Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Oplzlý šampion. Nezletilé dívce posílal obscénní fotografie, vydali na něj zatykač (Aktuálně.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Oplzlý šampion. Nezletilé dívce posílal obscénní fotografie, vydali na něj zatykač (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Floridská prokuratura vydala zatykač na bývalého krasobruslaře Morgana Ciprese. Někdejší francouzský medailista z velkých akcí v kategorii sportovních dvojic čelí obvinění, že v roce 2017 poslal dvě obscénní fotografie třináctileté dívce. Za závažný zločin třetího stupně mu hrozí pět let vězení, uvedl list USA Today.

Nyní devětadvacetiletý Cipres trénoval na Floridě s partnerkou Vanessou Jamesovou, s níž v roce 2019 získali evropský titul ve sportovních dvojicích a navíc mají ještě dva bronzy z ME. V prosinci 2017 podle obžaloby poslal dvě fotografie svého penisu dívce, která trénovala ve stejné hale.

Když se tato kauza letos v lednu dostala na veřejnost, Cipres se hájil, že tehdy poslal dívčiným rodičům omluvný dopis. Chtěl se prý s rodinou setkat, ale byl odmítnut.

Rodiče si naopak stěžovali, že jejich dcera čelila nátlaku ze strany trenérů Johna Zimmermana a Silvie Fontanaové, aby o incidentu mlčela. Hrozilo totiž rozpoutání skandálu v době, kdy se Cipres a Jamesová připravovali na zimní olympijské hry 2018 v Pchjongčchangu.

Cipres se nyní zřejmě zdržuje v rodné Francii, uvedl USA Today. Úspěšná francouzská sportovní dvojice v září ohlásila konec kariéry, Cipres chce podnikat v nemovitostech a pomáhat s rozvojem tréninkového programu pro francouzské sportovní dvojice.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Oplzlý šampion. Nezletilé dívce posílal obscénní fotografie, vydali na něj zatykač (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Cykle02 píše: čtvrtek 10. 12. 2020, 10:13:16 závažný zločin třetího stupně
Co to je závažný zločin třetího stupně? To je něco jako někoho zabít nebo okrást? Určitě je nehezké někoho obtěžovat "obscéními fotkami" ale podle mne je problém spíš pokud někdo někoho vydírá a zneužívá a tohle mi přijde jako klasická moderní lidská demence (tomu posílání vlastních fotek. například svého přirození. neznámým lidem po netu fakt nechápu).