Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Na pedofila z Pezinku upozorňujeme už dva roky. Teraz skončil vo väzbe (TVnoviny.sk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 388 poděkování
Dostal: 783 poděkování

Na pedofila z Pezinku upozorňujeme už dva roky. Teraz skončil vo väzbe (TVnoviny.sk)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Doteraz bol stíhaný na slobode.

Vraj mal rád mladé panny. Jedenásť, dvanásť či trinásťročné dievčatá vyhľadával aj na internete. Na kamionistu Mareka z Pezinku upozorňujeme už dva roky.

Aj keď bolo voči nemu vedených viacero trestných konaní a bol za sexuálne zneužívanie 11- ročného dieťaťa aj právoplatne odsúdený, stíhaný bol na slobode.

Vo väzbe skončil až dnes. Opäť za sexuálne zneužívanie.

Téme sa venovala Kristína Kövešová.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 8 poděkování
Dostal: 436 poděkování

Re: Na pedofila z Pezinku upozorňujeme už dva roky. Teraz skončil vo väzbe (TVnoviny.sk)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Cykle02 píše: úterý 17. 11. 2020, 9:28:20 a bol za sexuálne zneužívanie 11- ročného dieťaťa aj právoplatne odsúdený, stíhaný bol na slobode
Téme sa venovala Kristína Kövešová.[/i]
Milá paní/slečno Kristíno. nevěřím Vám ani nos mezi očima. Člověk který by byl odsouzený za zneužívání dítěte by rozhodně nebyl stíhaný na slobodě a to ani na slovensku...
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 134 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Re: Na pedofila z Pezinku upozorňujeme už dva roky. Teraz skončil vo väzbe (TVnoviny.sk)

Nový příspěvek od pbd »

Jednorozec píše: úterý 17. 11. 2020, 19:51:39 Milá paní/slečno Kristíno. nevěřím Vám ani nos mezi očima. Člověk který by byl odsouzený za zneužívání dítěte by rozhodně nebyl stíhaný na slobodě a to ani na slovensku...
Je to možné. Podle této statistiky skončilo v letech 2016 až 2019 v ČR jen 5% trestných činů podle § 187 (pohlavní zneužití) nepodmíněným trestem. Pravděpodobně je tedy většina pachatelů tohoto trestného činu stíhána na svobodě.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 8 poděkování
Dostal: 436 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Zajímavé. I když je otázka co všecko se do toho započítalo. Už jen to že skoro polovina všech případů se týkala pachatelů od 15 do 17 let je divné. Chtělo by to odfiltrovat na skutečně relevantní případy.