Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Příspěvky: 706
Dal: 995 poděkování
Dostal: 354 poděkování

Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Nový příspěvek od Dreamer »

Navrhuji následující reorganizaci sekcí fóra:
  • Vyčlenění subfór Rozhlas, Knihy a Výstavy z audiovizuální sekce (aby byly přístupné široké veřejnosti)
  • Vytvoření subfóra pro Filmy on-demand na streamovacích platformách (nějak mi nesednou ani do TV Program, ani do Videa)
  • Vytvoření subfóra pro trvalejší Odkazy na různé zajímavé weby/projekty (v subfóru Reakce na média se ztrácí)
  • Vytvoření subfóra Odborná literatura (s odkazy na vědecké články a odborné knihy)
S výjimkou prvního bodu jde zejména o to, aby se případné odkazy trvalejšího rázu neztrácely v sekcích, které se více točí a jejich topicy mají časově omezenou hodnotu. Je mi jasné, že to není bez práce - aby to mělo smysl, musel by se popřesouvat i existující obsah...
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 783
Dal: 251 poděkování
Dostal: 406 poděkování

Re: Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Nový příspěvek od Fx100d »

Už se na tom pracuje. Nicméně i tak díky za podnět. :) Jsme si vědomi, že spousta odborných pořadů je nyní skryta veřejnosti, nicméně vše projít a určit, co kam přesunout bude chvilku trvat.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1067 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Televizní program bych nerozděloval. Maximálně tu sekci můžete přejmenovat, pokud vám do ní nesedí netelevizní filmy. Ale není to tak dávno, kdy ta sekce byla rozdělená na Filmy a TV program - a rozlišovat, co patří do Filmů a co do TV programu, bylo poněkud problematické, protože kinofilmy se běžně vysílají v televizi. Filmy ze streamovacích platforem se také určitě časem objeví i v televizi - a co pak?

Pokud vadí, že se v sekci TV program se točí hodně příspěvků s časově omezenou hodnotou, tak to naprosto chápu. Upozorňování na televizní vysílání zajímavých filmů vzniklo v době, kdy televizní stanice byly cca 4, a kdo film nestihl v televizi, ten už se na něj nemohl podívat znovu (rychlý internet neexistoval). Takže když se jednou za týden či jednou za měsíc náhodou vysílalo něco s dětmi, tak bylo logické upozornit na to samostatným příspěvkem na fóru. Tento model upozorňování není úplně stavěný na dnešní situaci, kdy jsou televizních programů desítky a točí se na nich stále dokola ty samé filmy (navíc takové, které jsou snadno stáhnutelné z internetu), takže v televizní sekci přibude několik příspěvků týdně, ne-li denně. Ale neřešil bych to rozdělováním sekce. Pokud vadí příliš časté přibývání příspěvků v televizní sekci, můžu na televizní program upozorňovat jinak - třeba neustálým editováním připnutého příspěvku, do kterého se bude dívat jen ten, kdo bude mít zájem.