Pedofil hledá ženu

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
p123
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Du er ikke alene. Nejsi sám.
Dal: 44 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Pedofil hledá ženu

Nový příspěvek od p123 »

Oblíbená reality show je zpět! Tentokrát na obrazovkách TV ČEPEK. Představíme Vám nového pedofila, který bude hledat ženu (15+) na necelý život.

Náš dnešní pedofil pochází z Moravskoslezského kraje. Má 24 let a pracuje s dětmi. Kromě práce, která je jeho koníčkem, ho ještě baví ježdění na kole, Rammstein a vše kolem Itálie. Je přirozeným talentem na jazyky, přinejmenším pasivně ovládá češtinu, slovenštinu, ostravštinu, hantec, a dokonce i trochu polštinu.

Je zaměřený na chlapce ve věku zhruba 8 až 14 let se silnou úchylkou k dlouhým vlasům. Jeho snem je založit rodinu, která by stavěla na přátelském, nikoli sexuálním vztahu muže a ženy. Očekává dvě až pět dětí, a ačkoli se mu líbí film Aladin, není příznivcem myšlenky, že nevhodné pohlaví dítěte se řeší odpadkovým košem. Dětem plně důvěřuje a je zastáncem respektující, až svobodné výchovy. Věří, že hranice je třeba nastavovat společně s dětmi, nikoli dětem.

Když mu bylo patnáct, uzavřel se svou spolužačkou dohodu. Pokud se spolužačka do svých třiceti let neprovdá, uzavře sňatek přímo s naším pedofilem. Budou mít oddělené ložnice, a zatímco ona se bude starat o blaho svých sexuálních partnerů, které si vodí domů, on se bude starat o výchovu dětí. Tato dohoda už patrně sešla věkem, nicméně myšlenka zůstává a stala se námětem na tuto show.

Případné zájemkyně, které by se chtěly stát pedofilovou ženou, se obrátí na p123on@gmail.com.
Zrcadlo
Na trestné lavici
Varování: 2
Líbí se mi: Dívky
Dostal: 11 poděkování

Re: Pedofil hledá ženu

Nový příspěvek od Zrcadlo »

Teda, až mi spadla brada. Hezčí inzerát jsem ještě nevidělo. Není to žádná nuda jak u ostatních inzerátů. Přeji hodně úspěchů. :)