Dotazník ohledně smíření se s pedofilií a vašich prvních pocitů (10 otázek)

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 57 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Dotazník ohledně smíření se s pedofilií a vašich prvních pocitů (10 otázek)

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj, připravil jsem si pro vás dotazník o tom, jaké byly vaše první pocity.

1. V kolika letech jste si začali všímat, že se vám líbí děti?
2. V kolika letech vám bylo definitivně jasné, že jste pedofilové?
3. V kolika letech jste se s tím smířili?
4. V kolika letech jste se dostali do stavu, že byste nechtěli měnit orientaci?
5. Co jste si řekli brzy poté, kdy vám to došlo? Byli jste smutní? Říkali jste si: "proč zrovna já?"?
6. Mysleli jste si v mládí, že jakožto pedofil "musíte zneužít dítě"? Pokud ano, v jakém věku vám došlo, že můžete žít i slušný život?
7. V kolika letech jste poprvé hledali v souvislosti s pedofilií jakoukoliv pomoc?
8. Řekli jste to vašim rodičům? Pokud jo, jak reagovali? Poslali vás k doktoru či vám zakázali kontakt s dětmi?
9. Báli jste se, že někdy selžete?
10. Měli jste vyloženě deprese či sklony k sebevraždě?
301
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Vážím si kamarádství s dětmi
Dal: 4 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Re: Dotazník ohledně smíření se s pedofilií a vašich prvních pocitů (10 otázek)

Nový příspěvek od 301 »

1.Koncem 13teho věku
2. 15
3.15-16
4. Začátkem 17teho věku. Ale kdyby to šlo tak to změním ale když to nejde tak mi nic jiného nezbývá
5.ano byl jsem smutný
6. Ve čtrnácti asi půl roku po uvědomění
7.ve 14ti na internetu
8. Ani náhodou to nikomu neřeknu
9. Když jsem si to uvědomil tak jo pak už ne
10. Deprese přímo ne ale smutek a pak jsem se s tím smířil
Prim
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 150 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Okolo třinácti přišly první náznaky, ale tehdy jsem tomu nevěnoval takovou pozornost, protože jsem řešil daleko větší problémy.

V sedmnácti, to jsem si vyhledal tyto a jiné stránky s touto témstikou.

Nikdy jsem se s tím zcela nesmířil a ani nesmířím, je to prokletí. Žádné výhody mi to nepřináší, jen bolest a utrpení.

V kolika letech jste se dostali do stavu, že byste nechtěli měnit orientaci?
Nikdy. Kdyby to šlo, tak okamžitě měním.

5. Co jste si řekli brzy poté, kdy vám to došlo? Byli jste smutní? Říkali jste si: "proč zrovna já?"?
Prohloubilo to mé deprese.

6. Mysleli jste si v mládí, že jakožto pedofil "musíte zneužít dítě"? Pokud ano, v jakém věku vám došlo, že můžete žít i slušný život?
Nikdy jsem si nemyslel nic o tom, že bych měl být sexuální agresor.

7. V kolika letech jste poprvé hledali v souvislosti s pedofilií jakoukoliv pomoc?
Hledal jsem spíš informace v těch sedmnácti. Nechtěl jsem být na to sám.

8. Řekli jste to vašim rodičům? Pokud jo, jak reagovali? Poslali vás k doktoru či vám zakázali kontakt s dětmi?
Neřekl jsem to nikomu a ani neřeknu. Je to příliš velké riziko, že si to dotyčný nenechá pro sebe anebo mě nepochopí. Případné opovržení a pomluvy by mi velmi ublížily.

Rozhodně ne. Já dítě nikdy nezneužiju. Lidmi, kteří zneužívají děti, zcela opovrhuji. Jsou pro mě odpadem společnosti. Mám velkou motivaci a morálku, abych se nestal jedním z nich.

Obojí mám stále.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Zhruba po dvacátém roku i když sem to hned nedefinoval jako pedofilii.
23 nebo 24
Okamžitě, nemívám ve zvyku řešit věci které neovlivním.
Okamžitě, vedu úspěšný život a těžko říct zda by tomu tak bylo s jinou orientací kdy bych se i vídal s jinými lidmi.
Nemívám ve zvyku řešit věci které neovlivním.
Jediné co člověk musí je dýchat.
Nikdy,neměl sem ten pocit že by mne pedofilie ovlivňovala natolik negativně aby to byl problém se kterým potřebuji pomoct.
S rodiči od 18ti nejsem v kontaktu takže sem jim to neřekl, nicméně je mám ve friend listu na FB takže o tom vědí.
Ne
Deprese sem měl i jsem se pokusil o sebevraždu ale s pedofilií to souviselo nanejvýš okrajově.
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 270 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

1. V kolika letech jste si začali všímat, že se vám líbí děti? --- hmm, když jsem asi ve 25 chodil doučovat děti matiky/fyziku, tak to byly spíš holčičky, kterým to dělalo problém a ty holčičky mne přitahovaly. Ale tehdy jsem to nějak ignoroval, prostě jsem je bral, že jsou hezké a roztomilé. Až po narození dcerky, asi ve 38-43 jsem začal sledovat, že jsem měl erekci, když jsem se s dcerkou mazlil. Primárně jsem se s ní mazlil jako otec (vůbec ne kvůli tomu vzrušení), a ta erekce mě znepokojovala. Poté asi ve 42 na dovolené jsem začal sledovat víc můj zájem o holčičky a nejdřív jsem si myslel, že prostě mám rád děti. Až trochu později jsem začal přemýšlet, jestli nejsem pedofil a z popisu wikipedie jsem si řekl, že teda asi budu pedofil. Pak jsem objevil i ČEPEK.

2. V kolika letech vám bylo definitivně jasné, že jste pedofilové? --- asi těch 42-44

3. V kolika letech jste se s tím smířili? --- vzhledem k tomu, že jsem věděl, že ty holčičky miluju a nejde mi o žádné zneužívání, tak asi hned potom. Prostě to šlo rychle za sebou kolem těch 42 let - nejsem pedo? asi jsem fakt pedo! ok, jsem pedo.

4. V kolika letech jste se dostali do stavu, že byste nechtěli měnit orientaci? --- taky tak 44. původně jsem o tom ani nepřemýšlel, že bych měnil, až tady v nějaké anketě jsem o tom přemýšlel a prostě ta láska je krásná. Sice to bolí, když jsem sám, ale ty holčičky, když nějaké potkám, tak prostě mi zvedají náladu hrozně moc.

5. Co jste si řekli brzy poté, kdy vám to došlo? Byli jste smutní? Říkali jste si: "proč zrovna já?"? --- popravdě si pamatuju, co jsem si říkal. nejdřív to bylo "že bych byl pedo?" a pak "no tak jsem asi fakt pedo".

6. Mysleli jste si v mládí, že jakožto pedofil "musíte zneužít dítě"? Pokud ano, v jakém věku vám došlo, že můžete žít i slušný život? --- ikdyž mne holčičky přitahovaly, tak jsem si v mládí vůbec neuvědomil, že bych mohl být pedofil, takže jsem to bral prostě tak, jak to bylo. Že se mi holčičky líbí.

7. V kolika letech jste poprvé hledali v souvislosti s pedofilií jakoukoliv pomoc? --- nevyhledal a doufám, že pomoc nebudu potřebovat. Ale PPG bych rád zkusil, abych věděl, jak moc jsem pedo nebo gyneko.

8. Řekli jste to vašim rodičům? Pokud jo, jak reagovali? Poslali vás k doktoru či vám zakázali kontakt s dětmi? --- ještě neřekl, přemýšlím, jestli řeknu a jak budou reagovat. Předpokládám, že se mi budou snažit to vymluvit, že mám jen děti rád a pokud bych přiznal i erekci, tak si myslím, že mě budou chtít poslat na léčení.

9. Báli jste se, že někdy selžete? --- trochu se bojím, ale ne proto, že bych se nedokázal ovládat, prostě jen mám strach, abych něco špatného neudělal. Ale já mám strach ze všeho, že někdy něco udělám špatně :)

10. Měli jste vyloženě deprese či sklony k sebevraždě? --- ano, myšlenky na sebevraždu zřídka mám (když to na mě hodně padne), ale nemám odvahu a navíc přitom myslím i na ostatní, že by pak se mnou měli práci. Častěji je mi to líto, že nemohu mít partnerský vztah s dívkami. Ale ani kdyby to bylo dovolené, tak bych tu dívku nechtěl obtěžovat svým citem a ani by to zřejmě neklapalo kvůli věkovému rozdílu. Takže pak mne drží jen to kamarádství s holčičkami.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 141 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Okolo 12 roku zivota.
Asi v 17-18 rokoch
Asi tak v 20. Ale uplne som sa s tym este nezmieril a ani sa s tym asi nikdy nezmierim.
Niekedy si strasne prajem byt normalny, ale zase niekedy, ked som v pritomnosti deti alebo mojich oblubenych deti, ci kamaratiek tak som aj rad, ze som pedo. Neviem, ci by som ju menil. Chcem byt iba stastny nic viac.
To si hovorim niekedy aj teraz.
Ja som odjakziva tuzil iba po uplnych zakladnych jednoduchych veciach. Nieco ako zneuzit dieta na to som nikdy ani nepomyslel.
Ked som hladal na nete dovod, preco sa mi pacia mladsie dievcata narazil som na tento web. Inak som nevyhladal ziadnu pomoc a ani neplanujem(odbornu)
Ano, raz som povedal, ked som mal asi 15? Neviem uz kolko. Skratka bol som pubertiak. Povedal som otcovi, ze sa mi pacia dievcata. (On si myslel, ze som gay) Opytal sa ma od kolkych rokov po kolko. A ja debil sprosty som mu to povedal. Zacal si utahovat zo mna. Ked sme sli autom, (bolo mu jedno, ze s nami su aj jeho znami) a isla jedna holcicka po ulici mi povedal, ze tam mi ide frajerka a podobne. Nastastie na to zabudol a mysli si teraz, ze som asi gay.

Naposledy sa mi stala taka trosku vtipna situacia. Tiez sme sli autom a moj foter soferoval. A zrovna isla holcicka 11 rocna, ktora vie, ze som uchyl. Ja som bol mimo auta a on sedel v aute este s dvomi osobami. A ona, ked videla, ze moj foter sa na nu pozera tak sa na mna usmiala a povedala mi ze caaw. (to urobila naschval, lebo ju bavi robit srandicky z dovodu, ze o mne vie) pritom boli situacie, kedy mohla povedat kto som a neurobila to. Ja som nastupil a foter, ze ako sa na mna usmievala zvodne. A ked sme uz sli autom po hlavnej a ona po chodniku tak sa pozerala priamo na mna a usmievala sa a moj foter ze pozri, ona nas normalne sleduje, co s nou mas *rofl*
Skor sa bojim ze prejavim svoje city a tym sa prezradim (napriklad, ze objimem holcicku, alebo ju pohladim) ako sexualne.
Ano, mavam dost casto. Ale su deti, koli ktorim viem, ze to urobit nemozem. Pretoze ich mam rad a viem, ze by im to ublizilo.
Kiiax
Pomocný moderátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 201 poděkování
Dostal: 153 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Od té doby, co jsem se začal zajímat o holky. Takže kolem deseti let. U mým spolužáků se preferenční věk měnil, u mě ne.

Cca. kolem 18.

Technicky hned potom, co jsem zjistil, že pedofilie neznamená pohlavně zneužívat děti. Takže cca. půl roku po vnitřním coming-outu.

Nikdy jsem netoužil změnit orientaci, nepřišlo mi to na mysl. Ale asi ve 23 letech jsem si řekl, že bych nikdy neměnil.

Co jsem si řekl? "Hustý. Co s tím?" To byla má reakce, když jsem si to přiznal. Smutný jsem nebyl, bral jsem to tak, jak to bylo.

Myslel. Ale stačilo trošku prohnat strýčka Googla a měl jsem jasno. Takže půl roku po coming-outu.

V 19 letech. I když jsem si to přiznal, potřeboval jsem ujištění a názor druhého. Také jsem moc toužil po jedné slečně, tak jsem chtěl trošku utlumit. Bohužel to způsobilo středně těžkou depresi.

Řekl. Asi po druhé návštěvě sexuologa. Mamka se rozbrečela a táta nevěděl, jak to přijmout. Ale asi po dvou dnech mi řekli, že se tím nic nemění a kdyby něco, rádi mi pomohou. Lepší reakce jsem nemohl čekat. Mám skvělé rodiče. Doktora jsem měl a jelikož se nepohybuji v přítomnosti dětí, nebylo co zakazovat. A synovce nepočítám, jsem GL.

Ne. Pro mě je to otázka svobodné vůle. Kdybych chtěl zneužít, zneužiji. Já nechci, takže jsem v téhle otázce v klidu.

Ano, po léčbě Androcurem. Je mi lépe bez toho.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 57 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Lukranas »

1. V kolika letech jste si začali všímat, že se vám líbí děti? - 13
2. V kolika letech vám bylo definitivně jasné, že jste pedofilové? - 16
3. V kolika letech jste se s tím smířili? - 20
4. V kolika letech jste se dostali do stavu, že byste nechtěli měnit orientaci? - já bych to rád změnil. Mám spoustu kamarádek svého věku, které by se mnou chtěly chodit. Ale já nemůžu.
5. Co jste si řekli brzy poté, kdy vám to došlo? Byli jste smutní? Říkali jste si: "proč zrovna já?"? - Byl jsem smutný, hodně mně to omezuje život, nedovedu si představit vztah se ženou, i když mě chtějí.
6. Mysleli jste si v mládí, že jakožto pedofil "musíte zneužít dítě"? Pokud ano, v jakém věku vám došlo, že můžete žít i slušný život? - ne, to jsem si nikdy nemyslel
7. V kolika letech jste poprvé hledali v souvislosti s pedofilií jakoukoliv pomoc? - v šestnácti jsem volal na linku důvěry nebo tak něco
8. Řekli jste to vašim rodičům? Pokud jo, jak reagovali? Poslali vás k doktoru či vám zakázali kontakt s dětmi? - nikdy bych to neřekl,
9. Báli jste se, že někdy selžete? - ne
10. Měli jste vyloženě deprese či sklony k sebevraždě? - ne