Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3459
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1510 poděkování

Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


József Szájer je významný maďarský konzervativec a obránce tradiční rodiny. Blízký spolupracovník premiéra Viktora Orbána a jeho spojka v Bruselu v neděli rezignoval na pozici europoslance, protože ho belgická policie přistihla na večírku v bruselském gay klubu, který tamní média označují za sexuální orgie. Svou politickou kariéru přitom Szájer stavěl na obhajobě křesťanských hodnot.

Z pátečního večírku v centru Bruselu, který porušoval protiepidemická opatření, se devětapadesátiletý maďarský europoslanec pokusil utéct oknem. Policie na místě našla drogy a asi 25 nahých mužů, mezi nimi Józsefa Szájera a několik dalších diplomatů.

Politik se ke spekulacím o své sexuální orientaci nikdy nevyjadřoval. Je ženatý, jeho manželka je právnička Tunde Handová, soudkyně maďarského ústavního soudu. Oba jsou blízkými spolupracovníky a přáteli maďarského premiéra Viktora Orbána.

Spolu s Orbánem József Szájer zakládal dnes vládnoucí stranu Fidesz, sedm let byl jejím místopředsedou. Od roku 2004 je poslancem Evropského parlamentu, kde působí jako Orbánova spojka. Několik let v europarlamentu zastával pozici místopředsedy Evropské lidové strany.

Szájer je v Maďarsku známý coby velmi konzervativní politik hájící politiku Fideszu a tradiční rodiny. Muž, kterého v pátek večer zadržela policie na nelegálním večírku v gay klubu, se například aktivně podílel na změně ústavy, která umožňuje vládě přijímat zákony diskriminující homosexuály.

Autor maďarské ústavy

Před deseti lety byl Szájer jmenován do čela výboru, který měl za úkol navrhnout novou ústavu. Viktor Orbán měl spolu s křesťanskými demokraty v parlamentu dvoutřetinovou většinu, a tak nepotřeboval hlasy opozice.

Szájer napsal koncept na svém tabletu, čímž se chlubil na blogu. "Steve Jobs bude jistě rád, že se nová maďarská ústava píše na iPadu, vlastně na mém iPadu," vychvaloval tehdy nový produkt firmy Apple.

V roce 2012 se tak do maďarské ústavy dostala bez konzultace s opozicí řada změn upevňujících tradiční pojetí rodiny a manželství a diskriminující sexuální menšiny. "Maďarsko ochraňuje instituci manželství jako svazku muže a ženy," stojí například v textu. Na základě těchto změn Maďarsko v posledních letech mění v rámci zachování "křesťanských hodnot" právní předpisy, které omezují práva LGBT lidí.

Tažení proti homosexuálům

Letos v květnu parlament díky tomu například schválil zákon, který zakazuje transsexuálním lidem žádat o změnu pohlaví.

Naposledy přišla maďarská vláda s návrhem zákona, který by v podstatě znemožnil homosexuálním párům adopci dětí a velmi ji zkomplikoval i pro svobodné jedince. Ti by museli mít k adopci speciální povolení od ministra, který stojí v čele resortu pro rodinné záležitosti. Zároveň vláda navrhla ústavní dodatek o tom, že by děti měly být vychovávány v souladu s křesťanským pojetím pohlaví.

"Nejde ale jen o to, co ústavní změny vytvořené Szájerem všechno obsahují. Stejně důležité je to, co v nich chybí. Neexistuje například ústavní ochrana před diskriminací na základě sexuální orientace," komentuje práci Józsefa Szájera na svém Twitteru maďarský investigativní novinář Szabolcs Panyi. Ten změny ústavy a tažení vládního Fideszu proti sexuálním menšinám označuje za kulturní válku a kampaň proti homosexuálům.


1/ Why does it matter that Viktor Orbán’s close friend and ally, MEP József Szájer was caught having an orgy with 20+ men? Very simple. While he was enjoying himself in LGBT-friendly Brussels, he made life for LGBT people in Hungary miserable by rewriting the constitution. THREAD pic.twitter.com/uvMrD5WnwS
— Szabolcs Panyi (@panyiszabolcs) December 1, 2020
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nějak si nejsem jistý jak tohle souvisí s pedofilií. To že politici udělají pro hlasy voličů téměř cokoli a spousta z nich má máslo na hlavě na tom bohužel nic divného není...
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3459
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1510 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Jednorozec píše: čtvrtek 3. 12. 2020, 20:55:32Nějak si nejsem jistý jak tohle souvisí s pedofilií.
S pedofílií ne, ale ale kdo nějak koná proti LGBT, tak samozřejmě má spadeno i na pedofily. A tenhle případ myslím krasně ilustruje, co za lidi jsou tihle bojovníci za "klasikou rodinu".
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3459
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1510 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Veřejností otřásá opravdu libový skandál maďarského konzervativního europoslance Józsefa Szájera, který byl shodou náhod zastižen v bruselském bytě na večírku. Večírku se účastnili jen muži, a policie, která tam dorazila, přijela právě v momentě, když gentlemani hráli v gayklubech oblíbenou společenskou hru „každej s každým“. Vyvolalo to jisté pozdvižení, protože účast ultrakonzervativce na homogrupáči vyvolává u veřejnosti zájem. Jako psycholog se ale musím zeptat: Kde jinde než na gay párty byste ho čekali?

V úterý belgická policie zveřejnila, že rozháněla párty pětadvaceti lidí. Ten mejdan totiž porušil belgická protiepidemická opatření, za lockdownu a při zákazu shromažďování se nesmějí pořádat ani gay grupáče, a nejde o diskriminaci. Jeden z účastníků se pokoušel uprchnout z místa po okapu. Když pána zadrželi, uplatnil svou diplomatickou imunitu a prohlásil se za člena Evropského parlamentu, ale nepředložil svůj průkaz totožnosti. Několik hodin poté se ale „přiznal“ v prohlášení pro veřejnost. Oním účastníkem byl maďarský europoslanec Jószef Szájer.

Pilíř rodinných hodnot

Od roku 2004 byl Szájer klíčový mluvčí pravicové maďarské strany Fidesz v Bruselu. Etabloval se tam především jako obhájce Orbánovy vlády, kterou bránil před jakoukoli kritikou. A především před kritikou, že Fidesz porušuje práva homosexuálů. Orbánova vláda, které Szájer věrně sloužil, nejenže neustále omezovala práva LGBT lidí, ale zejména v posledních letech proti nim doslova bojovala. Když se Orbán dostal ke korytu, zadal svému příteli Józsefu Szájerovi sepsat maďarskou ústavu. Jeho vláda se prezentuje jako stoupenec konzervativních hodnot a zdůrazňuje svou „prorodinnou“ politiku a význam manželství a rodiny. A ústava tomu odpovídá. Opoziční strany nebo nevládní organizace byly z procesu přípravy nové ústavy vyřazeny, a zapojili se do nich jen politici loajální k Orbánovi. Szájer se v rozhovorech pro média chlubil, že většinu textu ústavy napsal na svém iPadu.

Ústava z jeho iPadu obsahuje zcela nový článek, který uvádí, že chrání „instituci manželství jako svazku muže a ženy“. To v podstatě znemožňuje manželství homosexuálních párů. Szájer skromně označil své dílo za „ústavu 21. století“. A k perzekuci a znerovnoprávnění gayů a leseb pronesl: „Nemyslím si, že tradiční pojetí manželství se změnilo jen proto, že jsme přišli do dalšího tisíciletí.“ Před několika týdny orbánovci maďarskému parlamentu předložili nový dodatek k ústavě. Szájer na něco zapomněl. Dodatek má zakázat adopci párům stejného pohlaví. A je dobré připomenout, že Maďarsko nemá v ústavě ochranu před diskriminací na základě sexuální orientace.

Sexualita Orbánovu vládu zjevně fascinuje i uprostřed druhé vlny pandemie, kdy vinou koronaviru máme opravdu důležitější starosti. Orbán a jeho parta se vymezili proti pohádkové knížce s názvem Pohádka pro všechny. Klasické dětské příběhy, pohádky, převyprávěné s LGBTQ postavami. Publikaci Orbánovi stoupenci začali veřejně řešit, a odsoudili ji jako homosexuální propagandu. „Existuje červená hranice, kterou nelze překročit (…) Nechte naše děti na pokoji!“ řekl na adresu knížky pohádek sám Orbán v rozhlasovém rozhovoru. Prostě – homosexualita je v Maďarsku fuj. Pan Szájer fujajal v Maďarsku nejhlasitěji, a pak taková smůla na mejdánku…

Zmiz, buzerante!

„To, co udělal náš kolega József Szájer, je neslučitelné s hodnotami naší politické komunity,“ bublal rozhořčením maďarský premiér Viktor Orbán poté, co věc praskla. A bědný Szájer musel opustit Orbánovu stranu Fidesz. Orbán jeho návštěvu oné roztomilé oslavičky označil jako „nepřijatelné a neomluvitelné chování“. A pan Szájer má v politice po p**eli. Tedy po politické kariéře ultrakonzervativního obhájce rodinných hodnot. Takového ouchyla by přece orbánovci ve svých heterosexuálních tradičně konzervativních řadách nesnesli! Veřejnost – maďarská – je ze skandálu zcela dezorientována, ale psychologové, sexuologové a psychiatři jen vědoucně kývají hlavou. Protože něco podobného se dalo čekat.

Homosexualita je totiž jev, který se – snad kromě kriminálů – týká jen a jen homosexuálů. Je mi 56 let, a dosud mě ještě nikdy žádný homosexuál neobtěžoval. Jednou, na vysoké škole, když jsme z mladistvé zvědavosti vyrazili s partou včetně děvčat do jediného tehdejšího gay klubu nedaleko pražského Anděla, tak tam na mě jeden koukal – ale nic víc. A bylo to na místě k seznamování homosexuálů určeném, kde jsem v podstatě neměl co pohledávat. V „civilním“ životě jsem nikdy žádnou nabídku od homosexuála nedostal, a to i přesto, že jsem jich pár měl a mám mezi přáteli. Ano, můžete oponovat, že je to tím, že jsem hnusnej. Ale já o nějakém „obtěžování homosexuálem“ nikdy ani od nikoho z blízkého okolí neslyšel. Ani od hezkých mužů.

Kromě Prague Pride, kdy popravdě nechodím do centra Prahy, protože se mi průvody nelíbí, ani když jde o průvod za legalizaci marihuany, nemá homosexualita v mém životě žádný význam. Nezabírá žádný prostor v mé mysli, a já si na ni, omlouvám se gayům i lesbám, nevzpomenu, jak je rok dlouhej. A – opět s omluvou homosexuálním spoluobčanům – i chobotnicím věnuji v našem vnitrozemském státě více pozornosti než problematice homosexuality. Prostě mě to nezajímá. A ani v mé sociální bublině neznám nikoho kromě gayů a leseb, kdo by nad existencí homosexuality a homosexuálů nějak mudroval. Podobně jako třeba veverky, které zajímají jen lesníky a zoology, homosexualita pro heterosexuální jedince není téma. Ano, jistě, znám onen argument „když si to představím, tak je mi na zvracení“. Vždy, když mi jej nějaký homofobní konzervativec sdělí, kladu otázku: A jak často na sex s mužem myslíte, pane?

V podstatě má takový konzervativec pravdu, když si představím své spoluobčany, jak spolu souloží, tak na tom nic hezkého nevidím. A to bez ohledu na pohlaví. Nejsem uživatel porna. Ale – z estetického hlediska pro mě není žádný rozdíl mezi představou homosexuálního aktu mezi dvěma gayi a představou heterosexuálního páru v akci. Ano, lidé i zvířata vypadají při sexu legračně a trochu nechutně. Ale nezáleží na tom, jakého jsou pohlaví, ale na tom, jak jsou esteticky přijatelní. Takže, popravdě řečeno, představa homosexu dvou mladých, vysportovaných a šlechtěných gayů mi přijde méně odporná než představa heterosexu morbidně obézních jedinců opačného pohlaví.

A proč na to myslíte?

Proto, že považuji homosexualitu za téma zajímající jen homosexuály, tak se vždy, když slyším nějaký homofobní proslov, tak trochu pousměji. A říkám si: Jakpak by asi u toho homosexualitu odmítajícího gentlemana dopadly výsledky falografie? To je vyšetření medicínským přístrojem, který si navlékne vyšetřovaný na penis, a který měří i sebenepatrnější reakce penisu na promítané obrázky. Tímto přístrojem lze odhalit skrytou homosexualitu, pedofilii i zoofilii. A já jsem celý život hluboce přesvědčen, že by u homofobů toto vyšetření odhalilo homosexuální vlohu vždy.

Lidská psychika je mnohovrstevnatá a iracionální. Takže narodí-li se muž s homosexuální vlohou do prostředí odmítajícího homosexualitu, samozřejmě nemůže svou homosexualitu přiznat. Ale myslí na ni tak často, že proti ní chudák musí alespoň bojovat. A činí tak každou vteřinou svého bytí. Navíc může u takového jedince, který si své vnitřní homosexuální puzení zakázal, hrát roli i podvědomé „když nesmím já, tak nikdo“. Takže, omlouvám se všem zúčastněným, mám tendenci hledat homosexuální vlohu u každého homofoba. Ostatně když se podíváte na nejhlasitější české homofoby, zjistíte, že se někdy nechávají fotografovat v růžovém outfitu. Bez té vlohy by je homosexualita prostě nezajímala. Ani v pozitivním, ani v negativním smyslu, prostě by nebyla součástí jejich světa stejně, jako není součástí jejich vnitřního světa sexuální život mrožů.

V případě pana Szájera se můj předpoklad potvrdil v úplnosti. Musel chudák bojovat proti homosexualitě ze všech sil, protože málokdy myslel na něco jiného než na sex s chlapem. Ale nesměl to díky svému ultrakonzervativnímu backgroundu přiznat, tak proti tomu alespoň bojoval. No – a pak to kvůli nějakýmu blbýmu viru praskne! To je život! Jde však podle mého soudu jen o první vlaštovku. Maďarské vedení země je v současnosti ultrakonzervativní a homofobní jako celek, a pan Orbán označoval pana Szájera za svého přítele. Takže možná budeme ještě koukat, co pro ultrakonzervativní homofobní muže znamená slovo přítel.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Já v tom žádné pokrytectví nevidím. Ten europoslanec udělal to, že měl sex s člověkem stejného pohlaví a byl nevěrný své manželce (a také porušil protikoronavirová opatření, ale to je mimo téma). Takže se ptám, jestli on nebo jeho strana chtěla zavést nějaký zákon proti sexu osob stejného pohlaví (jaký byl u nás do roku 1961) nebo proti manželské nevěře (jaký byl u nás myslím do roku 1950). Nebo případně zákon, který by homosexuálům zakazoval chodit po svobodě a posílal by je do vězení nebo do léčeben. Já nevím o tom, že by v současném Maďarsku existoval nějaký takový zákon nebo návrh zákona. Asi je jeho strana proti adopcím dětí homosexuály a proti sňatkům osob stejného pohlaví, ale to jsou přece názory, které může legitimně mít kdokoliv, i homosexuál (přestože LGBT aktivisté takové homosexuály neradi vidí). On na tom večírku neadoptoval dítě ani neuzavíral manželství, takže nic pokryteckého neudělal. Je rozdíl mezi homosexualitou a LGBT ideologií (jak tomu říkají v Poksku). Když jen někdo proti LGBT ideologii, neznamená to, že je proti homosexualitě a homosexuálům.
Uživatelský avatar
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Příspěvky: 354
Dal: 528 poděkování
Dostal: 301 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Bouře »

Gabriely tobě nepříjde pokrytecké když je někdo zaujatý proti homosexualům a přitom sám je v gay klubech? Však i "předseda strany Viktor Orbán řekl Magyarovi Nemzetovi : „To, co udělal náš kolega József Szájer, neodpovídá hodnotám naší politické komunity." citováno z wikipedie. Mě to teda rozhodně pokrytecké příjde. Je to jako bys ostatním kázal vodu ale pil víno.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pokud na proti něčemu bojuji a přitom to sám provozuji tak je to klasická ukázka pokrytectví. Dovedu si představit že někdo bojuje proti tomu aby gayové mohly adoptovat děti či chce aby člověk žil v monogamním dlouhodobém vztahu i když je sám gay. Ale pak co dělal na podobné akci? Zjišťoval jak špatné to tam je či co?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

On nebyl zaujatý proti homosexuálům, bojoval jen proti manželství stejnopohlavních párů a adopcím stejnopohlavními páry. To je rozdíl.

To, že se od něj distancoval Orbán, je dané spíše tou nevěrou. Bývá běžné, že politik po odhalení nevěry rezignuje, přestože předtím v politice nijak nebojoval proti nevěře a jeho politická strana o tom neměla nic v programu. Je to morální prohřešek, ale není to pokrytectví. U nás na rezignace kvůli nevěře nejsme zvyklí, u nás si téměř každý premiér našel milenku a rozvedl se s dosavadní manželkou (Miloš Zeman, Jiří Paroubek, Mirek Topolánek, Petr Nečas). Ale jinde jsou takové rezignace běžné.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3459
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1510 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Další podobný případ:
Zatímco Evropa řešila orgie konzervativního europoslance maďarské strany FIDESZ Józsefa Szájera, Litva zažívala obdobný případ. Na veřejné parlamentní videokonferenci se totiž objevil konzervativní poslanec Petras Gražulis ve společnosti polonahého mladého muže. Když si uvědomil, že je kamera zapnutá, rychle ji zase vypnul, ale všimnout si toho stačili všichni.

Jednání poslanců kulturního výboru minulé úterý bylo živě přenášeno na youtubovém kanále litevského parlamentu. Petras Gražulis, poslanec zanikající konzervativní strany Pořádek a spravedlnost (Tvarka ir teisingumas), se ho účastnil od začátku, ovšem s vypnutou kamerou.

Zhruba po třinácti minutách však patrně nedopatřením kameru zapnul. Na záběru se objevil jeho obličej, vedle poslance stál spoře oděný muž. Po pár vteřinách byla kamera zase rychle vypnuta, ovšem skandál už byl na světě. Litevci se dožadovali vysvětlení, o koho se jednalo.Předseda výboru Vytautas Juozapaitis označil chování Gražulise za nešťastné a podotkl, že polonahý neznámý muž byl pravděpodobně někdo z jeho příbuzných. S tímto vysvětlením nejprve přišel i sám Gražulis.

Tím by asi celá aféra mohla skončit, kdyby konzervativní poslanec vysvětlení po pár hodinách nezměnil a neuvedl, že polonahým mužem byl novinář Andrius Tapinas, který ho údajně dlouhodobě pronásleduje. Celá akce měla být připravenou provokací.

Nejhorlivější bojovník proti LGBT

Jediným problémem je, že novinář Tapin se muži z videa ani trochu nepodobá. „Mohl snadno změnit svůj zjev,“ vysvětlil poslanec s tím, že taky mohlo jít o počítačovou úpravu výsledného obrazu. Následně přiznal, že za ním polonahý muž stál, kdo to byl, ale prý nemá tušení.

Bývalý předseda strany Remigijus Žemaitaitis však v muži poznal někdejšího člena strany Pořádek a Spravedlnost Dobilase Sinkevičiuse. Ten popřel, že by se v daný den se svým bývalým kolegou a známým setkal.

Gražulis je považován za nejhorlivějšího litevského bojovníka proti právům LGBT komunity. V minulosti přirovnal homosexualitu k pedofilii, v roce 2012 pronesl, že by všichni gayové měli opustit Litvu.

Strana Pořádek a spravedlnost se až do roku 2020 profilovala jako středolevá strana, svými názory však dle politologů patřila spíše na pravý okraj politického spektra. Poslední dva roky jí navíc cloumaly spory, které vedly k letošnímu faktickému rozpadu strany.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Re: Maďar prchající z gay party vedl tažení proti LGBT. Jako přítel Orbána psal ústavu (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak nevím ale já se objevoval polonahý s kámoši v mladém věku (například po nějaké oslavě) docela často obzvlášť po sprše a gay nejsem a nikdy jsem s nimi nic erotického neměl... A třeba v létě chodím nahoře bez celý den, kdo by v tom horku jinak vydržel.