Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Neposílejte mě do výkonu trestu, zabijí mě tam, prosil soud pedofil (Plzeňský deník)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 1138
Dal: 331 poděkování
Dostal: 698 poděkování

Neposílejte mě do výkonu trestu, zabijí mě tam, prosil soud pedofil (Plzeňský deník)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Muž, obžalovaný z pokusu o znásilnění osmileté holčičky, se bojí šikany ze strany spoluvězňů.

"Neposílejte mě do výkonu trestu. Zabijí mě tam,“ prosil senát Krajského soudu v Plzni Štefan Magdalin (58), který podle obžaloby zatáhl do lesíka teprve osmiletou holčičku a pokusil se ji znásilnit.

Incident se odehrál letos v červnu v Dolním Rychnově na Sokolovsku. Magdalin, který má podle svých slov jen základní vzdělání a nikde nepracuje, uchopil na ulici za ruku procházející děvčátko. Využil jeho překvapení a odtáhl ho mezi stromy. Holčičce rozepnul bundu, osahával ji po těle, a pak se jí pokusil sundat kalhoty. Vyděšené dítě ale zareagovalo duchapřítomné, vytrhlo se mu a uteklo na ulici mezi lidi, takže je Magdalin už nemohl pronásledovat.

Obžalovaný, který se dopustil pokusu znásilnění, za což by ho soud mohl poslat za mříže až na dvanáct let, u soudu nezapíral. „To, co ta holčička řekla, je pravda, stalo se to. Je mi to líto a omlouvám se všem, hlavně té rodině,“ uvedl Magdalin, který je už od léta ve vazbě. V minulosti byl dvakrát soudně trestán, jednou z toho za pohlavní zneužití. To ale bylo v 80. letech minulého století.

Magdalin, který je podle soudní znalkyně mentálně na úrovni osmiletého dítěte, soud žádal, aby mu neukládal nepodmíněný trest. „Jsem po závažné operaci, mám vysoký věk a pokud budu z vazby převeden do výkonu trestu, budu tam ponižován a hrozí, že mě zabijí,“ vysvětloval obžalovaný, který si je vědom, že „prcačkáři“, jak se těmto pachatelům přezdívá, to nemají za mřížemi jednoduché. Měl štěstí, vyvázl s ročním podmíněným trestem, odloženým na zkušební dobu čtyř let. Po celou dobu musí být pod dohledem probačního úředníka. Zároveň se musí podrobit ochrannému léčení ambulantní formou. „Pokud by na něj nedocházel, může být léčení přeměněno na ústavní,“ upozornil předseda soudního senátu Tomáš Mahr. Verdikt je pravomocný.
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 457
Dal: 339 poděkování
Dostal: 285 poděkování

Re: Neposílejte mě do výkonu trestu, zabijí mě tam, prosil soud pedofil (Plzeňský deník)

Nový příspěvek od podivin »

Zajímavé, že si člověk na mentální úrovni 8letého dítěte uvědomuje, co se děje ve vězení s odsouzenými za zneužívání dětí. Škoda, že si to neuvědomil včas, než tu holčičku začal obtěžovat.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2867
Dal: 7 poděkování
Dostal: 416 poděkování

Re: Neposílejte mě do výkonu trestu, zabijí mě tam, prosil soud pedofil (Plzeňský deník)

Nový příspěvek od Jednorozec »

podivin píše: pondělí 7. 12. 2020, 9:53:55 Zajímavé, že si člověk na mentální úrovni 8letého dítěte uvědomuje, co se děje ve vězení s odsouzenými za zneužívání dětí. Škoda, že si to neuvědomil včas, než tu holčičku začal obtěžovat.
No mně přijde zvláštní že někdo na mentální úrovni 8 letého dítěte je svéprávný. To že se osmileté "dítě" bude bát toho co se mu stane ve vězení na tom nic divného nevidím, zvlášť když mu "hodné" okolí řekne že ho tam znásilní zbijí a zabijí....