Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Boy lover wiki

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Varování: 3
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Boy lover wiki

Nový příspěvek od Lukranas »

Našel jsem rozsáhlou BL (homosexuální pedofilie) encyklopedii pracující na stejném technickém formátu jako Wikipedie či Necyklopedie.
Zde je anglická verze: https://www.boywiki.org/en/Main_Page
Zde německá: https://www.boywiki.org/de/Hauptseite
Vzhledem k tomu, že německy umím jen pár slov, jsem se rozhodl rozebrat jen tu anglickou verzi. Německá může být odlišná.

Zde se můžete na anglickou verzi zaregistrovat a přispívat (vše je zadarmo a technicky snadné): https://www.boywiki.org/en/Special:RequestAccount
Zde máte informace o mezinárodním dni Boyloverů, který je každoročně v prosinci: https://www.boywiki.org/en/International_Boylove_Day

Na webu najdete celkem 2017 článků, zde je jejich seznam: https://www.boywiki.org/en/Special:AllPages
Ovšem je nutno upozornit na problematičnost této encyklopdie. Například v článku o NAMBLA (https://www.boywiki.org/en/NAMBLA), jelikož se k ní nestaví kriticky ač prosazovala snížení age of consent.

Ale například v článku Child molester (https://www.boywiki.org/en/Child_molester) je zřejmé, že tato encyklopedie není jednoznačně pro zneužívání dětí, mimojiné se tam uvádí, že mnozí boyloveři jsou silně proti zneužívání.

Děkuji za pozornost.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Vofs
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Kontakt: email: [email protected]
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Příspěvky: 57
Dal: 104 poděkování
Dostal: 97 poděkování

Re: Boy lover wiki

Nový příspěvek od Vofs »

Docela zajímavá stránka. Jen bych doplnil, že kromě Anglické a Německé verze se tam nachází i verze Francouzká https://www.boywiki.org/fr/Accueil.