Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Technická chyba na Čepku

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 57 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Technická chyba na Čepku

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj, když jsem se teď přihlásil přes Tor do Čepeku a dvě nově příchozí upozornění jsem označil jako přečtené, tak se mi v horní liště ukázalo (-1), jako -1 zpráv. Před tím než jsem je označil jako přečtené, tak tam bylo (2). Chtěl bych vás tedy upozornit na drobnou technickou chybu.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 108 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Re: Technická chyba na Čepku

Nový příspěvek od pbd »

Lukranas píše: sobota 21. 11. 2020, 12:36:03 Ahoj, když jsem se teď přihlásil přes Tor do Čepeku a dvě nově příchozí upozornění jsem označil jako přečtené, tak se mi v horní liště ukázalo (-1), jako -1 zpráv. Před tím než jsem je označil jako přečtené, tak tam bylo (2). Chtěl bych vás tedy upozornit na drobnou technickou chybu.
To jsou věci :) ale při dalším přihlášení to tam už nemáš, ne?
Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 57 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Technická chyba na Čepku

Nový příspěvek od Lukranas »

pbd píše: sobota 21. 11. 2020, 14:55:09 To jsou věci :) ale při dalším přihlášení to tam už nemáš, ne?
Nn, po dalším přihlášení se to nezobrazuje. :)