Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Jiří Charvát - Drama ženské sexuality

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 329 poděkování
Dostal: 685 poděkování

Jiří Charvát - Drama ženské sexuality

Nový příspěvek od Cykle02 »

Když jste muž, je vaše sexualita poměrně prostá. Vaším cílem je zmocnit se někoho menšího a slabšího, než jste vy, a strčit do něj penis. Je to v podstatě hodně podobné jako pedofilie, jen místo bonbónů dáváte květiny.

Ovšem když jste žena, tak tady teprve začíná drama. Protože vás přitahuje někdo, kdo je větší a silnější než vy a kdo vám jedním prudším pohybem rozdrtí lebku. Je to podobné, jako kdyby se muž snažil sbalit například medvěda.

Když jde na rande muž, jeho největší strach je: „Oh. Co když mě odmítne?“ Když jde na rande žena, její největší strach je: „Oh. Co když mě zabije?“

Přednáška je poděkováním a oslavou neohroženosti žen – mnohdy hraničící až s popřením pudu sebezáchovy – bez níž by pokračování lidského rodu bylo nemyslitelné.

Jiří

spisovatel, stand-up komik, moderátor, copywriter, speaker, lektor

Vedl tým copywriterů. Pak vykouřil halucinogenní žábu, zjistil, že neexistuje a skutečnost je jenom lunapark, kde si může prožít, cokoli chce.

Tak teď píše to, co lidem nenakládá, ale ulevuje: humor, příběhy, stand-up comedy, poezii a komediální přednášky na míru události (tzv. mind-upy). Moderuje, přednáší o seberozvoji, učí improvizaci.

Jeho misí je doručit skrze slzy smíchu katarzi: „Jé, já v tom nejsem sám/sama?!“ a pomoci popasovat se se životem obejmutím třeskuté melancholie.

Napsal knihy Eskejp: Na útěku z kanceláře podle blogu nominovaného na Magnesia blog roku, Qejci: Existenciální sperma komiksa básnickou sbírku Zase je dneska. Je dvojnásobným mistrem České republiky ve slam poetry.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 556 poděkování
Dostal: 202 poděkování

Re: Jiří Charvát - Drama ženské sexuality

Nový příspěvek od Dreamer »

Cykle02 píše: úterý 20. 10. 2020, 9:18:36 Vaším cílem je zmocnit se někoho menšího a slabšího, než jste vy, a strčit do něj penis.
:) předpokládám, že to byla nadsázka. Docela vtipná. Je ale možné, že je na tom trocha pravdy. Když někdy poslouchám své kamarády teleofily, tak mám pocit že to tak vlastně mají, pokud to tedy není jen nějaká póza kterou prezentují ve společnosti. Osobně se mohu ztotožnit s tím, že cílem je najít někoho o hodně menšího a slabšího, nicméně rozhodně ne do ní strčit penis. Chtěl bych ji dávat lásku, dělat jí radost a starat se o ní. Pokud to ostatní pedofilové mají podobně jako já, asi by se od nás ti "normální" měli snažit něčemu přiučit.
Kiiax
Pomocný moderátor
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 228 poděkování
Dostal: 180 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

By mě zajímalo, v jakém smyslu vykouřil tu žábu? *dont_know*
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 7 poděkování
Dostal: 414 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Normálně ji vysušil sroloval do ruličky, ty si to nikdy nezkusil?... Jinak je to samozřejmě nadsázka se spoustou zjednodušení s protiklady. Existuje spousta mužů co nehledají slabší ženu a stejně tak ženy co potřebují být dominantní, pak tu máme ještě 4% menšinu kde by s takovým přístupem měli extra problém :0)
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 556 poděkování
Dostal: 202 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Kiiax píše: sobota 24. 10. 2020, 21:32:27By mě zajímalo, v jakém smyslu vykouřil tu žábu?
To je teď hrozně trendy :-). Podojíš jedové žlázky, vysušíš to a vyrobíš pastu, se kterou pak už zacházíš “běžným způsobem”.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 7 poděkování
Dostal: 414 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Mimochodem nedalo mi to tak jsem si říkal třeba na youtube budou mít návod krok za krokem. Bohužel mi to místo toho nabídlo jen hromadu návodů Jak si vyudit žabí stehýnka. Ani jsem netušil že je to tak populární jídlo :0)

Mimochodem jakožto pedofil si nepamatuji že bych někdy někde dětem dával bonbóny (jak se píše v úvodu), zatímco ženám kytky jsem dával nesčetněkrát a nikdy kvůli tomu abych je "zbalil".