NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Pedofilní vězni žádají o zrušení chemické kastrace (Moře zpráv)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2696
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1222 poděkování

Pedofilní vězni žádají o zrušení chemické kastrace (Moře zpráv)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Odsouzení pedofilové sní o výkonu trestu a návratu ke svobodě a normálnímu životu. V naší republice je to vlastně normální proces. Nicméně v takovém Kazachstánu jsou pedofilové odsouzeni k chemické kastraci. Tento postup se jim ale nelibí, a tak žádají zrušení tohoto nařízení.

Chemická kastrace pro pedofily? Možná by většina z vás řekla, že by takové tresty zavedla i u nás. A není se čemu divit. Přitom v Kazachstánu se tomu odsouzenci brání. Tak například dva vězni, kteří se oba dopustili znásilnění nezletilé, dostali trest odnětí svobody na 15 a 16 let. S nástupem trestu u nich také dojde k chemické kastraci. „Víme, že to poškozuje naše těla. Bojíme se, jak to v budoucnu ovlivní mé zdraví.“ Strachují se odsouzeni.

„Nyní je mi velmi líto, že jsem se dopustil takového zločinu. Svým příkladem bych chtěl všem ostatním ukázat, že by neměly páchat hrozné trestné činy. Žádám ty, kteří mi předepsali chemickou kastraci, aby zvrátili své rozhodnutí. Jsem ještě velmi mladý.“

Prohlásil teprve 23letý mladík, který není ještě ani ženatý. Navíc je prvním synem a snil o tom, že bude zubařem. Ve své vesnici ovšem zneužíval sousedovu dceru. Druhý odsouzený je už ženatý, a dokonce má malou holčičku, přitom znásilnil svého bratrance.

Podle vedoucích vězeňské instituce nenařizuje soud chemickou kastraci zdaleka všem odsouzeným za pedofilii. Navíc před zákrokem je vězeň podroben lékařským testům. „Celkově si trest odpykává přibližně 400 lidí. Tito lidé spáchali závažné trestné činy. 78 z nich znásilňovalo děti. V roce 2018 byla v Kazachstánu povolena chemická kastrace. Poprvé však byla uplatněna až o rok později. V roce 2019 obdrželo takový rozsudek 11 lidí.“ Prohlásil Kakharman Aubakirov – zástupce vedoucího nápravných institucí.

Když se aplikuje odsouzenému injekce, začne hladina testosteronu u mužů klesat. Po dokončení chemické kastrace, se postupně hladina hormonů obnoví, nicméně reprodukční funkce je značně oslabena. Je třeba si uvědomit, že osvobozený pedofil není převychovaný. Naopak je nutné, aby podstupoval psychoterapie a v případě Kazachstánu i chemickou kastraci.

Zdroj: https://kazlenta.kz/24892-zaklyuchennye-pedofily-prosyat-otmenit-himicheskuyu-kastraciyu-video.html
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Pedofilní vězni žádají o zrušení chemické kastrace (Moře zpráv)

Nový příspěvek od Jednorozec »

"Podle vedoucích vězeňské instituce nenařizuje soud chemickou kastraci zdaleka všem odsouzeným za pedofilii. "

Soud ve skutečnosti nenasazuje chemickou kastraci za pedofilii vůbec nikomu ani v kazachstánu není sexuální orientace či úchylka zločinem...

Jinak souhlasím s tím že něco jako chemická kastrace, což je věc která člověku fyzicky dost ublíží, by mělo být nasazováno jen se souhlasem toho člověka.