Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Kazuistika pedofilů- k diplomové práci

Žádosti a návrhy pro účast komunity ČEPEK na projektu, studii, odborné práci či výzkumu - v případě zájmu se nezdráhejte založit téma a požádat o spolupráci!
MonikaT

Kazuistika pedofilů- k diplomové práci

Nový příspěvek od MonikaT »

Velice Vás zdravím,
píši zde s velkou prosbou o možnost poskytnutí rozhovoru k vypracování několika kazuistik. Dříve jsem zde umísťovala dotazník, který mi vyplnilo dostatečné množství lidí, a tak chci touho cestou požádat o pomoc i teď. Zpracovávám diplomovou práci s názvem "psychologické a etické aspekty pedofilie". Cílem mé DP je jakási "osvěta" neboli odstranění nálepek a předsudků, které jsou vůči pedofilům chovány. Pokouším se vyvrátit tvrzení většiny médií, některých odborníků či samotné veřejnosti a dokázat, že zaškatulkování pedofilů jako násilníků dětí a podobně není ve skutečnosti pravdivé.

Proto bych Vás chtěla požádat, zdali by někteří z Vás byli ochotni semnou spolupracovat (zcela anonymně). Mám sestavenou osnovu, která se skládá z několika částí (zákl. informace, dětství, coming out, život s pedofilií,...), ze kterých následně vytvořím kazuistiku. S pár pedofily již komunikuji a velice mi pomohli k získání důležitých a podstatných informací, za což jim velice děkuji.

Komunikace by probíhala prostřednictvím emailu a určitě by nezabrala moc času :). Jak jsem již zmiňovala, rozhovor by byl zcela anonymní a informace budu používat jen pro DP. Pokud by měl někdo z Vás zájem a dovolil by mi získat pár informací o sobě prosím kontaktuje mě na můj email: tesi4@seznam.cz nebo tesicka.monika@seznam.cz

Mockrát Vám děkuji za případnou spolupráci a přeji krásný zbytek dne a pevné zdraví. :)
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 300 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Re: Kazuistika pedofilů- k diplomové práci

Nový příspěvek od Silesia »

.....
Naposledy upravil(a) Silesia dne pátek 27. 11. 2020, 20:01:37, celkem upraveno 1 x.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 127 poděkování
Dostal: 199 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Silesia píše: pátek 27. 11. 2020, 18:33:40 Kontakt na Vás nějaký je?
V příspěvku paní Moniky jsou dva emaily:
MonikaT píše: pátek 27. 11. 2020, 15:37:25 prosím kontaktuje mě na můj email: tesi4@seznam.cz nebo tesicka.monika@seznam.cz
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 300 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

pbd píše: pátek 27. 11. 2020, 18:58:45
Silesia píše: pátek 27. 11. 2020, 18:33:40 Kontakt na Vás nějaký je?
V příspěvku paní Moniky jsou dva emaily:
MonikaT píše: pátek 27. 11. 2020, 15:37:25 prosím kontaktuje mě na můj email: tesi4@seznam.cz nebo tesicka.monika@seznam.cz
Pravda buď jsem byl slepý nebo nevím ale neviděl jsem je
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 773 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 410 poděkování
Dostal: 323 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Hmmm, ta zkratka DP v našem kontextu *lol*
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 2726 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Pro kazuistiku se rovněž nabízím: kasz@protonmail.com :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙