Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Kasz »

Upozorňoval jsem již v noci uživatele Lukranas, že jeho příspěvky s téměř nulovou informační hodnotou v počtu, v jakém je vkládá, působí spíš dojmem, jako kdyby jimi chtěl zaplevelit fórum. Protože uživatel pokračoval v dalším vkládání příspěvků ve velkém množství (od včerejšího schválení registrace se jedná již o 100 příspěvků), uživatelský účet mu byl dočasně pozastaven. Zítra jej zase v nějakém čase povolím, očekávám však mnohem menší počet příspěvků zato o to s větší informační hodnotou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
podivin, Fx100d, Cykle02, alun, Tim
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1584
Dal: 1811 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od podivin »

Díky :D Mám u sebe děti a nestíhám to číst :D
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Těma svýma „esemeskama” úplně odsunul témata s regulérní diskuzí dolů. Je to teď velmi nepřehledné. Možná by to chtělo trochu promazat... nebo nastavit větší časový limit pro posílání příspěvků.
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Kiiax »

Osobně bych to raději promazal.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nemazal bych to, ale zkopíroval bych to dohromady do jednoho tématu.

Osobně mi nevadí nízká informační hodnota. Pokec pomocí krátkých zpráv patří i na fórum, ne jen na chat. Ale patří to pokud možno do aktuálních témat - není nutné oživovat deset let staré téma kvůli tomu, abych do něj napsal jednu banální větu. Většinou lze najít novější téma s podobným předmětem diskuse. A hlavně není nutné udělat to stokrát, pokaždé u jiného tématu. Pokud člověk chce takové zprávy psát, má je buď shrnout do jednoho příspěvku, nebo alespoň do jednoho tématu či několika málo aktuálních témat. Pak na to třeba někdo zareaguje a bude to normální pokec. Ale lidi k jeho přečtení nebudou muset kliknout na sto témat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Tim »

Upřímně je lukranas dost podivný kus...

Zkoušel sem mu napsat a vypadlo z něj že reaguje na témata která si přečetl ještě před registrací, což je zvláštní protože řádí i v neveřejné sekci kterou si předtím pročítat nemohl. Navěc mám-li co říct k něčemu co mne navíc zaujalo tak obvykle napíši víc než jednu větu.

Navíc je schopný založit vlákno i minutu po té co se o tom tématu zmíním jednou větou v soukromé zprávě. Pokud jen chce zahrabat novější příspěvky tak je k zamyšlení kdo a proč by dělal...

Osobně bych smazal to na co nikdo dosud nereagoval.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tim píše: sobota 14. 11. 2020, 22:17:23Zkoušel sem mu napsat a vypadlo z něj že reaguje na témata která si přečetl ještě před registrací, což je zvláštní protože řádí i v neveřejné sekci kterou si předtím pročítat nemohl.
V sekci ČEPEK a v AV sekci nic nepsal, ne? A všechny ostatní sekce může číst i bez registrace, pouze do některých nemůže napsat příspěvek jako Návštěvník.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Tim »

Gabriel Svoboda píše: sobota 14. 11. 2020, 22:33:51
Tim píše: sobota 14. 11. 2020, 22:17:23Zkoušel sem mu napsat a vypadlo z něj že reaguje na témata která si přečetl ještě před registrací, což je zvláštní protože řádí i v neveřejné sekci kterou si předtím pročítat nemohl.
V sekci ČEPEK a v AV sekci nic nepsal, ne? A všechny ostatní sekce může číst i bez registrace, pouze do některých nemůže napsat příspěvek jako Návštěvník.
Ne? V tom pripade ma chyba, mel sem za to ze i tam sem ho videl neco psat. Uz mi v mem veku asi neslouzi oci... :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Kasz »

Uživatele Lukranas jsem opět aktivoval. Prosím jej o to, aby reagoval jen na témata, ke kterém má co říci, tj. ke kterým napíše víc než jednu téměř bezobsažnou poznámku. Nejde o nějaký počet témat nebo příspěvků denně (v e-mailu mi psal, že bude psát maximálně 10 příspěvků denně), ale jde o kvalitu obsahu těchto příspěvků. Nepotřebuji ze 100 příspěvků 4x si přečíst, že má 13letou sestřenici z druhého kolene, jejíž matka fetuje. Uvidíme, jak to bude fungovat.

Jinak byly zde návrhy na smazání příspěvků, kde ještě nikdo nereagoval, případně na to, aby psal do jednoho vlákna a odkazoval. To první mi přijde jako rozumnější varianta (a v Týmu se o ní ještě poradíme, ono to opravdu dává smysl), to druhé by ztrácelo přehlednost, kdyby někdo reagoval. Takže uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dál. Každopádně musím konstatovat, že uživatele, který za méně než 24 hodin od schválení profilu vloží na fórum 100 příspěvků, jsme tady snad ještě neměli.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Lukranas »

Oukej, omlouvám se. Budu psát každou věc jen jednou
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 15. 11. 2020, 19:19:04, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Lukranas »

Dobrý den, plně chápu vaši nespokojenost, nicméně jsem si dal s příspěvky práci. Již nebudu dál hromadně odesílat příspěvky. Všechno, co jsem měl přípravené, jsem již odeslal. Teď už nemám momentálně v plánu nic dalšího psát. Ještě jednou se omlouvám a myslím, že smazání příspěvků by byla škoda. A také jsem odeslal registraci na chat. Nevím jestli čeká na schválení nebo jsem udělal nějakou chybu při registraci.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 15. 11. 2020, 19:19:16, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Kiiax »

Mohl bys mi vysvětlit, proč reaguješ na Kaszovo sdělení jako dvě rozdílné osoby v průběhu pár minut? Vypadá to, že se o jeden účet dělí dvě a více osob, což, vzhledem k množství příspěvků, je docela pravděpodobné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kiiax za příspěvek:
Tim
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Lukranas »

Kiiax píše: neděle 15. 11. 2020, 14:23:27 Mohl bys mi vysvětlit, proč reaguješ na Kaszovo sdělení jako dvě rozdílné osoby v průběhu pár minut? Vypadá to, že se o jeden účet dělí dvě a více osob, což, vzhledem k množství příspěvků, je docela pravděpodobné.
Neboj, nereaguju jako dvě osoby :)
Jen jsem si pak vzpomněl na další věci, které mohu napsat, tak jsem je znovu napsal
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Kiiax »

Lukranas píše: neděle 15. 11. 2020, 16:53:19
Kiiax píše: neděle 15. 11. 2020, 14:23:27 Mohl bys mi vysvětlit, proč reaguješ na Kaszovo sdělení jako dvě rozdílné osoby v průběhu pár minut? Vypadá to, že se o jeden účet dělí dvě a více osob, což, vzhledem k množství příspěvků, je docela pravděpodobné.
Neboj, nereaguju jako dvě osoby :)
Jen jsem si pak vzpomněl na další věci, které mohu napsat, tak jsem je znovu napsal
A to jako nevíš, že se dá upravit už jednou napsaný příspěvek??? Ježiš. Ono je lepší se seznámit s pravidly a funkcemi fóra, než okamžitě začít zběsile plnit fórum. Kdybych místo opravy příspěvku psal rovnou nový, tak mě brzy zablokují.

Samozřejmě je podlé opravit jednou komentovaný příspěvek, když oprava mění smysl celého příspěvku. Ale tohle nebyl ten případ.

Navíc si mě moc nepřesvědčil, že se o jeden účet nedělí více osob.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Lukranas »

Vím to a asi dvakrát jsem této funkce využil. Ale jsem se bál, že třeba během úpravy někdo reaguje a udělá to paseku. No nic, teď už to je jedno, každopádně své heslo bych nikomu nedal.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 15. 11. 2020, 19:19:32, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

  • Nově založená témata jsem přesunul do tématu v sekci Pro nováčky.
  • Off-topic SPAMové příspěvky bez reakcí ostatních uživatelů jsem bez náhrady smazal.
  • Off-topic SPAMové příspěvky, na které reagovali jiní uživatelé, jsem ponechal tam, kde byly, popř. vhodně přesunul.
Celkově jsem tím přes 110 příspěvků snížil na 60 příspěvků, z nichž jsem mnohé musel ještě upravovat. Zabralo mi to cca tři čtvrtě hodiny času, kterou jsem mohl (a měl v plánu) věnovat jiné a důležitější prací na fóru. Potom jsem další čas musel upravovat oprávnění.

Z důvodu SPAMování na fóru a z důvodu přidělávání zbytečné práce administrátorům uděluji 3 trestné body. Příspěvky uživatele od tohoto dne budou schvalovány ručně administrátorem po individuálním posouzení a za každý další SPAM příspěvek bez větší přidané hodnoty obdrží uživatel jeden trestný bod. Upozorňuji, že čím více trestných bodů jakýkoliv uživatel drží na svém kontě, tím delší BAN mu je udělen.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Lukranas »

Mohu se zeptat, co je spam a co ne? Co mám tedy povoleno psát? Mohu denně napsat kolik příspěvků? 5?10? Uznávám že těch 100 znepřehledňovalo forum, ale třeba 10 denně bych mohl napsat? Když mám k nějakému tématu co říct, jako teď co jsem napsal k "máte přátele" a bylo mi to zamítnuto, ač myslím, že k tomu mám co říct.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Hodnotný příspěvek v tvém případě (zdůrazňuji, že je to čistě nastavení individuální a pro tebe, neboť drtivá většina uživatelů s tímto nemá problém) je příspěvek, který bude v tématu, jež je z poslední doby, který bude smysluplný a který nebude o odpovědi o jedné až dvou větách.

Pro ostatní uživatele toto individuální nastavení neplatí, neboť věřím, že většina z nich umí zhodnotit, kdy je něco smysluplné obnovení tématu z doby dávnější a kdy je něco pouhý SPAM.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Cykle02, Teenbl, Kiiax, Tim
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

A ještě dodám, že ani hromadné vkládání článků z médií není v tvém případě dovoleno. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uživatel Lukranas - dočasné pozastavení účtu

Nový příspěvek od Lukranas »

Uznávám že byla chyba psát několik desítek krátkých příspěvků a zbytečně to znepřehledňovalo forum. Je lepší jich napsat méně a dalších a kvalitnějších.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů