Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Pedofil zachycen ve funkci kontrolora, jak osahává malého chlapce (Rádio G6 / Gipsy Radio)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1184 poděkování

Pedofil zachycen ve funkci kontrolora, jak osahává malého chlapce (Rádio G6 / Gipsy Radio)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Je až neuvěřitelné koho můžete najít na takových místech … Když koukám na video tak my nepřejde že tohle je normální a to určitě nejsem sám … proto člověk za kamerou zareagoval a začal natáčet .

Jak je vidět nějak moc se kontrolor dotýká malého chlapce .

Zmínka o pedofilovi je zcela vylhaná. Událost se stala v roce 2017 na Dallaském letišti a důkladná kontrola letištní ochranky získal negativní pozornost z toho důvodu, že se jednalo o nemocného chlapce postiženého poruchou senzorického zpracování. Více v článku na Daily Mail https://www.dailymail.co.uk/news/article-4354710/Mother-films-horrifying-pat-disabled-teenage-son.html.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 760 poděkování
Dostal: 404 poděkování

Re: Pedofil zachycen ve funkci kontrolora, jak osahává malého chlapce (Rádio G6 / Gipsy Radio)

Nový příspěvek od podivin »

dailymail je asi něco jako blesk, ne? Nechutnej bulvár. Dostal se ke mně článek z CZ webu, že doktoři v CH nechávají rizikové pacienty s covidem podepisovat souhlasam, že je nebudou resuscitovat. Chtěl jsem si ověřit, kdo to kde psal, zdroj pro CZ web byl právě dailymail. No, nadávalo to, že mám adblock, tak jsem ho vypnul. Ten hukot, co pak začalo PC vydávat jsem nesnesl. Měli to tam prolezlé reklamama. Takže je to jasné, za přečtení nalžou cokoliv. Tím u mě končí.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Pedofil zachycen ve funkci kontrolora, jak osahává malého chlapce (Rádio G6 / Gipsy Radio)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Na nějaký čas by tohle mohly vyřešit tím že by děti kontrolovaly jen ženy. Na druhou stranu když jsem byl malej kluk tak mi daleko víc vadilo když mně se mně nějak "intimně" dotkla žena než obráceně. Od chlapa jsem to tehdy nebral jako "nepatřičné" (nikdo mně tenkrát neřekl že gay jsou sexuální orientace).