Asi žiji ve svých 43letech s pedofilem.

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
marinka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 38
ve věku do: 50
Dostal: 8 poděkování

Asi žiji ve svých 43letech s pedofilem.

Nový příspěvek od marinka »

Ahoj žiji se svým přítelem již 4roky a mám podezření,že je pedofil. Jsem bezdětná i on. Proto jsme podstupovali vícekrát umělé oplodnění. Bohužel neúspěšně. No možná naštěstí. Jeho lásku k malým dětem, hlavně k holčičkám, jsem si vysvětlovala kvůli absenci vlastních dětí.
Ale poslední rok a půl jsem musela řešit s pár společnými známými jeho chování a flirtování s pubertálními holkami od 9 až po 20let.
Známí mě na to začali upozorňovat, ale já přes svou zaslepenost nechtěla nic slyšet.
Bohužel on sám se ke mne chová absolutně vypočítavě a hraje si se mnou jak kočka s myší. Je to výborný manipulátor. A to jsem žena která si od jiných nenechá nic moc líbit a umí říkat ne.
Bohužel poslední dva roky je to v sexu prapodivné. Nechce se mne ani dotknout natož políbit. Pouze mu jde o své a občas i mé uspokojení asi aby mi zavřel hubu a já fungovala jak on potřebuje.
Stydím se za to, ale vlezla jsem mu ze zoufalství do telefonu a tam našla sms se čtrnáctiletou slečnou. Později jsem si ji vyhledala na fb a spojila se s ní. Potvrdila mi jeho zájem o ní avšak ona měla již přítele a odmítla ho.
To je zhruba rok zpátky. Jeho odpověď tenkrát zněla, že jsou jen kamarádi. Ale kdo se začne kamarádit s cizí 14letou holkou, když je mu 43let.
Tento rok jsem opět pojala podezření a samozřejmě vlezla do jeho telefonu. A ouha opět jiná slečna věku 16let. Tam bylo už jeho vyznávání lásky
o něco tvrdší. Neustále naléhání o schůzku a lichocení. Potřeba její přítomnosti v jeho životě. Že je jeho světýlko atd.
Přesně tak jak se tady dočítám od ostatních. Ona ho slušně odmítala, že je opravdu na to ještě mladá a on prostě starý kozel. Po dalším naléhání už
mu rázně vysvětlila, že jí je to nepříjemné a ať jí raději přestane psát.
Jinak můj přítel je velice charismatický člověk a malé holky ho milují a on je též. Nedávno jsem tady měla na víkend krásnou devítiletou holčičku se kterou si ohromně rozuměli. Musela jsem je chvíli nechat o samotě zatím co oni spolu dělali blbiny na gauči. Když jsem se vrátila tak za mnou přiběhla obejmula mě a o něho ztratila zájem. Byli spolu o samotě tak deset minut. Když jsem se jí ptala jestli se něco nestalo tak odpověď zněla, že nic.
Od té doby když u mě občas je na návštěvě tak jeho ignoruje.
Samozřejmě když se na to zeptám přítele tak odpoví, že jsem jí určitě napovídala o něm nějaký nesmysly. Já ji o něm nic špatného neřekla.
Spojila jsem se již z jeho ex a ta mi potvrdila, že ho z pedofilie také podezírala. Prý si občas bral jednu 12letou holčičku na statek na týden ke známé na koníčky. Ta je tam ten týden nechala klidně o samotě. Jeho ex to tenkrát ani nedořešila co tam tak mohl s tou malou dělat. Psychicky se z něho zhroutila a i když spolu již nejsou 7let pořád je ji z toho zle a nechce se o tom bavit.
Píši tady o tom, protože ho nechci neprávem z něčeho obviňovat a chci vědět také Váš názor a popřípadě i nějaké rady jak postupovat abych si tím byla jistá. Bohužel mám dojem, že se od něho vždy při pokusech o rozchod nechám opět zmanipulovat a znovu mu podlehnu.
Nechci mu nijak škodit jen už si přeji od něho odejít, protože vztah s ním mě ničí.
Pro info bydlím sama ve svém bytě a on je můj soused. Takže je problém zdrhnout od jeho přítomnosti.
Ještě chci dodat, že se mnou nikdy nezůstane do rána v ložnici. Prý se se mnou na letišti nikdy nevyspí. V předchozích vztazích jsem s partnery nikdy tento problém neměla. Děkuji Vám všem kdo mi napíšete svůj názor. Omlouvám se za případné chyby v gramatice, ale píši to narychlo a v emocích. Nechci to po sobě už ani číst.
Naposledy upravil(a) pbd dne pátek 30. 10. 2020, 17:11:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Oprava některých překlepů
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 271 poděkování
Dostal: 241 poděkování

Re: Asi žiji ve svých 43letech s pedofilem.

Nový příspěvek od podivin »

Ahoj Marinko,
zrovna jsem koukal, že ses zaregistrovala včera :) Tak tě vítám.

Uch, teda, jako bych četl o sobě, až na to obtěžování dívek, flirtování a manipulaci. Osobní tip je, že opravdu bude pedofil/hebefil. Bohužel asi bude mít ještě nějakou poruchu, minimálně sobeckost, kdy myslí pouze na sebe a druzí jsou mu u zadku a že si neuvědomuje, že ty dívky ještě na nějaké milostné aférky v podání staršího muže nebudou připravené (to dokládá to, že ho ta dívka odmítla, ale on stále pokračoval). Nebo je prostě zoufalý a cítí beznaděj a z té zoufalosti a beznaděje už se prostě neovládá. Možná by bylo dobré ho odkázat na naše stránky, třeba si jen neuvědomuje, že to je špatné. Možná by se mezi námi cítil dobře, pochopil by to a dokázal by se ovládnout. Myslím, že když už ho takhle podezíráš a řekneš mu to a řekneš mu, že ho za to neodsuzuješ (za jeho city), když mu ukážeš pochopení (pokud tedy jedna z těch, kteří by pedofili hned zavírali, kastrovali nebo zabíjeli), tak by mu to mohlo pomoci, aby se takhle nechoval. Ono se s pedofílií opravdu obtížně a smutně žije a když to ještě člověk musí tajit, tak je to opravdu hrozně smutný život. Přiznání se někomu dalšímu může člověku opravdu hodně pomoci. Jestli dokáže s tebou mít i sex, tak je na tom ještě trošku dobře - jsou zde kluci, kteří prostě se staršími dívkami a ženami nedokáží mít intimní vztah. Pokud by o tom s tebou mohl mluvit, možná by vás to trochu spojilo (pokud bys tedy ještě měla zájem), ikdybyste už nezůstali jako pár, ale jen jako sousedé.

Chápu, že to člověka asi dost zdrtí, když se něco takového dozví, ale asi bych s ním nejdřív zkusil mluvit v klidu bez emocí. Pokud by se nesrovnal a dál se choval nevhodně, tak by mohl skončit špatně, až by si třeba nějaké dívka postěžovala rodičům a ti pak šli na policii. Proto se zkus s ním domluvit, jestli by nechtěl přijít sem a promluvit si tady s námi.

Doufám, že to dobře dopadne a že se nedostane do potíží a neublíží nějaké holčičce.
marinka
Nový člen

Ahoj podivíne :) ,
Děkuji ti moc za odpověd.
Chtěla bych si s ním promluvit samozřejmě bez emocí s láskou a pochopení.I ho pozvu sem,ale pohužel předem vím,že se na to téma se mnou nebude bavit.Akorát mě seřve, třískne dveřmi a tak cca 14dní se se mnou nebude bavit.Po tu dobu si vymyslí a naplánuje jak mi vše vysvětlí.Jak jsem se mýlila a opět se mnou začne manipulovat.Je schopen mě tak zmanipulovat,že i ikyž si stokrát řeknu už mu to nikdy nedovolím opět mě obrazně napsáno něčím omámí a já znovu dělám to co on chce.Kdysi jsem s ním řešila tu 14letou holku ,že jí oblbuje a muže jí tím ublížit.Že je ještě mladá a vím jak se po dosažení Svého cíle dále chová k ženám.Nechtěl se mnou o tom mluvit.Vše popřel.Neustále si vlastně vymýšlí a spřádá na všechny své plány ke Svému prospěchu a ano máš pravdu,že je to veliký sobec,manipulant .To vím o něm už celkem dlouho,ale o tom pedofilním jednání jsem začala vážně přemýšlet před pár dny.Kdy jsem mu po druhé v životě vlezla do toho telefonu a našla tam jeho vyznání lásky k té mladičké holčině.Předtím jsem tomu nechtěla věřit a zavírala jsem oči.
v brzké době s ním určitě zkusím o tom promluvit,ale musím se psychicky připravit abych na jeho reakce a argumenty měla sílu.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

marinka píše: čtvrtek 29. 10. 2020, 16:51:25 Chtěla bych si s ním promluvit samozřejmě bez emocí s láskou a pochopení.I ho pozvu sem,ale pohužel předem vím,že se na to téma se mnou nebude bavit.Akorát mě seřve, třískne dveřmi a tak cca 14dní se se mnou nebude bavit.
Ono tohle by asi udělala většina z nás, protože máme strach z toho, že když si o nás někdo začne myslet, že jsme pedofilé, tak že si automaticky myslí, že jsme prasata a chceme děti znásilňovat. Takže jestli mu řekneš něco jako "Chtěla bych si s tebou promluvit o tom, jestli jsi pedofil", tak bych se osobně taky leknul a začal bych odvádět řeč. Spíš to zkus nějak tak, že mu dáš předem signál, že ho neodsuzuješ, třeba nějak jako "Hele, našla jsem jedny stránky a přečetla si tam něco a docela soucítím s těma lidma, kteří jsou zamilovaní do dětí" - takhle bys ho mohla předem ujistit, že ho nebudeš brát jako bestii. Teď doufám a předpokládám, když jsi tady, že naše city chápeš nebo chceš pochopit a nevidíš v nás jen zrůdy. A na druhou stranu doufám, že se on (alespoň zatím) jako bestie nechová. Pak bys mohl opatrně začít, že sis sama ty, ale i tví známí všimli jeho náklonnosti k dívkám a že o tom s ním chceš mluvit. Pak by snad nemusel zdrhnout, pokud se tedy opravdu nechce sám takhle špatně chovat.
marinka píše: čtvrtek 29. 10. 2020, 16:51:25 Po tu dobu si vymyslí a naplánuje jak mi vše vysvětlí.Jak jsem se mýlila a opět se mnou začne manipulovat.Je schopen mě tak zmanipulovat,že i ikyž si stokrát řeknu už mu to nikdy nedovolím opět mě obrazně napsáno něčím omámí a já znovu dělám to co on chce.
Tohle je dost špatné, když i tebou dokáže manipulovat. Pak opravdu musíš být tvrdá a nenechat se oblbnout kecama.
marinka píše: čtvrtek 29. 10. 2020, 16:51:25 Nechtěl se mnou o tom mluvit.Vše popřel.Neustále si vlastně vymýšlí a spřádá na všechny své plány ke Svému prospěchu a ano máš pravdu,že je to veliký sobec,manipulant .
To s ním pak asi bude těžké, když je takový sám o sobě.
marinka píše: čtvrtek 29. 10. 2020, 16:51:25 v brzké době s ním určitě zkusím o tom promluvit,ale musím se psychicky připravit abych na jeho reakce a argumenty měla sílu.
Nebo jestli znáš nějakého jeho kamaráda (pokud teda nějaké má) nebo si někoho pozvi, kdo je trošku psychicky silnější a nenechá se od něj nějak oblbnout, aby mu to vysvětlil on. Také je ale možnost, že pedofil doopravdu není, že ho opravdu sex s ženami už jenom neláká, ale prostě ho chce to zkusit s nějakou dívkou, podobně jako v tom filmu V síti. Takhle asi fakt těžko říct. Ale min. by si to tady mohl ujasnit.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1220 poděkování
Dostal: 2857 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Milá marinko,
děkuji za dotaz. Po přečtení mě napadají tyto tři zásadní věci:

1) Rozejděte se s ním. Udělejte ten krok čím dříve, tím lépe pro Vás. Je vidět, že Vás má jenom jako nějakou zástěrku, a přitom si žije svůj nějaký zcela jiný život. Kdyby měl zájem o vztah s Vámi, nebude si psát s cizími slečnami, kterým vyznává lásku (věk slečen v tomto případě podstatný není, i kdyby jim bylo 40, bylo by to stejné).

2) Jeho chování k těm mladým slečnám není v pořádku. Za prvé, kdo ví, co jim napovídá, aby je zkoušel lanařit ke vztahu s ním, a za druhé je vidět, že nereaguje ani na signály, které mu druhá strana píše (tedy odmítnutí ze strany těch slečen). Vždycky jsem se řídil zásadou, že pokud mi daná slečna dá najevo, že nemá zájem, popřeji jí štěstí a stahuji se pryč. Urputností a manipulací ničeho nedosáhne a jen těm holkám ublíží. Z jeho strany v tom tedy není žádná láska, ale jen chtíč…

3) Pokud došlo k zásadní změně chování u devítileté holčičky během 10 minut, kdy jste byla pryč a on s ní byl sám, pak je tu předpoklad, že se stalo něco, co nebylo úplně v pořádku. Nevím, nakolik danou dívku znáte, ale je možné, že se ona sama stydí za to, co se třeba stalo, a tak Vám nic neřekne, protože ví, že by se to pak muselo nějak řešit. Nevím, zkusil bych ještě jednou projevit zájem o situaci a zeptat jí nějak v tom smyslu, že "když jsem odcházela, tak jste spolu blbnuli, bylo vidět, jak jsi šťastná a spokojená, a najednou, když jsem přišla, tak to bylo jiné a od té doby se mu vyhýbáš. Prosím tě, můžeš mi říct, co se stalo?" A pak už záleží na vývoji reakcí. Mohl bych mít doplňující otázky typu: "Řekl ti něco, co tě zarazilo, udělal něco, co se ti nelíbilo?" Nevím, fakt tohle není vůbec jednoduché, ale přemýšlel bych, jak z ní tu informaci, co se během těch 10 minut dělo, vytáhnout. Asi se nestalo nic, co by mělo mít na ni nějaké zásadní dopady, ale jde mi o to, že ten chlap například pokud na ni "sexuálně" sáhl nebo něco jiného nevhodného udělal, pak to určitě nebylo poprvé (vyplývá to i z toho, co píšete). A šlo by samozřejmě o to jej hnát k zodpovědnosti a možná taky třeba do léčebny, aby byly ochráněny případné další děti, které by s ním v budoucnu přišly do kontaktu. Tím myslím v případě, že by holčička sdělila takovou informaci, na základě které byste pojala podezření, že dotyčný spáchal trestný čin, pak by bylo dobré to skutečně řešit oznámením na Policii České republiky.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Kiiax
Pomocný moderátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 201 poděkování
Dostal: 153 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Ahoj marinko,
také tě vítám na našem webu. Tvůj případ je poměrně složitý. Dle mého soudu bych ho podezříval z poruchy osobnosti. Jeho manipulátorství, schopnost ti bez okolku lhát tomu nasvědčují. Samozřejmě je jeho chování k dětem podivné. Přijde mi, že možná se chce ujišťovat o své výjimečnosti, chce flirtovat a chce být obdivován a mladé děvče, prakticky dítě, mu to může poskytnout mnohem rychleji a její vyjadřované city budou větší, než u dospělé, zkušené ženy, která je více zasažena společenskou etikou, nebo zkušenostmi z předchozích vztahů. Ale to nevylučuje pedofilii/ dle mého spíše hebefilii.
Také mi přijde podivné, že si bral dvanácti letou slečnu někam na statek, kde spolu byli dlouho. Vím, že to nemáš ofiko potvrzené, ale mlčenlivost jeho ex může napovídat o tom, že chce očernit svého ex, nebo, že se stala svědkem trestného činu. Ale jsou to jen dohady. Každopádně mi to zní opravdu podivně.
Když se budeme držet jen toho flirtování po webu, nemusí být nutně pedofil, nejspíše bude sexuální predátor. Bohužel, tohle zjistí jen odborník a dokud člověk neporuší zákon, nejsou právní páky, jak ho dotáhnout k odborníkovi. Hlavně člověk musí chtít. Což on asi nechce.

Jak dále postupovat? Je evidentní, že tento vztah tě psychicky ničí. Samozřejmě je nejlepší ho dotáhnout k odborníkovi, ale to pro tebe bude hodně těžké. Je také důležitá věc, jestli byl na tebe agresivní. Nejen fyzicky. Křičí často na tebe, nadává ti? Rozbijí věci před tebou?
Každopádně bych navrhoval rozchod. Ale to bude velmi psychicky náročné, možná se budeš muset odstěhovat (protože tě bude stále uhánět), ale vztah s tímto člověkem je cesta do psychického pekla. Buď ráda, že nemusíš nic vyklízet, ani ho vyhánět z domu, případně řešit děti. V tom to máš jednoduší.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
MaybeOneDay
Nový člen
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Nový příspěvek od MaybeOneDay »

Myslím, že si dostala už veľa dobrých odpovedí, tak ja odpoviem len tak v krátkosti čo by som ešte chcela dodať.
Či je pedofil/hebefil, na tom až tak nezáleží. Vidno ale, že nemá čisté úmysly, a to ťa oprávnene znepokojuje. Už len samotná manipulácia je veľký problém.
Asi by bolo najlepšie ak by si sa odsťahovala. Nepoznám ho, no z toho čo píšeš mám z neho dosť zlý pocit a obávala by som sa toho, čo urobí aj keby si odolala jeho manipuláciám. Každopádne by to urobilo všetko jednoduchším. Keď som sa ja snažila dostať z ubližujúceho vzťahu, tak som si napísala všetko zlé čo mi tá osoba urobila, a keď som mala pochybnosti, tak som si to prečítala. Myslím že by ti to mohlo pomôcť. Tiež by bolo fajn ak by si mala nejakú podporu v niekom.
podivin
Člen skupiny ČEPEK

MaybeOneDay píše: čtvrtek 29. 10. 2020, 19:14:38 Keď som sa ja snažila dostať z ubližujúceho vzťahu, tak som si napísala všetko zlé čo mi tá osoba urobila, a keď som mala pochybnosti, tak som si to prečítala. Myslím že by ti to mohlo pomôcť.
Tohle je super nápad! :)
marinka
Nový člen

Děkuji Vám za Vaše rady a nápady,ale to už jsem zkoušela a měla to vylepené na lednici.Při nedávném pokusu o rozchod.Bohužel ten rozchod trval jen 14 dní.
Jinak oporu v rodině mám,ale ta je dost daleko ode mne.Jsem osvč a mám tady v blízkosti bydliště rozjetou kavárnu,cukrárnu.Je pravda,že ted mám kvuli covidu zavřeno.A super nápad je ,že bratr se se svou přítelkyní nastěhovali do baráku cca 30km odtud.Zrovna tento týden.Mohu je požádat o dočasný azyl.
Uplně odstěhovat se odsud nechci,platím tady pořád hypotéku,mám tady zahradu a mám to tady ráda.Spíš si myslím,že se odstěhuje on.Má ještě byt v Praze.
Když tady nebudu.Tak ho tu nic nebude držet.Přijde o mama servis.
Ještě jednou moc děkuji MaybeOneDay
marinka
Nový člen

Také zdravím Kiiax.
Je pravda,že jsem si dříve vysvětlovala jeho chování k dívenkám právě tak,že potřebuje absolutně nekritický obdiv.Aby sám sebe ujistil jak je úžasný.
Ale to poslední vyznání té 16ctileté dívce mě zarazilo.
Nenabízím Ti snatek ani sex.Jen potřebuji Tvou přítomnost.Jsem štastný,že jsem potkal tak nádhernou bytost jako jsi Ty .Už jsem v to ani nedoufal.Jsi moje světylko a já potřebuji Tvou přítomnost.
Je to jen úryvek z těch zpráv.Něčím podobným mě uháněl zpočátku také,akorát to nebylo tak sladké.Když dosáhl svého ,tím chci říct i mé zamilovanosti.Začal se ke mě chovat jak ke kusu hadru.Samozřejmě postupně.Proto si myslím,že mu jde o jeho manipulaci vůči té dívce.Pak by tedy opravdu nebyl hebefil a jen ho těší někoho zranovat.Téhle dívce je 16 takže by to nebylo až tak nenormální.Ale bohužel to dělá i malým holčičkám akorát má jiný styl.Například Ty jsi určitě moje,Tebe bych chtěl domu atd.Jakmile ho milují začne je buzerovat.Je pravda,že se asi jedná o poruchu osobnosti.
Co se týče fyzického násilý tak na mě zatím nesáhl,ale na svou ex ano a ne jednou.Sám mi to přiznal.Byla na něm materialně zavislá.Což já naštěstí nejsem.
Pokud po něm chci nějakou maličkost např.výměnu žárovky v autě začne křičet a házet se součástkami kolem sebe a do toho mě buzeruje.
Raději po něm už nic nechci.
Rád mě shazuje a to i před známými formou vtipu.Jeho komunikace je vlastně hlavně založená na vtípkách.Kdysi mi jeho humor imponoval.Ted se s ním už ani nezasměji.
Jinak na jeho webu jsem nebyla.Měla jsem strach,že by mě přistihl.Všechny ty zpávy byli přes telefoní číslo které mu dali ty dívky sami a nebo mu ho dala ta známá z toho statku.To jsem vyčetla z těch zpráv.Tu holčičku co vozil na statek jsem kdysi dávno viděla mu s něčím pomáhat,ale to už jí bylo 18 let.Byla trochu retardovaná a stále bylo vidět,že je zamilovaná.Nechoval se k ní tenkrát pěkně.Prostě ji buzeroval.On mi vysvětlil,že ji kdysi zneužíval její děda nebo tak něco.Prý jí byl tenkrát psychickou oporou a ona za ním občas chodí.Časem jsem se dozvěděla,že ji prý někde vozil několik dní po Praze,myslím tím když ji bylo těch 12let.Přitom ona je z jižních ČECH.Potom ho prý vyšetřovala i policie.Od jeho ex jsem se ještě dozvěděla,že je našla spolu se válet na posteli v karavanu přes den.Ale jestli tam došlo k něčemu jinému to prý neví.
Samozřejmě s ním musím ukončit vztah i za cenu toho,že se aspon na čas odstěhuji
Jinak mě psychicky zničí tak jak zničil jeho ex ta to s ním vydržela deset let než jí došlo co je zač
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Uch, tak to je fakt dost síla :( No, to opravdu vypadá, že nejdřív lichotí, aby se do něj dívka/žena zamilovala, a pak jí dělá hnusárny a ponižuje. No a že to začal dělat holčičkám je celkém logické, protože holčičky se nechají snadněji zmanipulovat než dospělé ženy, tam je to pro něj asi složitější a brzo mu to ženy prohlédnou a nenechají sebou tolik manipulovat. To mi připomíná jednoho člověka, co sem dřív chodil, že tady dostal zákaz. Nechápu, jak někomu může dělat potěšení jiného ponižovat.
marinka
Nový člen

Já také ne.Asi je prostě opravdu psychicky nemocný.
marinka
Nový člen

Možná ho těší ze štastných dívek a žen dělat neštastné.Nějaká msta ženám nebo co.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 64 poděkování
Dostal: 126 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jak predátoři z filmu "v síti"
Michael Xguard, sociální gorila :D
Kiiax
Pomocný moderátor
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 201 poděkování
Dostal: 153 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

marinka píše: pátek 30. 10. 2020, 12:03:55 Možná ho těší ze štastných dívek a žen dělat neštastné.Nějaká msta ženám nebo co.
Nejde o mstu. Spíš bych viděl potřebu se bavit. Dobývání ženy, zaujmout ji a způsobit, že se do mě zamiluje je velká zábava. Co není zábava je vztah a mít tu ženu "jistou". Pak je to nuda. Žádné dobývání, žádné vzrušení, nic. Proč tě tedy neodkopne? Sama jsi přiznala, že mu děláš mamaservis. Tak to na mě působí.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 23
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 197 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

Tady je jedna věc jeho případná pedofilie/hebefilie, a jestli nějaké dívence neublížil, a druhá věc to, jak se chová k Tobě. A on se chová rozhodně odporně. Rozhodně bych nehleděla na to, jestli má nebo nemá poruchu osobnosti, porucha osobnosti není léčitelná, je jen ovladatelná a to musí dotyčný velmi chtít. Tenhle typ člověka by se na to stejně vykašlal. Takže jediná možnost je mu sbalit kufry a sbohem šáteček. Obávám se, že by to mohlo být v budoucnu ještě horší, to jeho chování. Je to ve zkratce idiot, který za to rozhodně nestojí.
podivin
Člen skupiny ČEPEK

A k Michaeli zprávě bych ještě dodal. Pokud by tě začal obtěžovat nebo dokonce fyzicky napadat, žádné "jestli budeš pokračovat, zavolám policii". Pokud to jde, tak si zajistit svědky nebo důkaz jeho násilného chování k tobě a rovnou policii volat.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Jen bych ještě podotkla, že jsem 4 roky žila v jednom bytě s člověkem, který chorobně lhal. Vymýšlel si na mě věci, které se nikdy nestaly, které nebyly ani za mák pravdou...mlžil, vyprávěl nesmysly, postupně se ke mně začal chovat hnusně. A v žádném případě se to nezměnilo, je to už 5 let od rozchodu a za tu dobu se nezměnil ani trochu, dokonce jeho další partnerky si stěžovaly, že je bije a nemá k nim nejmenší úctu. Takže se jeho chování ještě zhoršilo. Ono tyhle typy nikdy nebudou lepší...
Mathias8
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 141 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ahoj. Ja by som sa najprv skusil pozriet do jeho minulosti. Konkretne na jeho detstvo, pretoze tam sa skryvaju vacsinu vsetky problemy, ktore si clovek nesie zo sebou po cely zivot a na zaklade ktorych sa clovek dokaze zmenit.

Tim sa ho nechcem zastavat alebo co, ale z vlastnej skusenosti viem, ze to aky je clovek teraz do velkej miery ovlivnuje jeho vlastne detstvo. Ako sa k nemu spravali jeho rodica, okolie. To vsetko moze vplyvat na jeho dusu a toto vsetko moze byt len prejav nedostatku lasky, ktora mu mozno bola v detstve odopreta.

Ak sa sa tam pozries mozno dostanes odpoved na vsetky tvoje otazky.

Lebo ako to tak citam mne to pride akoby hladal nieco, co ho naplni alebo co mu bolo mozno v detstve odoprete. A je zufaly. A toto jeho zufalstvo sa prejavuje tak, ze manipuluje ludmi aby bol stastny lebo pravdepodobne chce byt stastny. Ale robi to tak nesikovne, ze si este viac ublizuje a ludi tym co robi od seba odhana a nie pritahuje. Lebo je asi presvedceny, ze jedine tak moze byt stastny. Podla mna potrebuje pomoc.

Vysvetlim to takto.

Ak vstupis do tohto zivota s pocitom, ze si milovana, a odides s rovnakym pocitom, potom si s cimkolvek, co sa stane medzi tym, hravo poradis. Profesor ta moze vyhodit, ale ty sa nebudes citit ponizene. Sef ta moze deptat, ale ty sa nebudes citit zdeptana. Ako ta moze niekto dostat, ked vies, ze si objektom lasky? To ostatne je len obal.

Ale ak nemas spomienku na to byt milovana, stale ju hladas. Hladas vo svete nieco, co by ta naplnilo. Nezalezi na tom, kolko mas penazi a aka vplyvna si, stale sa budes citit prazdna.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Mathias8 píše: neděle 1. 11. 2020, 19:04:03 Ahoj. Ja by som sa najprv skusil pozriet do jeho minulosti. Konkretne na jeho detstvo, pretoze tam sa skryvaju vacsinu vsetky problemy, ktore si clovek nesie zo sebou po cely zivot a na zaklade ktorych sa clovek dokaze zmenit.
To je sice hezké, co píšeš a máš i pravdu, ale ona toho chlapa nezmění, bude to v něm a všechny její snahy budou marné, já tu zkušenost už mám a ne jednu. Ženská nezmění chlapa svou láskou, je to jen naivní romantická představa. Nic takového se běžně neděje a ona se bude jenom dál trápit a jeho chování se nebude měnit. Ano, může ho pochopit, proč se chová, jak se chová, ale neměla by s nechat zničit.