Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Mladíci bili oběť hasákem. Výjev sledovalo živě na Instagramu 16 tisíc lidí (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1184 poděkování

Mladíci bili oběť hasákem. Výjev sledovalo živě na Instagramu 16 tisíc lidí (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Španělská policie zadržela tři mladíky, kteří na Instagramu živě vysílali scény z mučení třicetiletého muže. Bili ho hasákem a tyčovým mixérem. Muž skončil s těžkými zraněním i v nemocnici. Hrozí mu, že přijde o ruku.

Hrůzný incident se odehrál ve městě Benicarló v provincii Castelló. Tři mladíci ve věku šestnáct, sedmnáct a osmnáct let jednoho dne drželi třicetiletého muže a podrobili ho krvavému mučení. Živý záznam z události vysílaný na Instagramu sledovalo asi 16 tisíc lidí.

Jeden ze sledujících upozornil policii. Ta mladíky zadržela. Muže odvezli do nemocnice. Má těžké zranění hlavy, zlomená žebra a obratel. Má též těžce pochroumanou ruku. Lékaři se obávají, že možná o ni přijde. Policie obvinila mladíky z únosu a pokusu o vraždu. Podle vyšetřovatelů vše nasvědčuje tomu, že násilníci a oběť se navzájem znali.

Obyvatelé města podle serveru Levante-EMV tvrdí, že muž žil v domě sám. Neměl s nikým žádné problémy, byl údajně velmi zdrželivý. Zřejmě trpěl depresemi.

Agresoři byli v okolí známi jako squatteři. Podle místních se mohli do domu oběti dostat, když týraný muž šel vynést odpadky. Nevylučují ale ani, že je muž pustil k sobě dobrovolně.

Vyšetřovatelé se domnívají, že motiv násilníků byl finanční. Jeden z mladík měl u sebe bankovní kartu týraného muže. Zřejmě chtěli vybrat peníze., které měl uložené v bance.

Na videu mladíci obviňují plačícího muže, který úpěnlivě prosí o smilování, z pedofilie a znásilnění mladé dívky a hrozí mu smrtí. Policie nevěří, že by se tvrzení zakládala na pravdě. Na videozáznamu, který má policie k dispozici, je také vidět, jak mladíci konzumují nějaký druh drogy.

Podle serveru Newsweek to je jen jeden z množících se případů, kdy pachatelé vysílali násilné scény živě. V Chicagu policie zadržela před třemi lety čtyři pachatele, kteří vysílali na Facebooku, jak mučí svázaného postiženého muže s roubíkem. Na videozáznamu je vidět, jak řežou pokožku hlavy oběti a v ráně dusí zapálené cigarety.

„Byl jsem policistou 28 let a viděl jsem věci, které byste za celý život vidět neměli, ale stále mě udivuje, že i tak můžete vidět věci, které byste prostě neměli (vidět),“ uvedl tehdy šéf chicagské policie Eddie Johnson. „Žasnete nad tím, co nutí některé jedince se k jinému člověku takto chovat.“
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 78 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Re: Mladíci bili oběť hasákem. Výjev sledovalo živě na Instagramu 16 tisíc lidí (iDnes.cz)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Z pedofilie mu nemůže nic hrozit. Pedofilie není trestná. Zase špatně užitý pojem.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Mladíci bili oběť hasákem. Výjev sledovalo živě na Instagramu 16 tisíc lidí (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Hafo lidí si i tak řekne třeba to byl pedofil a zasloužil si to! Špatně je už to že se vytvořilo ve společnosti to povědomí o hrozných zrůdách "pedofilech". A ať si říká kdo chce co chce podle mne za to mohou právě ona "zjednodušující" média a nikdo jiný....
Tim
Na trestné lavici
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Jednorozec píše: sobota 26. 12. 2020, 20:56:18 Hafo lidí si i tak řekne třeba to byl pedofil a zasloužil si to! Špatně je už to že se vytvořilo ve společnosti to povědomí o hrozných zrůdách "pedofilech". A ať si říká kdo chce co chce podle mne za to mohou právě ona "zjednodušující" média a nikdo jiný....
Nevinil bych jen média, to zlé povědomí tady nejspíš bylo dřív než 100% gramotnost... Odjakživa se to učí i děti doma nebo ve škole "Nebav se s cizími, co kdyby to byl pedofil."...

U médií umím pochopit ten byznys pohled, prostě to prodává a novinařina je dnes kšeft jako cokoliv jiného a současný čtenář je už natolik apatický že s ním hned tak něco nehne.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 760 poděkování
Dostal: 404 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Osobně si myslim, že se chlapci chtěli jen vytáhnout, jak někoho zmlátí a budou to vysílat online. A aby je hned všichni nehlásili a IG je nezablokoval, tak to zdůvodňovali tím, že je pedofil a znásilnil dívku.
Kdyby chtěli jen potrestat násilníka, tak každý rozumný člověk to udělá tajně, protože jen kretén na sebe vytvoří důkaz páchání trestného činnu, který navíc poskytnou dalším lidem a policii.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tim píše: neděle 27. 12. 2020, 16:57:53
Nevinil bych jen média, to zlé povědomí tady nejspíš bylo dřív než 100% gramotnost... Odjakživa se to učí i děti doma nebo ve škole "Nebav se s cizími, co kdyby to byl pedofil."...

U médií umím pochopit ten byznys pohled, prostě to prodává a novinařina je dnes kšeft jako cokoliv jiného a současný čtenář je už natolik apatický že s ním hned tak něco nehne.
"Myslím že ne Time.."
Za mého dětství nic takového rozhodně nebylo tohle povědomí se budovalo postupně v posledních 20 letech a nikoli mezi lidmi samotnými.