Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Svěříme naše děti pedofilům a zpolitizovanému školství? (ParlamentniListy.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3459
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1510 poděkování

Svěříme naše děti pedofilům a zpolitizovanému školství? (ParlamentniListy.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


(Dezinformační web)

Myslíte si snad, že Romea sežene práci i těm, co nikdy pracovat nechtěli a že pak přestanou devastovat byty a házet odpadky z oken? Myslíte si, že pokud budou sportovci, policisté či Národní garda klečet, nebo, že když budou "bílí" líbat nohy černým,

že poklesne až 90% podíl černochů na vraždách v některých městech USA a jinde?

Volby v USA ovlivní celý svět. Pokud vyhraje levičák a milovník malých dětí Biden, možná se zlegalizuje pedofilie, migrace bude mít zelenou a ekologický terorismus bude priorita. Brusel posílí a bude nás mnohem snáze ovládat. Budeme podřízeni Bruselu mnohem více, mnohem více budeme ovládání „nástupkyní“ Hitlera Merkelovou, mnohem více budeme platit z našich daní a budeme ovládáni. Hitlerův plán „společné“ Evropy bude realizován.

Myslíte si, že reklamy v Evropě, plné černochů, pozitivně ovlivní to, jak Evropané vnímají migranty? Myslíte si, že povinné kvóty počtu žen ve vedení firem či státu zajistí ženám stejné platy a stejnou kvalitu práce? Myslíte si, že pochody „Pride“, propagující BDSM praktiky přispějí ke zlepšení postoje většinové společnosti ke gay komunitě.

„Homosexualisté“ se dožadují práva na adopci dětí. Takové právo neexistuje. Ptá se někdo tech dětí? Jejich práva neexistují? Výpovědi deprimovaných dospělých, „vychovaných“ homosexuálními páry se ignorují? Právo dítěte je upozaděno před požadavky těch, co „bojují“ o svá práva?

Myslíte si, že elektroauta a normy emisí a imisní vyřeší ekologii a životní prostředí? Myslíte si, že módní přehlídky, propagující na mužích ženské šaty dají těm, kterým se to líbí, možnost tak chodit na veřejnosti a jejich ženy a děti to budou brát jako normální? Myslíte si, že snahy a legitimizaci pedofilie ochrání naše děti a ty budou potom v bezpečí?

A co zoofilie a nekrofilie? A co přijde pak? Myslíte si, že Covid je nešťastná náhoda, nebo prostředek k tomu, aby se položila ekonomika, lidé zkrachovali a pak obdrželi "pomoc" v podobě almužny na přežití za podmínky, že se nechají načipovat, oočkovat a pak budou slepě poslušní? Dnes nařídili roušky, zítra denní rozbor vlastního lejna, zda si nežijeme nad poměry?

„Svět klečí“ před zdrogovaným kriminálníkem Floydem, grázlem, pochovaném ve zlaté rakvi. Klečí sportovci, někteří lidé, v čele s papežem líbají nohy. To, že se v Africe rasisticky likvidují bílí farmáři je světu jedno. To, že se pro výrobu baterií do „ekologických“ elektroaut zneužívá dětská práce, je světu jedno. To, kolik je na světě týráno žen a dětí je jedno, protože to „vyřeší“ kvóty a předpisy.

Žhářství a rabování je legální, protože lidé, co kradou televize mají „hlad“. Myslíte si, že to, co se děje je přirozený vývoj, nebo je to řízené? Já si myslím, že to vše, co popisuji, nač se ptám, je řízené, organizované, že cílem je likvidace osobních svobod člověka, likvidace evropské kultury, která je na planetě nejvyspělejší. Jde o fašizaci světa, ovládnutí lidstva, vytvoření naší závislosti.

Kvóty, multikulturní, LGTB, či genderové reklamy a nařízení podstatu problému nevyřeší, protože jejich cílem je problém vyhrotit, docílit toho, aby věci přerostly v násilný rasismus, občanskou, a nakonec celosvětovou válku. Protože pouze války mažou dluhy a pak startují investice, ekonomiku a umožňují ovládání lidstva.

Právo, svoboda, spravedlnost přestaly existovat. Na jedné straně je legalizace Kosova, etnických čistek a vraždění civilistů vojsky NATO v pořádku, na straně druhé je Krym či Katalánsko špatně. Zásahy policie v Rusku či Bělorusku jsou brutální. Srovnatelné zásahy policie v Katalánsku, či Francii jsou v „pořádku“ pro "udržení demokracie". Volby v Bělorusku byly podvod, v USA jsou v pořádku. Facebook a media rozhodují o tom, co je pravda.

Tak se vás ptám, jak to vidíte vy? Pletu se, nebo mám pravdu? Pokud si myslíte, že nemám, nejedete náhodou na té "správné" vlně díky svému šílenému snu, že se máte dobře a nic vám nehrozí? Nebo tu pravdu mám, a pak se ptám, zda je šance to, co se děje, zastavit a změnit vývoj a jeho cíl. Pokud si myslíte že pravdu mám, pak upozorňují na to, že nás musí být hodně a že pokud se vývoji postavíme, poneseme osobní oběti. My a naše rodiny.

Přestaneme být lhostejní, jde o naše děti a vnoučata. Naše lhostejnost je může poslat do otroctví, do fašismu, do závislosti, ze kterých se jako naočkovaní, očipovaní, monitorovaní a ovládaní nebudou mít šanci se vymanit. My rozhodujeme o životě našich dětí a vnoučat a bereme jim šanci ubránit se tomu, co je čeká.

Nemáme právo rozhodovat o jejich životě. Prosím, postavme se tomu, co se děje. První cestou jsou volby. Jinak nám nezbude, než ulice a občanská neposlušnost. Postavme se za naše děti, ještě je čas. Rodina je základ státu, ale my necháváme výchovu na zpolitizovaném školství a dětem namísto vlastní péče a výchovy koupíme z pohodlnosti tablet.

Prosím, pojďme to změnit, ochraňme budoucnost našich potomků. Ještě je naděje, ještě je čas, ale není ho mnoho.
Michal Malý (* 20. března 1956 Praha) je český politik a kontroverzní podnikatel, v letech 1990 až 1992 poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění za Občanské fórum a později za ODS, od roku 2017 člen Svobodných.

Biografie

Profesně je k roku 1990 uváděn jako stavbyvedoucí, bytem Kadaň.

V lednu 1990 zasedl v rámci procesu kooptací do Federálního shromáždění po sametové revoluci do Sněmovny lidu (volební obvod č. 64 – Most-Chomutov, Severočeský kraj) jako bezpartijní poslanec, respektive poslanec za Občanské fórum. Mandát za OF obhájil ve volbách roku 1990. Po rozpadu Občanského fóra přešel do parlamentního klubu Občanské demokratické strany. Za ODS byl opětovně zvolen ve volbách roku 1992. Ve Federálním shromáždění setrval do zániku Československa v prosinci 1992.
Od roku 2017 je členem Svobodných. Ve volbách do Senátu PČR v roce 2018 za ně kandidoval v obvodu č. 23 – Praha 8. Se ziskem 1,19 % hlasů skončil na 12. místě.

Ve volbách do Evropského parlamentu v květnu 2019 kandidoval jako člen Svobodných na 23. místě kandidátky subjektu s názvem "Svobodní, Liberland a Radostné Česko - ODEJDEME BEZ PLACENÍ", ale nebyl zvolen.

Kauza TopInternet

Malý je jednatelem společnosti TopInternet, která je spojovaná s nekalými obchodními praktikami. Společnost měla tisícům českých firem rozesílat e-mailové žádosti o proplacení registrace na webové stránce Rejstrikfirem.cz, ačkoli se zde většina adresátů nikdy sama neregistrovala. V případě neproplacení pak adresáti měli čelit nátlaku ze strany společnosti Malého.Na tyto problémy upozorňovaly například investigativní pořad ČT Černé ovce či server Manipulátoři.cz, který o Malém uvádí, že je „znám především jako majitel podvodné katalogové firmy TopInternet“ a „znám i jako šiřitel fake-news“. Proti praktikám TopInternetu se postavilo občanské sdružení Společná obrana. Podle Společné obrany bylo zaznamenáno více než 700 případů podnikatelů, kteří se měli stát oběťmi nebo měli být pod nátlakem.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 154 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Svěříme naše děti pedofilům a zpolitizovanému školství? (ParlamentniListy.cz)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Cykle02 píše: sobota 26. 12. 2020, 9:33:54 Pokud vyhraje levičák a milovník malých dětí Biden, možná se zlegalizuje pedofilie...
Pedofilia nie, ale sexualne zneuzivanie deti mozno ano.
Kvóty, multikulturní, LGTB, či genderové reklamy a nařízení podstatu problému nevyřeší, protože jejich cílem je problém vyhrotit, docílit toho, aby věci přerostly v násilný rasismus, občanskou, a nakonec celosvětovou válku.
Otvorit branu vsetkym orientaciam, moze vyustit v obciansku vojnu. A mozno je to ich skutocnym cielom...
Uživatelský avatar
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 136
Dal: 765 poděkování
Dostal: 131 poděkování

Re: Svěříme naše děti pedofilům a zpolitizovanému školství? (ParlamentniListy.cz)

Nový příspěvek od Zappart »

Dal jsem pod ten článek komentář, ale autor článku jej musí schválit, což se jistě nestane:

Já bych tu pedofilii legalizoval. Pak bych legalizoval chřipku, tu má taky hodně lidí. Ale zakázal bych blbost. Té je moc. Jenomže to by justice zkolabovala...
To je samozřejmě vtip. Pedofilie je sexuální orientace. Je to stav mysli. Nedá se zakázat. Stejně jako heterosexualita. Každý heterosexuál taky není hned rovnou násilník a nepřepadá ženy v parcích.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Re: Svěříme naše děti pedofilům a zpolitizovanému školství? (ParlamentniListy.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak zakázat se dá samozřejmě i pedofilie, zakázat/trestat lze cokoli, jen je pak vyvstanou otázky ohledně spravedlnosti, a následně vymahatelnosti podobných zákazů. Plus toho co jsou pak morálně zač ti co takové zákazy prosazují...