jsi o něm neměl v úmyslu psát na fórum. Ono jak jsem psal i v předchozím příspěvku, tak jelikož toto fórum je diskuzní, tak uživatelé mají právo do všech diskuzních vláken (vyjma těch zamčených) přispívat. A pokud někdo založí o něčem téma, tak zase nemůže být překvapen, že na to druzí budou reagovat - obzvláště pokud k tomuto tématu mají co říct. Pokud bys o svém životním příběhu mluvit nechtěl, proč bys toto téma zakládal? Nějak tomu tedy nerozumím. *out*

A co se týče toho, že "pokud si o tobě udělala obrázek, tak to změnit nemůžeš a nechceš", musím se ptát proč? Poněvadž pokud chceš být nějakou komunitou přijatý, základem toho je snažit se získat si tady svým způsobem i kamarády. Pokud zaujmeš přístup, že se nebudeš snažit a že to vlastně ani nechceš, tak je jasné, že ten "obrázek o tobě" se nezlepší. Je důležité si tedy uvědomit, co vlastně do budoucna chceš. Jestli zařadit se mezi nás, začít trochu jinak, anebo zda odsud odejít - což nevím, zda by ti subjektivně přineslo něco dobrého, když už ses odhodlal k nám zavítat. Ale ze zcela lidského pohledu na věc mohu říci, že tento přístup, co máš nyní, docela lidi odrazuje.

Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10A vyprávět lidem co nikdy nic nezažili a rovnou použivaji Hate , už se mi opravdu nechce .
Ještě k tomuto - zase jsi zde zbytečně ofenzivní. Nebylo snad třeba říkat o komkoliv, že "v životě nic nezažil", obzvlášť, když dotyčného člověka neznáš. Vsadím se, že kdybys teď měl tedy říct něco o životě Michaely (anebo o komkoliv jiném, kdo byl v tomto vláknu k tobě či tvému příběhu kritický), moc bychom se toho z tvé strany nedozvěděli. Je to tak jen další zbytečný útok, kterým si sám sobě házíš klacky pod nohy, pokud chceš být naší komunitou přijatý.

Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10Tento web mi byl doporučen , bohužel již zesnulým samozvaným KÁRLEM PEDOFILŮ - plyšáčkem (Petr Dostál) ,který ukončil svůj život ve věznici Mírov , kde jsme se několikrát i potkávali .
Tady jen doplním, že zrovna Plyšáček na tomto webu není nijak oslavně veden, spíše se k jeho chování stavíme silně kriticky. Bez ohledu na to, že se rozhodl ukončit svůj život, se tady stavíme hodně proti jeho činům, jejichž následkem bylo ublížení dětem (a potažmo i jejich rodinám). Umím si tedy představit, že opětovně používat sousloví "král pedofilů" ve spojení s ním by u leckoho mohlo způsobit zvýšený krevní tlak. Nicméně - ať už ti fórum doporučil kdokoliv, je to fajn, jen tady dávám do poznámky, že vůči Plyšáčkovi jsme tady spíše kritičtí.

Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10Ano , administrátor jako snad jedniný měl správný přístup k celé teto problematice . Proto mu zašlu mail , s nastíněním mého problému .
Na mail jsem ti odpověděl a měl jsem doplňující dotaz. :) K příběhu se tedy zatím nebudu vyjadřovat, minimálně do doby, než se doptám na věci, které mi nejsou úplně jasné. Potom bych mohl vložit, co si o daném příběhu myslím.

Ilovefoot píše: středa 30. 12. 2020, 6:59:10 Spíše tedy poprosím administrátora o smazání jak příspěvku , tak i nicku .
A co se týče smazání vlákna - skutečně bych to viděl jako Podivin, tj. být tebou, tak si sednu a zkusím nějakým způsobem sepsat nějakou zkrácenou verzi příběhu (třeba takovou, jakou jsi mi zaslal do emailu), ale která bude obsahovat vše podstatné. Potom můžeš nechat všechny uživatele, aby si utvořili obrázek sami na základě vlastního uvážení. Pokud bys měl ale stále zájem o smazání čehokoliv, vč. nicku, tak to řešíme zde na fóru přes soukromé zprávy.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~