omluva od princezny

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Furiel opravdová

omluva od princezny

Nový příspěvek od Furiel opravdová »

Asi to nebudete čekat ale i princezna sechce občas omluvit. Zobu pestrý mix narkotik že už ani vlastně nevím co v tom všechno je. Mám problémek poznat co se děje v kouzelné říši co se děje uvnitř mé hlavi a co se děje skutečně. Svoje chování si uvědomuji často až to všecičko odezní ale čistou hlavinku moc často nemám protože se na mě pak vnoci mračí paprika a já se jí bojím. Mám teď čisto v hlavě ale zároven mám lehké flashbacky jako sem si něco dala .To nechcete zažít. Tímto se omlouvám michaele že jsem jim posílala fotky jak babička líže oční bulvu nebo fotky z operací. Je to něžnější pohlaví jako já tak sem si myslela že mě pochopí. O návrat mezi vás nestojím a pokusím se zajít na odvykačku a žít jinak. Ať se vám to věří nebo ne takhle to u mě funguje v hlavince. Doufám že mi michaela a vy všichni odpustí a že pořád budeme kamarádky. A vy ostatní taky. už vás nebudu otravovat. Zdraví vás princezna.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 198 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Re: omluva od princezny

Nový příspěvek od Michaela »

No, Furiel, ten mail cos mi poslal včera fakt stál za to, nahlásila jsem to správcům, ale přeji Ti úspěšnou cestu ven z pekel.