Nepřehlédněte dotazník k výzkumu studentek Univerzity Jana Ámose Komenského.

Jak se někteří chovají k dětem na jiných serverech

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1193 poděkování
Dostal: 2958 poděkování

Jak se někteří chovají k dětem na jiných serverech

Nový příspěvek od Kasz »

Tolik se do nás a našeho webu navážejí různí lidé, redaktoři, novináři, poslanci… a pak narazím na tohle:

Zpověď Otec (Zpovědnice.cz)

Ahoj,mám trochu problémy s vlastním otcem...Vždy když přijede domů tak musím při jídle koukat do talíře, když se mnou mluví,tak mu musím koukat do očí A TO VŽDYCKY!!!Když přijde tak všechny ztichneme, on si sedne a pak poznáme, jestli má dobrou náladu nebo ne...Včera to bylo stejné, ještě k tomu se na mě naštval,že jím špatně a zase do mě rejpal, at nepiju atd.Ale to co říká nedává smysl!!!Když se na děj podívám,řekne mi nečum,když koukám jinam nebo do talíře tak je na mě naštvanej,že ho nerespektuji atd… Jenže mě u to nebaví Ale co mi zbývá

Adéla (11)

Když jsem na tuto zpověď klikl, zajel jsem dolů na první rozhřešení:

MU HO VYKUŘ A UVIDÍŠ (Kiklop)

A pod mým rozhřešením taky:

no ty pyčo (dochtorx)

A tak si říkám: Proč??? :(
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 794 poděkování
Dostal: 415 poděkování

Re: Jak se někteří chovají k dětem na jiných serverech

Nový příspěvek od podivin »

Jojo, když se my vyjádříme, že se nám líbí holčička, tak jsme prasata na zabití, ale že si dovolí tohle někdo napsat 11leté dívce a ještě v nouzi, to je fakt nechutné.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Dal: 308 poděkování
Dostal: 274 poděkování

Re: Jak se někteří chovají k dětem na jiných serverech

Nový příspěvek od Kiiax »

Rád bych vzal tyto internetové trolly, postavil je před stovky lidí a museli by vysvětlit, jak to mysleli. Ono by je to přešlo, kdyby se takhle veřejně ponížili.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.