Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Matka vylákala dva chlapce k sobě domů: Jednoho z nich (14) svedla a měla s ním sex (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2215
Dal: 385 poděkování
Dostal: 1054 poděkování

Matka vylákala dva chlapce k sobě domů: Jednoho z nich (14) svedla a měla s ním sex (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Trojnásobná matka Teah Vincentová (32) z anglického města Woolaston v hrabství Gloucestershire se předvedla jako sexuální predátorka, která si jde těžce za svým. Když viděla dva mladé chlapce, jak hrají fotbal, přišla k nim a pozvala je k sobě domů na sklenici vody. Jednoho z nich, kterému bylo teprve 14 let, pak svedla.

Případ nemravné matky nyní projednává Gloucesterský korunní soud. K incidentu došlo 21. října 2018. Žalobce Christopher Smyth řekl porotě, že Vincentová nabídla chlapcům sklenici vody v 5 hodin odpoledne poté, co hoši hráli fotbal poblíž jejího domu. „Chlapci přijali nabídku paní Vincentové a šli k ní domů. Jeden z chlapců Vincentovou znal, ale oběť nikoliv,“ uvedl Smyth.

Téma rozhovoru byl sex

„Posadili se u kuchyňského stolu. Paní Vincentová řekla, že si myslela, že jednoho z nich zná a že ví, že čeká dítě. On jí řekl, že mu je teprve 14 let a že stále chodí do školy,“ pokračoval Smyth podle Daily Mailu. Všichni tři mluvili o škole, načež Vincentová změnila téma a začala mluvit o svém těle a sexu. „Tvrdí, že se zakryla a oblékla tak rychle, jak to jen šlo,“ prohlásil žalobce.

„Poté konverzaci zaměřila na sex. O něco málo starší chlapec cítil, že jde paní Vincentová po mladším, a vycítil, že je situace pro něj ztracená. Poté pozvala mladšího nahoru. Šel tam, protože si myslel, že tam bude televize nebo herní konzole. Jeho kamarád zůstal dole v kuchyni,“ popsal situaci Smyth. Pak došlo na samotný akt.

Pětiminutový sex v ložnici

„Paní Vincentová vzala chlapce do ložnice a řekla mu, ať si sedne na postel. Opustila místnost, aby se do ní vzápětí vrátila poté, co si sundala šaty. Pak ho položila na postel,“ doplnil žalobce s tím, že o tom, jestli bude sex, nebyl veden žádný rozhovor. „Hopsala na něm nahoru a dolů asi pět minut. Vypověděl, že o tom nebyla žádná diskuze. Chlapec měl silný pocit, že vzniklá situace není správná,“ řekl Smyth.

„Věděl, že je nezletilý a že je mezi nimi velký věkový rozdíl. Bylo jí více než dvakrát tolik, co jemu. Na konci ji ze sebe setřásl, oblékl se a utíkal dolů,“ uzavřel vyprávění žalobce. Advokátka Catherine Flintová bránila svou klientku slovy: „Paní Vincentová předtím mluvila se starším chlapcem, který jí řekl, že mu je 18. Když byli uvnitř domu, tvrdí, že jí údajná oběť řekla, že jí je 16 let.“

Prý jí tvrdil, že mu je 16 let

Ve Velké Británii je přitom 16 let věková hranice, po jejímž dosažení mohou mít lidé legálně sexuální styk. Vincentová před soudem prohlásila, že se cítí nevinná. Její obhajoba je postavena právě na tom, že jí měl chlapec tvrdit, že mu už bylo 16 let. Soud s matkou – sexuální predátorkou i nadále pokračuje. Když se matka oběti o styku dozvěděla, zavolala Vincentové. „Klidně zavolej pos*anou policii,“ řekla jí.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 494 poděkování

Re: Matka vylákala dva chlapce k sobě domů: Jednoho z nich (14) svedla a měla s ním sex (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pamatuji si když jsme byli v 8mé třídě na základce (14 -15 let) jak jsem se s klukama bavili o hezkých učitelkách. A taky si pamatuji, že všichni by tenkrát dali nevím co za podobnou predátorku :0)) Tím chci říct že podobný případ je pro mně už na hranici toho co by spadalo do oblasti pedofilie. I když nemohu vyloučit že skutečně ta žena jednala s nátlakem. Otázka je také jestli to ta paní neprovozovala častěji jen ti předtím si nechtěli nikomu stěžovat.
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 752
Dal: 647 poděkování
Dostal: 389 poděkování

Re: Matka vylákala dva chlapce k sobě domů: Jednoho z nich (14) svedla a měla s ním sex (Blesk.cz)

Nový příspěvek od podivin »

No, když už tady mluvíme o "predátorkách", tak jsem si občas také jako malý při autoerotice představoval sebe v submisivní pozici a nějakou ženu (fantazie) v dominantní pozici :D
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu