Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Zajímavé zážitky z dětství

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Zajímavé zážitky z dětství

Nový příspěvek od Lukranas »

Napadlo mě, že bychom tu mohli si vyměnit zajímavé zážitky z dětství, různé vtipné příhody či lumpárny.

Když mi bylo 10 let a byli jsme o prázdninách u babičky na vesnici, tak jeden kluk z vesnice vzal sirky do lesa a zapálil větev. Já jsem se hrozně vylekal, aby neshořel les, protože by to byly problémy s policií. Přiběhl jsem tam a rychle jsem to zadupal a měl jsem jen trochu poškozenou botu a nikdo si ničeho nevšiml.

Když mi bylo 11, tak spolužák na základce který byl hodně zvláštní si sundal boty a na chodidla si místo bot nalepil toaletní papír a chodil takto po chodbě.

Když jsem byl na letním táboře, tak se mi jeden kluk tehdy asi třináctiletý chlubil, že pozdě večer vlezl do stanu mezi holky a jednu hladil mezi nohami. Ale třeba si vymýšlel, aby působil jako frajer. Přijde mi zvláštní, že by se s ní takto mazlil před dvěmi dalšímí dívkami.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
301
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Vážím si kamarádství s dětmi
Dal: 6 poděkování
Dostal: 106 poděkování

Re: Zajímavé zážitky z dětství

Nový příspěvek od 301 »

Moc jich nemám
Děvčátko z hor
Na trestné lavici
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 99
Dal: 2 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Nový příspěvek od Děvčátko z hor »

! Zpráva od: Marco Freeman
Profil uživatele Děvčátko z hor se posléze ukázal být falešným profilem již jednou zablokovaného uživatele. Z tohoto důvodu je otázkou, jak vnímat některé jeho příspěvky, jako je tento. Více viz vlákno Udělen trvalý BAN uživateli Děvčátko z hor (sekce Tresty a varování).

Mě v sedmi letech jeden příbuzný hladil na přirození. Rodiče odjeli na víkend na nějaký romantický pobyt a mě s ním nechali u něj doma. Byl to starý muž ze vzdáleného kolene. Ostatní příbuzní neměli na mě celé dva dny. On měl, protože byl v důchodu. Celkově jsem ho viděla jen párkrát za život. Dnes už je po smrti.

On vlastně využil příležitosti když mě šel koupat. Styděla jsem se před ním, ale uvěřila jsem jeho báchorce, že mu blbne bojler a mohla bych se ošklivě opařit. Namydlil mi celé tělo a pak se jeho ruka zastavila tam dole. Přišlo mi to zvláštní a nebylo mi to nějak příjemné. Ne kvůli bolesti, ale kvůli tomu, že na mě takhle sahal starý muž, kterého jsem sotva znala. Navíc nepříjemně funěl jak parní lokomotiva. Po chvíli jsem ucukla a řekla něco ve smyslu, že už jsem umytá dost. On mě opláchl vodou a dělal jakože nic. Druhý den jsem mu řekla, že se zvládnu umýt sama. On to nějak pobral, napustil mi vanu a šel se dívat na televizi. Hlídal mě takhle ještě párkrát, ale už mi vždy napouštěl vanu a šel pryč. Nikdy jsem tady ten jeho "úlet" nepochopila. Bylo mi to tehdy nepříjemné, ale už jsem to nějak zahodila za hlavu. Nikomu jsem to neřekla. Z části proto, že to nikdy víc neudělal a zčásti proto, že jsem se styděla.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 721 poděkování
Dostal: 398 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Děvčátko z hor píše: sobota 2. 1. 2021, 11:35:22 Mě v sedmi letech jeden příbuzný hladil na přirození. Bylo mi to tehdy nepříjemné, ale už jsem to nějak zahodila za hlavu. Nikomu jsem to neřekla. Z části proto, že to nikdy víc neudělal a zčásti proto, že jsem se styděla.
To je mi líto, že máš tenhle zážitek :(
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 11
Dal: 1079 poděkování
Dostal: 425 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Někdy mezi 5. a 7. rokem života jsem byl hodně zamilovaný do sousedky, myslím tak o rok mladší holčičky Aničky. Byli jsme nerozlučná dvojka a plánovali jsme svatbu. Měla ještě o rok nebo dva starší sestřičku co o mne také usilovala, ale tu jsem vždy bral jen jako kamarádku.

Na víceméně společné zahradě jsme měli takovou boudičku na kola, kočárky a tak. Dospělák by se tam stěží vešel, ale my tam trávili většinu času. Kromě "vaření" a plánování budoucnosti jsme si samozřejmě hráli na doktora, líbali se a dotýkali. V té boudičce jsem zažil své vůbec první orgasmy, tehdy ještě na sucho. Některé zážitky z té boudičky se mi do smyslové paměti vryly tak hluboko, že si je i po více než 30-ti letech dokážu vybavit, jako by se staly včera.

Pamatuju si, jak jsme v jedné z intimnějších chvilek rozebírali, že "kdybych jí tam načůral, tak umře". Dnes si to vysvětluju tak, že k našim dětským ouškům začali prosakovat informace o HIV. Také si bohužel velmi dobře pamatuju, jak nás rodiče načapali. Oba nahé, mě na zádech, Aničku obkročmo. Byl z toho takový průšvih, že jsem dostal výprask páskem (velmi výjimečně), zakázali nám se stýkat a boudičku zbourali.

Jestli jsem se pedofilem nenarodil, tak tyhle krásné zážitky, podpořené traumatem z přistižení, ze mě pedofila udělaly. Stále hledám tu svou Aničku :).
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Lukranas »

Dreamer píše: pátek 8. 1. 2021, 12:36:03(...) Také si bohužel velmi dobře pamatuju, jak nás rodiče načapali. Oba nahé, mě na zádech, Aničku obkročmo. Byl z toho takový průšvih, že jsem dostal výprask páskem (velmi výjimečně), zakázali nám se stýkat a boudičku zbourali. (...)
A po tom incidentu, když vás načapali, jste se ještě někdy viděli nebo ne?
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 12. 1. 2021, 19:51:36, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 11
Dal: 1079 poděkování
Dostal: 425 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Lukranas píše: úterý 12. 1. 2021, 16:36:46 A po tom incidentu, když vás načapali, jste se ještě někdy viděli nebo ne?
Asi jo. Bydleli hned vedle, ale to už mám docela v mlze. Myslím že se pak docela brzy odstěhovali (což nesouviselo s tou událostí). Na střední jsem pak zjistil, že můj spolužák s jednou z těch sestřiček chodí, myslím že s tou starší. Jednou jsme se sešli někde v baru. Pak už jsem je neviděl a nevím jak se mají.