Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Asi žiji ve svých 43letech s pedofilem.

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
marinka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 38
ve věku do: 50
Dostal: 8 poděkování

Re: Asi žiji ve svých 43letech s pedofilem.

Nový příspěvek od marinka »

ahojky všichni,
Děkuji ji Vám všem moc za odpovědi a rady.myslím si,že máte pravdu všichni.
Kiiax píše o tom ,že je nuda mít ženu jistou.A trefil se do černého.Jakmile se kolem mne začne motat nějaký nápadník a on dostane strach ,že bude lepší než on tak se vehementně začne snažit abych mu neutekla.
Samozřejmě když získá jistotu vše se vrátí do starých kolejí.
A je pravda,že si také myslím,že to co ho se mnou stále nutí být je ten mamaservis.Přece se nebude namáhat s vařením či nakupováním jídla.
Michaela má pravdu,že tihle lidé se opravdu nezmění.Láska ,trpělivost a pochopení oni berou jako lidskou hloupost.
Vím,že mi nezbyde nic jiného než konečně zamávat tím šátečkem.
Jen bych si přála aby to proběhlo v klidu ,on to pochopil a sám si uvědomil,že mě přeci nechce ničit.
Sednu si s ním v klidu a promluvím s ním.
Jinak so se týče agresivity tak toho se u něj nebojím.
Jeho dětsví a minulost znám jen mlhavě.Málo o tom mluví.Určitě tam nějaké trauma bylo.Co vím tak byl nezvladatelný a šel na převýchovu k babičce a dědovi.Láska mu asi chyběla .Bylo jich pět kluku a žili jen s maminkou.Byl nejstarší.
Taky jsem si myslela,že ho čisté city změní,ale je to blbost.Lidé ,kteří ho mají rádi jsou pro něj spíš otravný hmyz a to nemyslím jen sebe.
Myslím si ,že on sám sebe nemá rád a proto když ho někdo rád má ,tak tím člověkem opovrhuje.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 141 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Michaela píše: neděle 1. 11. 2020, 19:16:43 Ženská nezmění chlapa svou láskou, je to jen naivní romantická představa.
Prepac, ale s tymto nemozem suhlasit. Poznam vo svojom okoli chlapov, ktory sa uplne zmenili povahovo, ked im do zivota vstupila zena. Z chlapou drsnakou sa zrazu stali makosi a uplne sa zmenili v spravani. A taky su uz dlhe roky.

Poznam to na sebe. Ak som zamilovany tak som ochotny pristupit na cokolvek a urobit cokolvek co by som za normalnych okolnosti neurobil len preto, aby som v ociach osoby ktoru mam rad nebol za idiota
Naposledy upravil(a) Mathias8 dne neděle 1. 11. 2020, 21:29:15, celkem upraveno 1 x.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 193 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

Mathias8 píše: neděle 1. 11. 2020, 21:24:16
Michaela píše: neděle 1. 11. 2020, 19:16:43 Ženská nezmění chlapa svou láskou, je to jen naivní romantická představa.
Prepac, ale s tymto nemozem suhlasit. Poznam vo svojom okoli dvoch chlapov, ktory sa uplne zmenili povahovo, ked im do zivota vstupila zena. Z chlapou drsnakou sa zrazu stali makosi a uplne sa zmenili v spravani. A taky su uz dlhe roky.

A som si isty, ze ak by mne do zivota vstupilo nejake dievca, ktore by o mna prejavovalo zaujem, tiez by som sa zmenil.
Ale já mluvím o lidech s poruchami osobnosti, to nejde změnit nějakou láskou. Změní se možná normální chlap, ale ne tohle, co je popsáno výše.
marinka
Nový člen

Přesně tak.Normální chlap si nasadí masku drsnáka a když se zamiluje tak je z něj miláček.Ale tento tip,který jsem potkala já má opravdu poruchu osobnosti.Myslím si,že dokáže milovat ženu jen do té doby dokud je pro něj nedostupná.Prostě si rád hraje s lidmi.A pochybuji,že někdy opravdu miloval.Možná ve starších ženách hledá mamku ,která na něj neměla moc času a pak zemřela v jeho 17letech na rakovinu.V těch letech se asi zasekl a už nedozrál.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

marinka píše: pondělí 2. 11. 2020, 0:24:02 Přesně tak.Normální chlap si nasadí masku drsnáka a když se zamiluje tak je z něj miláček.Ale tento tip,který jsem potkala já má opravdu poruchu osobnosti.Myslím si,že dokáže milovat ženu jen do té doby dokud je pro něj nedostupná.Prostě si rád hraje s lidmi.A pochybuji,že někdy opravdu miloval.Možná ve starších ženách hledá mamku ,která na něj neměla moc času a pak zemřela v jeho 17letech na rakovinu.V těch letech se asi zasekl a už nedozrál.
Ona je tady i možnost, že hledá někoho pečujícího, kdo mu nahradí matku a její full servis. To by mohl být taky důvod, proč sám neodejde, protože by přišel o své jistoty a pohodlí. A jestli mi chlap nic nedává, neumí se chovat a přináší mi jen stres a nic hezkého, nevidím důvod, proč s ním zůstávat. Vztahy by se neměly udržovat jen proto, abychom nebyli sami, za každou cenu. Člověk si musí sám sebe vážit a nenechat sebou zametat. A jestli nějaký pitomec si myslí, že si může dělat, co chce a chovat se jako krypl, tak je třeba mu ukázat, že tudy cesta nevede.
marinka
Nový člen

ahoj Michaelo,máš určitě pravdu,žádný chlap nebo i žena nemají právo využívat druhé.Bohužel mě se ted asi tak stalo.Jenom chci o tom říct ,že s ním nejsem proto abych nebyla sama.Jsem osoba co přitahuje i druhé polaví.Jak říká má sestra jsi magnet na lidi.A přitom jsem strašně ráda sama ze sebou.Potřebuji jen svou rodinu,rozhodně s ním nejsem kvuli tomu abych nebyla sama,protože mě má samota baví.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

marinka píše: pondělí 2. 11. 2020, 20:07:33 ahoj Michaelo,máš určitě pravdu,žádný chlap nebo i žena nemají právo využívat druhé.Bohužel mě se ted asi tak stalo.Jenom chci o tom říct ,že s ním nejsem proto abych nebyla sama.Jsem osoba co přitahuje i druhé polaví.Jak říká má sestra jsi magnet na lidi.A přitom jsem strašně ráda sama ze sebou.Potřebuji jen svou rodinu,rozhodně s ním nejsem kvuli tomu abych nebyla sama,protože mě má samota baví.
Tak v tom případě se ho zbav, jestli nechceš trpět. :) A najdi si někoho, kdo za to stojí.