Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Dotaz ohledně technické chyby na ČEPEKu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Dotaz ohledně technické chyby na ČEPEKu

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj, když jsem se teď přihlásil přes Tor do Čepeku a dvě nově příchozí upozornění jsem označil jako přečtené, tak se mi v horní liště ukázalo (-1), jako -1 zpráv. Před tím než jsem je označil jako přečtené, tak tam bylo (2). Chtěl bych vás tedy upozornit na drobnou technickou chybu.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 29. 3. 2021, 15:22:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přejmenováno.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 156 poděkování
Dostal: 216 poděkování

Re: Technická chyba na Čepku

Nový příspěvek od pbd »

Lukranas píše: sobota 21. 11. 2020, 12:36:03 Ahoj, když jsem se teď přihlásil přes Tor do Čepeku a dvě nově příchozí upozornění jsem označil jako přečtené, tak se mi v horní liště ukázalo (-1), jako -1 zpráv. Před tím než jsem je označil jako přečtené, tak tam bylo (2). Chtěl bych vás tedy upozornit na drobnou technickou chybu.
To jsou věci :) ale při dalším přihlášení to tam už nemáš, ne?
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Technická chyba na Čepku

Nový příspěvek od Lukranas »

pbd píše: sobota 21. 11. 2020, 14:55:09 To jsou věci :) ale při dalším přihlášení to tam už nemáš, ne?
Nn, po dalším přihlášení se to nezobrazuje. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.