Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Utajené příběhy českých dějin - Krvavý Radouš (TV Prima)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 331 poděkování
Dostal: 694 poděkování

Utajené příběhy českých dějin - Krvavý Radouš (TV Prima)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Tento údajně historický dokumentu, zjevně slouží jako krytí pro šíření konspiračních teorií a dezinformací. V čase 14:18 se mluví tom že "i dnes mnozí predátoři usilují o získání látky adrenochrom". Do kontextu zločinu na dětech v době nacistického Německa nebo komunistického Československa jsou v čase 18:29 dávány zásahy Barnevernetu. Od času 20:30 se mluví o pedofilních deliktech, Marcovi Dutroux a jeho vazby na EU. V 22:20 mluví o konspirační teorii Pizzagate. Připomíná že toto se řeší v dokumentu Utajené příběhy českých dějin.

A tento materiál se samozřejmě začal šířit internetem jako důkaz spiklenecký teorií:

Ještě nedávno veškerá média označovala kauzu o pedofilii a satanismu ,,Pizzagate“ za hoax a dezinformaci, ale skutečnou realitu o této kauze v USA odvysílala i mainstreamová televize PRIMA.(viz zdroj)

O této kauze bylo napsáno už mnoho, ale jsem přesvědčen, že přichází čas, kdy je třeba některé informace zopakovat a připomenout. Také si myslím, že většina lidí vezme tuto tragédii do svého podvědomí poprvé až současné době, kdy nám díky nové totalitě politici otevírají svou 13. komnatu ve všech směrech...

I přesto, že jsou tyto informace potlačovány zcela zásadně, přežil dvě a půl minuty krátký záznam, který vystihuje dost, aby se lidé začali zajímat o tento zásadní problém pro celé lidstvo. A to protože tato kauza není jen samotným problémem a jedinou tragickou kauzou, ale je to zásadní a globální problém celé lidské populace na planetě, protože tyto zvrhlé satanistické a pedofilní rituály mohou zničit i vaše životy. Vaše životy hlavně proto, že se na celém světě zmizí 1,2 milionů dětí ročně včetně České republiky. V krátkém videu televize PRIMA se mluví o tom, že PIZZAGATE vede do světa umění, showbyznysu, ale i do nejvyšších pater evropské politické scény, která poskytovala krytí při vyšetřování belgického pedofila v 90. letech.

Politika nejvyšších pater v Bruselu je tak blízko, že může být vaše dcera či syn obětí těchto těžkých rituálních, satanistických a psychopatických zločinů !

Tyto zločiny souvisí se zločiny mocných, kteří nám odebírají svobodu kvůli současné smyšlené pandemii, aby nebyli nikdy za tyto tragické kauzy vyšetřováni..

Proč myslíte, že demokraté a celá DEEP STATE je v pohotovosti, a snaží se dosadit skrze zfalšované volby a svá lživá, manipulační mainstreamová média Joe Bidena ?

Prezident Spojených států amerických Donald Trump v brzké době připravuje totální odhalení těchto světových zločinců !

Zdroj :

Naposledy upravil(a) pbd dne úterý 1. 12. 2020, 15:21:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Oprava URL tagu
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 126 poděkování
Dostal: 392 poděkování

Re: Utajené příběhy českých dějin - Krvavý Radouš (TV Prima)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Uz coskoro sa dozvieme mena vsetkych tych, ktori sa na tejto latke zvanej adrenochrom, ktora je produkovana nadladvinama az po kraj zufalstva umucenych a znasilnovanych deti a podavana vysokej elite, celebritam ako "liek mladosti" podielaju

Jedna sa o odobranu krv deti s co mozno najvyssou koncentraciou adrenalinu. Krv je extrahovana z epifyzy dietata v okamziku strachu a hrozy, ked hladina adrenalinu vrcholi. Krv dospelich nieje vhodna, pretoze sisinka s vekom nerastie a produkcia adrenalinu klesa. K najvyssiemu navalu adrenalinu u deti dochadza v dosledku traumatu.

Priznakom ludi, ktori to uzivaju su modre kruhy pod ocami.

Budeme prekvapeni, kto vsetko si dal tuto latku z deti do seba pichnut a kto ju pravidelne uziva. Latka, ktora funguje podobne ako heroin. Pri ktorej, ak ju prestanete uzivat vase telo prudko zostarne a nasleduje bolestiva smrt. Hollywoodske hviezdy, Celebrity a vsetci ti, ktori vedeli co to je a odkial to je.

Clenovia svetovej elity, monarchovia Europy a sveta, byznysmeni, politici, kongresmani, hollywoodske hviezdy, majitelia korporacii vsetci ti, ktori zapredali svoju dusu diablovi.

Tramp s Putinom zachranili 10 000 ce deti, ktore boli uvaznene a mucene v podzemnych ukrytoch. A keby ste vedeli pod akymi budovami bolo by vam na zvracanie.
Trump chce okrem ineho postavit mur okolo Mexika a uzavriet hranice. Pretoze, co sa tyka spojenych statov tak odtial je dovazanych najviac deti.

Mel Gibson hovoril o tom, že menou v satanskej pedofilskej spolocnosti v Hollywoodu su novonarodene deti.

To nieje hoax ci konspiracne teorie ale kruta pravda. Trump jediny urobil toho za rok toho, co ziadny prezident USA za celu historiu. A teraz sa konecne cely svet dozvie mena vsetkych tich.. a verte mnohy z nas budu velmi prekvapeni..

Uz coskoro...Zlo bude vymetene a vsetkym zhori dusa v pekle..
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 331 poděkování
Dostal: 694 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Dejte mu ban :|
Mathias8
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 126 poděkování
Dostal: 392 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Cykle02 píše: středa 2. 12. 2020, 9:21:59Dejte mu ban
Ty si zacal. Ja len na to reagujem.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1114 poděkování
Dostal: 2672 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 336 poděkování
Dostal: 284 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Mathias8 píše: středa 2. 12. 2020, 8:10:29 Uz coskoro ...
Mathiasi, to všechno zní ale fakt jako bludy.

Co má pedofilie společného s unášením dětí, jejich mučením kvůli adrenalinu a odebíráním jejich krve? Pedofilie je milostný vztah, mučení moc milostné není.

Když se nad tím zamyslíš, nebylo by jednodušší ty děti pěstovat uměle, než je unášet, kde je riziko, že si toho někdo všimne a bude to pak řešit? Pokud opravdu tato společnost existuje, tak by pro ně určitě nebyl problém mít po celém světě spoustu ukrytých míst (které musí mít kvůli tomu strašení dětí) a tam by mohly, společností nepozorováni, pěstovat vlastní děti.

Jako lék mladosti se používá botox.

A zajímalo by mě, jakou blbost si tihle idioti vymyslí, až ta současná elita začne vymírat. Možná se pak opraví, že děti neunášeli kvůli jejich adrenalinu, ale unáší je, aby se do nich mohli převtělovat. Ale než se převtělí, tak je určitě budou muset také znásilnit a vystrašit.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 61 poděkování
Dostal: 122 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Kdo by tak složitě získával adrenalin, když se dá snadno získat syntézou.
http://147.33.74.135/knihy/uid_isbn-80-7080-495-5/pdf/169.pdf
http://147.33.74.135/knihy/uid_isbn-80-7080-495-5/pdf/170.pdf

Oxidaci adrenalinu pak zvládne i blbec.
https://en.wikipedia.org/wiki/Adrenochrome
A jinak, kdo by si dobrovolně dával neurotoxin, který údajně způsobuje schizofrenii.
podivin píše: středa 2. 12. 2020, 11:08:08 ......
Michael Xguard, sociální gorila :D
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

MR_Xguard píše: středa 2. 12. 2020, 19:42:05Monsters Inc. (Příšerky s.r.o.)
Napadlo mě to samé chvilku po odeslání a chtěl jsem to dopsat později, ale předběhl jsi mě *lol*
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 7 poděkování
Dostal: 416 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Už jenom když čtu tyto řádky
"I přesto, že jsou tyto informace potlačovány zcela zásadně, přežil dvě a půl minuty krátký záznam, který vystihuje dost, aby se lidé začali zajímat o tento zásadní problém pro celé lidstvo. A to protože tato kauza není jen samotným problémem a jedinou tragickou kauzou, ale je to zásadní a globální problém celé lidské populace na planetě, protože tyto zvrhlé satanistické a pedofilní rituály mohou zničit i vaše životy."
Tak je mi jasné že je to blábol, obsahující nepodložené krajně nepravděpodobné a navzájem si často odporující informace, nějakého konspiračního teoretika :0)
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 866 poděkování
Dostal: 1493 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Mathias8 píše: středa 2. 12. 2020, 8:10:29To nieje hoax ci konspiracne teorie ale kruta pravda.
Když někdo uvede něco podobného, očekávám k tomu adekvátní zdroj informací. Bohužel jsem zde od tebe žádný takový zdroj neobdržel, jediné, co jsem si mohl přečíst, je vše toto vyšlo z hlavy nějaké ruské bloggerky, která mimo jiné konstatovala o příspěvku Lady Gaga (který informoval, že bude v seriálu), že má mít zpěvačka vampírské sklony. Už tohle je pro mě tak bizarní, že se divím, že si to vůbec zasloužilo místo v sekci "Reakce na média".

Vnímám u tebe, že máš tendenci věřit fakenews a všerůzným hoaxům. Proto tě to budoucna žádám, abys k podobným vyjádřením, kde uvedeš nebo podpoříš různé tyhle konspirační teorie, uváděl také zdroj, kde jsi k nim přišel. Měl by ses také vždy kriticky nad podobnými teoriemi zamyslet a vyhledat si dostupné informace (viz třeba web, který sdílel Kasz).

Kasz píše: středa 2. 12. 2020, 10:21:52Prosím, musíme tady na web psát nebo kopírovat nejrůznější "blbosti"?
Připojuji se k dotazu/prosbě. Hoaxy bych sem ani nevkládal. Pokud ale už je dle někoho nutné nasdílet sem hoax, byl bych rád, kdyby u toho rovnou nejen byl nápis, že se jedná o hoax, ale nejlépe i s odkazem na nějaké serióznější médium, které se tímto hoaxem zabývá. Nerad vidím zbytečné šíření poplašných zpráv.

podivin píše: středa 2. 12. 2020, 11:08:08Pedofilie je milostný vztah, mučení moc milostné není.
Pedofilie je milostný vztah? A to konkrétně od kdy? Tato tvá věta může být někým neinformovaným brána tak, že když je pedofilie "milostný vztah", tak se tím myslí vztah zahrnující sex, v tomto případě tedy s dětmi. Dávej si prosím v tomto ohledu pozor na vyjádření. Pedofilie je sexuální preference/orientace/deviace. Rozhodně nejde o nějaký vztah, a už vůbec ne milostný či sexuální. Stejně jako heterosexualita není milostný vztah. Čím více my sami nezvládáme správně užívat základní pojmy, tím méně je pravděpodobné, že se toto naučí i většinová společnost.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Marco Freeman píše: pátek 4. 12. 2020, 17:01:03
podivin píše: středa 2. 12. 2020, 11:08:08Pedofilie je milostný vztah, mučení moc milostné není.
Pedofilie je milostný vztah? A to konkrétně od kdy? Tato tvá věta může být někým neinformovaným brána tak, že když je pedofilie "milostný vztah", tak se tím myslí vztah zahrnující sex, v tomto případě tedy s dětmi. Dávej si prosím v tomto ohledu pozor na vyjádření. Pedofilie je sexuální preference/orientace/deviace. Rozhodně nejde o nějaký vztah, a už vůbec ne milostný či sexuální. Stejně jako heterosexualita není milostný vztah. Čím více my sami nezvládáme správně užívat základní pojmy, tím méně je pravděpodobné, že se toto naučí i většinová společnost.
Chm, zase jsem to slovo správně nevystihnul, sakra :( Tím slovem "vztah" jsem tady nemyslel "partnerský vztah, mýt s někým poměr, nějak se stýkat", ale myslel jsem tím, že jsem do toho dítěte zamilovaný a cítím k němu lásku a to se mi nezdá v souladu s mučením.

(Pokud to zase zní blbě, tak to radši smažte. Buď se nedokážu správně vyjádřit nebo jsem podivnej a nepatřím sem).
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 61 poděkování
Dostal: 122 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jo, a jinak Pepsi přidává do svých nápojů kmenové buňky z potratů..... (BTW tenhle hoax je možná starší, než já sám)
Michael Xguard, sociální gorila :D
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 7 poděkování
Dostal: 416 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tady už jen zbývá uvést že káva je nápoj pro pedofily, protože v africe ty zrníčka s láskou sbíraly malé děti... (pro koho je ta pepsi nevím)
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Nejsem jen nemožnej. Já jsem vědecky nemožnej...!
Dal: 572 poděkování
Dostal: 96 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

Mathias8 píše: středa 2. 12. 2020, 8:10:29 Priznakom ludi, ktori to uzivaju su modre kruhy pod ocami.
A safra! Teď vyjde najevo, že k nim patřím... *i_no* Budu si muset zalíčit modré kruhy pod očima *spruce_up*
MR_Xguard píše: pátek 4. 12. 2020, 21:02:24 Jo, a jinak Pepsi přidává do svých nápojů kmenové buňky z potratů..... (BTW tenhle hoax je možná starší, než já sám)
Tak proto mi tak chutná *nyam*
Jasně, že jde o hoax! Na etiketě je napsané, co to obsahuje *crazy*
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 577 poděkování
Dostal: 215 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Mathias8 píše: středa 2. 12. 2020, 8:10:29 Priznakom ludi, ktori to uzivaju su modre kruhy pod ocami.
Je to tak, jsem jeden z nich. V tom článku jsou ale nepřesnosti.
Ve skutečnosti ty děti neděsíme a nemučíme, ale mazlíme se s nimi. Ty, co to nebaví, vracíme rodičům. Nejsme odsud.