Nejhorší pedofil v dějinách byl nalezen ve své cele mrtvý! Zneužil 200 dětí, šlo o pomstu? (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Nejhorší pedofil v dějinách byl nalezen ve své cele mrtvý! Zneužil 200 dětí, šlo o pomstu? (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »


Během osmi let zneužil na 200 dětí, za což si měl odpykat doživotí. »Nejhorší pedofil v dějinách«, jak mu média přezdívala, byl však nalezen ve své cele mrtvý. Richarda Hucklea (†33) patrně někdo ubodal.

Brit Richard Huckle (†33) se v devatenácti letech vydal do Malajsie. Tam začal pracovat jako křesťanský učitel, čímž získal přístup ke stovkám dětí. Před britským soudem se přiznal, že v letech 2006 až 2014 systematicky zneužíval děti ve věku od šesti měsíců do dvanácti let.

Média v Británii o něm mluví jako o nejhorším pedofilovi v dějinách země, dokonce údajně napsal manuál pro další podobné zvrhlíky. Zatčen byl až v roce 2014 na londýnském letišti, když přiletěl domů na Vánoce. Policie u něj při tom našla přes 20 tisíc množství fotografií a videí, na kterých je vyfocený on sám, jak zneužívá děti. Nevybíral si jen jedno pohlaví, zneužíval jak dívky, tak i chlapce. Server BBC uvedl, že mezi jeho nejoblíbenější oběti patřila batolata. Nejmladší oběť měla mít šest měsíců.

Huckle byl obviněn v 91 případech, ale vyšetřovatelé soudí, že obětí bylo mnohem více. Vedl si totiž na počítači jakési skóre, do nějž zapisoval případy zneužití, a na něm je uvedeno 191 chlapců a dívek.

Pedofilové a chudoba: Průvodce pro milovníky dětí. Tak se jmenoval manuál pro pedofily, který údajně sám napsal. Tento manuál měl vyjít na takzvaném dark webu. Laicky řečeno v internetovém podsvětí. U návodu ale neskončil. Kriminalisté u něj našli také knihu s názvem „Kniha pedobodu“. Tady měl Huckle popisovat své zrůdnosti a sexuální praktiky.

V neděli byl ale Huckle nalezen ve své celé mrtvý. Pode webu Independent měl být ubodán vyrobeným nožem. Ve vězení si odpykával 22 doživotních trestů za zneužití dětí. Policie smrt vyšetřuje jako podezřelé úmrtí.Nevím podle čeho si dělají novináři žebříček, nicméně tento jedinec mi přijde svým způsobem podobný jako plyšáček. Taky si našel práci co mu umožnila přístup k dětem (šel pracovat jako "křesťanský učitel" do malaysie) a ty pak léta zneužíval a ještě si to zaznamenával jako "skore"....