Kvůli tetování ztratil práci ve školce. Děti z něj prý mají noční můry (Aktuálně.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1428 poděkování

Kvůli tetování ztratil práci ve školce. Děti z něj prý mají noční můry (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Kromě kůže na téměř celém těle má Sylvain Helaine potetovaný i jazyk, oční bělmo i dlaně. Kvůli své mimořádné vášni pro tetování ale 35letý Francouz přišel o pracovní místo učitele v mateřské školce. Na chodbě se totiž náhodně potkal s žákem jiné třídy. Důsledkem vyděšené reakce chlapce byla stížnost rodičů, protože jejich syn měl údajně po setkání s potetovaným učitelem noční můry.

Obrázek

Případ ze školy Docteur Morere na pařížském předměstí nakonec řešil místní školský úřad, který uznal, že tetování učitele nepředstavuje porušení povinnosti politické a náboženské neutrality, s učitelem se ale dohodl na tom, že nově bude učit děti starší šesti let. Sylvain považuje dohodu za hořkou, ale protože své povolání miluje, chce dál učit: "Doufám, že svým příkladem žákům ukážu, jak přijímat lidi, kteří se liší od běžných norem."
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Kvůli tetování ztratil práci ve školce. Děti z něj prý mají noční můry (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od podivin »

No jo, protože sleduju také horory, tak bych se asi podělal, kdybych ho potkal někde večer v temné uličce nebo někde v temné chodbě :) A jako moje dcerka (9) měla noční můry i z Mr.Beana a jakmile večer v TV začíná něco hraného pro dospělé nebo i hraná pohádka, tak se oba nechtějí koukat, protože se bojí, že tam bude bude něco škaredého. Takže docela chápu. Ale to tetování vypadá fakt zajímavě. Ještě tak možná ve škole na druhém stupni by to bylo OK, ale ty menší děti z toho fakt mohou mít strach, to by zase měl pochopit on. Až bude na světě běhat každý druhý člověk takhle tetovaný, tak se ho určitě nikdo nelekne. Nebo by ho holt museli představit všem dětem na té škole :D
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Re: Kvůli tetování ztratil práci ve školce. Děti z něj prý mají noční můry (Aktuálně.cz)

Nový příspěvek od Tim »

Asi se to da docela pochopit, pro spoustu malych deti je jako nejake strasidlo, ja ho potkat za tmy tak polozim vse co mam a zdrham. *crazy*
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Dal: 308 poděkování
Dostal: 274 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Kdybych chtěl, aby mě děti vídali ve svých nočních můrách a nočních běsech hodně dlouho, asi bych vypadal podobně. Sice ano, odlišnost se má respektovat, ale toho pána by se báli i dospělí. Může to považovat za výhru, že má práci, kterou miluje a udržel si ji. A on to ještě považuje za hořký konec sporu. Nějak se v tomto hyperkorektním světě přestávám orientovat. (A to ani nepoukazuji na to, že potetovat si oční bělmo může jen naprostý dement.)
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 426 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Tiez som to uz cital v casaku. Poviem vam tolko, ze u nas na zakladke pracoval chalan, ktory zacal nosit kruhy v usiach a nose a vyzeral ako cisty emo. Riaditelka ho vyhodila koli tomu, ze kazil vyzorovo mladez. Zly priklad. Netusim preto ako je vobec mozne ze takemuto individu dokazali umoznit ucit vobec deti v skolke.

A dalsia vec, ktora ma nastvala pri citani, ze mu umoznili dalej pracovat a ucit deti starsie ako 6 rokov. No lebo deti starsie ako 6 rokov su ine ako deti v skolke. Deti starsie ako 6 rokov uz nemozu mat hrozu a strach ako deti v skolke.

Tento clovek je strach a zly priklad deti. Ako sa dieta moze sustredit na ucivo ak sa podvedome sustredi na jeho vyzor a citi strach?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tohle je ještě dobré. Ale viděl jsem člověka co měl k tetování ještě podkožní implentáty, takže na hlavě měl rohy. A měl červené oči (duhovky). proti těm čertům z rakouska co tu vždy předvádějí představení na mikuláše, tak nehle člověk fakt vypadal jako středověký satanáš. Akorát kopito a ocas mu chyběl, ale to prý dnes jde taky :0)
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 491 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Mě by spíš zajímalo jaká je motivace těch extrémních potetovanců. Vážně nechápu proč by si někdo chtěl potetovat celé tělo nebo si přidělat i nějaké podkožní implentáty. Nic proti tomu nemám ale vážně by mě zajímalo proč?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Dal: 1297 poděkování
Dostal: 547 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Já sice nejsem žádný fanoušek tetování, ale musím uznat, že tenhle pán vypadá skvěle - úplné chodící umělecké dílo.
Ale radši bych od něj měl vypínač :)