Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3341
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1429 poděkování

Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Po zkrachovalém manželství doufala, že nalezla toho pravého muže, který bude milovat ji i její osmiletou a třináctiletou dceru. Valentinu Saprunovu (40) ale zasáhla nečekaná rána. Její nový partner Vitaly Molchanov (41) byl totiž usvědčený vrah a pedofil. Malé dívky se tak staly jeho dalšími oběťmi.

Zdravotní sestra Valentina Saprunova a Vitaly Molchanov se poznali díky seznamovací aplikaci. Muž jí ale zapomněl říct jednu zásadní věc. Do roku 2010 totiž seděl za mřížemi za kruté znásilnění a vraždu dítěte. Matka dvou dcer jen toužila opět najít lásku. V minulosti jí totiž nevyšlo manželství.

Zaslepená láskou se tak s dětmi odstěhovala ze Sibiře do Rybinsku za svým novým partnerem. Jednoho dne se vracela domů z práce a spatřila děsivou scénu. Obě její dcery byly k smrti ubodané nožem. Ještě před odpornou vraždou je Vitalij znásilnil. Muž následně uprchl na bílém kole.

„Nejspíš by se tahle tragédie nestala, kdyby Valentina věděla důležitou věc, že už ve vězení seděl za vraždu a znásilnění dítěte. Jenže Vitaly to před ní tajil,“ objasnila ruská televize REN TV. K tragické události se vyjádřil i místní soused. „Ta žena přišla do Rybinsku za štěstím. Je mi jejích dcer líto. On je bestie, musí být neprodleně zničen,“ prohlásil. Molchanov je nyní obviněn z dvojnásobné vraždy, znásilnění a zneužití dítěte. Policie ho však stále nedopadla.
Jediné, čím se provinila, bylo to, že se zamilovala do nesprávného muže. Rozvedená zdravotní sestřička Valentina Saprunová (40) se přestěhovala ze svého domova na Sibiři do 2 575 kilometrů vzdáleného Rybinsku za svým novým přítelem, kterého poznala na internetu. Jenže netušila, že jde o usvědčeného pedofila.

Vitalij Molčanov byl v roce 2010 propuštěn po odpykání trestu, který si odseděl za znásilnění a vraždu dítěte. Valentina se s ním seznámila přes seznamovací online aplikaci. Byla přesvědčena, že nalezla skutečnou lásku. O zvěrstvech, která Molčanov provedl v minulosti, neměla ani ponětí.

V Rybinsku se nechala zaměstnat v místní nemocnici a doufala, že se na ni po neúspěšném manželství konečně usmálo štěstí. Když jednoho dne přišla domů, našla své dvě dcery ubodané nožem. Před smrtí trpěly, její nový milý je totiž znásilnil. Potom jim zasadil velké množství ran.

Jde o chybu matky?

Molčanov byl spatřen, jak mizí z místa činu na bílém bicyklu. Případem se už zabývá policie, která ho označila za extrémně krutý. Událostí se obsáhle zabývala televize REN, která ošklivě ukázala prstem na Valentinu a tvrdila, že tragická událost je zároveň i její vinou.

„Možná by se tato tragédie nestala, kdyby Valentina, která tohoto muže znala pouze z komunikace přes internet, věděla důležitou věc. Že už ve vězení seděl za vraždu a znásilnění dítěte. Jenže Vitalij to před ní zatajil,“ uvedla televize. Něco podobného uvedl i list Komsomolskaja Pravda.

Je to bestie

Soused prohlásil: „Tato žena přišla do Rybinsku za štěstím. Je mi líto jí i jejích dcer. On je bestie. Musí být neprodleně zničen.“ Molčanov však stále uniká. Čelí mnoha obviněním včetně dvojnásobné vraždy, znásilnění i zneužití dítěte. Snad bude brzy dopaden.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Příspěvky: 330
Dal: 491 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Bouře »

Wow... Pedofil jak vyšitej. Co se dá čekat od bulváru. *wall*
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3341
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1429 poděkování

Re: Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Spravedlnosti dlouho neunikal. Už dříve usvědčený pedofil Vitalij Molčanov (41) v ruském Rybinsku znásilnil a poté brutálně ubodal dcery (†8 a †13) své přítelkyně Valentiny Saprunové (40), která s ním bydlela teprve měsíc. Po krvavém činu se dal na útěk, ale strážcům zákona se ho podařilo dopadnout.

S Molčanovem se rozvedená Saprunová seznámila přes seznamovací online aplikaci. Ze Sibiře se přestěhovala za ním i se svými dětmi do Rybinsku, kde jako zdravotní sestra nastoupila do místní nemocnice. Jenže když se jednou z práce vrátila domů, čekal ji nejhorší zážitek jejího života.

Pedofil se schovával ve křoví

Dcery Jelenu a Janu, kterým bylo teprve osm a třináct let, našla mrtvé a zohavené. Pedofil je znásilnil a poté brutálně ubodal. Poté se dal na bílém kole na útěk. Před policií se skrýval v křoví za hranicemi města. Přespával v přírodě. Jenže před zákonem se neschoval. Nakonec byl dopaden.

Poté, co byl zpacifikován strážci zákona a spoután ještě v trávě, vypověděl podle Daily Mailu. „Okolo osmé hodiny večer jsem si otevřel další lahev a dokončil jsem ji kolem desáté. A abych, jak to říct... zabil jsem je.“ Pro sousedy páru šlo o pořádný šok. Molčanov a Saprunová vypadali zamilovaně.

Dítě znásilnil a zabil již předtím

Společně spolu běhali i jezdili na bicyklech. „Vypadali šíleně zamilovaně,“ řekli sousedé. Jenže láska byla za strany pedofila předstíraná. Jen osamělou ženu se závazky využil, aby se dostal k jejím dcerám. Přitom už za znásilnění a vraždu dítěte seděl ve vězení. Valentina si ho ale dostatečně neprověřila...
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Pochopil bych, když dospělý chlap zabije dospělou ženskou, která mu pije krev a prostě se už neovládne.
Pochopil bych, když se chlap ožere a pak znásilní dítě, buď že je tak zlitej, že si to neuvědomí nebo prostě jako náhradu za dospělou ženu (Kaszi, tím toho člověka neomlouvám!!)
Pochopil bych, když pedofil nedokáže ovládnout svojí touhu a zneužije dítě (ani tady toho člověka neomlouvám! jen bych pochopil, že to mohl udělat - čti dál!)
Nedokážu ale pochopit, jak někdo dokáže dítě zabít. Prostě ty malé holčičky, ta malá stvoření, která se nedokážou bránit. To je hrozné :'( Buď se bál prozrazení (ale i tak bych nedokázal zabít dítě), nebo byl zfetovanej (myslím, na vraždu holčiček alkohol nemůže stačit) a nebo to byl sadista a nebo dokonce nekrofil (a sex měl s nima až po zabití). Ale je to fakt hrozné.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Spíš jeho hlavní úchylka nemá s pedofílií nic společného. Jen bulvár z něj dělá "pedofila". Je to jako bych u vraha několika mužů označoval za homosexuála.
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 349
Dal: 269 poděkování
Dostal: 367 poděkování

Re: Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti (eXtra.cz)

Nový příspěvek od pbd »

Cykle02 píše: neděle 20. 9. 2020, 8:16:22 Jenže láska byla za strany pedofila předstíraná. Jen osamělou ženu se závazky využil, aby se dostal k jejím dcerám. Přitom už za znásilnění a vraždu dítěte seděl ve vězení. Valentina si ho ale dostatečně neprověřila...
Červený trpaslík, série 2 epizoda 4, Škvíra ve stázi
LISTER: A co potom ta fotka?
KOCOUR ji vytáhne z kapsy a podá ji LISTEROVI.
LISTER: Já nejsem ženich. (Ukazuje na osobu, která stojí po druhém Kristinině boku) Ale tohle je ženich!
KOCOUR: No jo -- není tak hloupá, jak jsme si mysleli!
LISTER: Jak to že mě každá nechá kvůli úplnejm magorům? Jak to že dostanu kopačky kvůli chlapovi, co nosí rolák a kouří fajfku? A baští jenom přírodní jogurt! Je ohleduplnej, cituplnej, duchaplnej a Bůh ví, čeho všeho je ještě plnej. Je posedlej cenou nemovitostí a život tráví ve starožitnictví, kde hledá výhodný koupě a pije víno. Nikdy ne pivo, že jo, vínečko! „Co si dáš k těm cornflakeům, zlato?“ „Dám si trochu vína, pusinko.“ Do pytle!
Udeří hlavou o zeď, rozhořčený a naštvaný. KOCOUR mu položí ruku na rameno.
KOCOUR: To všechno ty poznáš z fotografie?