sexuální útoky na dívky (a chlapce) v kanadě

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

sexuální útoky na dívky (a chlapce) v kanadě

Nový příspěvek od Jednorozec »

Narazil jsem na statistiku z roku 2012 v Kanadě kde hodnotí počty obětí sexuálního napadení v závislosti na věku oběti. V grafu jsou zvlášť dívky a chlapci (modře) a pod grafem je podrobnější popis s tím, že v souvisejících článcích je rozebíráno rozložení a rozdíl napadení dětí a sexuálního napadení dětí s ohledem na jejich věk.
zajímavé je že vrchol je mezi 14-15 rokem věku což přesně odpovídá "největší" sexuální atraktivitě dívek pro "normální muže"...

ps. tam kde jsem ten obrázek objevil poprvé to měli špatně interpretováné (v prvním článku kde jsem na to narazil), jako že v kanadě se častěji dopouštějí sexuálních útoků ženy a dívky oproti chlapcům a mužů, což si myslím že je hloupost a jen ten co ten článek psal nepochopil že se jedná o sloupečky zneužítí a ne zneužitých chlapců a dívek .. Jinde už je to interpretováno normálně.

Původní zdroj grafů Canadian Centre for Justice Statistics

Obrázek
Relevantní zdroj/článek Police-reported sexual offences against children and youth in Canada, 2012

podobně z roku 2013 ovšem všechny útoky i nesexuální:

Obrázek

Odkaz na graf z roku 2013

totéž jakoprvní graf z roku 2008:

Obrázek
Odkaz na graf z roku 2008

Související odborný článek s podrobnějším rozborem Children and Youth as Victims of Violent Crime by Kathy AuCoin