Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Problémy související s pedofilií

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Problémy související s pedofilií

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj. Zajímalo by mě, jaké jsou největší problémy pedofilů. Myslím si, že většina z nás nemá problémy se zákonem. A co považujete za váš největší, s pedofilií související, problém? Smíření se s tím, nebezpečí, že to někdo zjistí, nutkání nemístně koukat na děti, problémy s erekcí, nemožnost normálního vztahu, založení rodiny? Co z toho považujete za váš největší problém?

Já s ovládáním nemá problémy, ale mrzí mně, že prostě nedokážu mít vztah s dospělou holkou kvůli pedofilii. Přitom vím minimálně o dvouch podobně starých holkách, které o mně stojí. :'(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 722 poděkování
Dostal: 399 poděkování

Re: Problémy související s pedofilií

Nový příspěvek od podivin »

Hmmm, největši problém je opravdu ta erekce.

Koukání na děti s úsměvem mám obvykle možnost doplnit nějakým "Moje děti ....", takže to tak moc kritické pro mne není.

Jinak, co tak koukám po ženách na seznamkách, tak vzhledově, resp. asi spíš jejich pohledem, mě zaujaly asi jen 3 ženy, dvě mladší (24 a druhá kolem 30), ale překvapilo mne samotného, že i jedna 50 letá. Ale může to být jen nekvalitni fotkou. Ale prostě u těhle žen jsem trochu viděl v očích něco jako vídám u holčiček. Když si ale pak představím, že bych s tou ženou měl žít ve společné domácnosti a mít s ní intimní kontakt, tak nevím, moc se mi to nezdá, nevím jestli bych dokázal cítit to, co cítím k holčičkám.

Jinak se bojím, aby se to o mně nedozvědělo okolí, ale na druhou stranu to riziko docela ignoruju a s cizíma dětma z baráku ale komunikuju a někdy si představuju, jak by se mi ulevilo, kdybych o tom s rodiči těch dětí mohl mluvit a netajit to.

Ale uvidíme, co ještě přinese čas, jako pedofil o sobě vím teprve pár let.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 71 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Za mě největší problém je stigmatizace pedofilů.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 141 poděkování
Dostal: 694 poděkování

Nový příspěvek od Myš »

Za mě to je komplikovanější navazování vztahů. Mojí přirozeností je být přitahován především chlapci ve věku, ve kterém plnohodnotný partnerský vztah není možný.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Prim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Kontakt: POUŽÍVÁM ŠIFROVANÉ CHATY A EMAIL, ŘEKNĚTE SI O KONTAKT PŘES ZPRÁVU NA FÓRU.
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 159 poděkování
Dostal: 235 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Mě nejvíce trápí nemožnost normálního vztahu (dospělí mě vůbec nepřitahují) a nulový kontakt s dětmi.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 722 poděkování
Dostal: 399 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

MR_Xguard píše: neděle 29. 11. 2020, 11:28:55 Za mě největší problém je stigmatizace pedofilů.
Ano, to je ten strach z toho, že se to někdo dozví, přitom bych byl rád, kdybych o tom mohl bez strachu mluvit.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu