Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal šéf souboru dvouletý trest (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 1163
Dal: 337 poděkování
Dostal: 703 poděkování

Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal šéf souboru dvouletý trest (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


18. ledna 2018: Za pohlavní zneužívání nezletilých tanečnic poslal soud na dva roky do vězení vedoucího strakonického souboru. Podle obžaloby v roce 2015 souložil s dívkou, ačkoliv věděl, že jí ještě nebylo 15 let. Muž už byl v roce 2008 za pohlavní zneužívání odsouzen. Tehdy dostal podmíněný trest.

Čtvrteční líčení se konalo s vyloučením veřejnosti. Navrhovala to obžaloba i obhajoba a hned na začátku to schválil i soudní senát.

Jeho předsedkyně Ivana Kolářová to vysvětlila mimo jiné tím, že se případ týká nezletilých poškozených. Podle obžaloby vedoucí souboru v roce 2015 několikrát souložil s dívkou, ačkoliv věděl, že jí ještě nebylo 15 let.

Soudkyně při čtení rozsudku mimo jiné uvedla, že poškozené osoby byly v souboru pod vedením obžalovaného.

„Dívky se tak nezmohly na odpor. A v podstatě tam probíhala soutěž o to, kdo bude mít v souboru kontakt s vedoucím,“ uvedla Kolářová.

Dodala, že součástí rozsudku pro obžalovaného je také osmiletý zákaz činnosti v organizacích, kde by se setkával s lidmi mladšími 18 let.

Obžalovaný, které ho lidé ze Strakonic popisují jako spolehlivého a schopného organizátora, s nímž nebyly nebyly žádné problémy, navíc podle kriminalistů členky souboru, jehož byl vedoucím, fotografoval v choulostivých pozicích.

„Pořizoval snímky obnažených nezletilých dívek ze souboru. Fotografoval takto nejméně tři dívky. Je s podivem, že se takto choval i přes skutečnost, že byl již okresním soudem v roce 2008 odsouzen pro trestný čin pohlavního zneužívání,“ uvedl mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.

Tehdy mu strakonický soud uložil podmíněný trest. Čtvrteční rozsudek je nepravomocný.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7871
Dal: 1048 poděkování
Dostal: 1194 poděkování

Re: Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal šéf souboru dvouletý trest (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Z diskuse - sice to nejspíš bude městská legenda, ale i tak mě to pobavilo. :)
"Zlaté časy za komunistů" . Odehrálo se to v šedesátých letech. V Příbrami na sídlišti si parta vysoce postavených soudruhů zřídila vlastní nevěstinec, ve sklepní místnosti pod poštou. Když byla rohožka opřená o zeď, bylo obsazeno a a když ležela přede dveřmi bylo volno. Všichni měli vlastní klíč, zašli podle potřeby a tam na ně už čekala některá ze "spolehlivých" prověřených žen, ty byly od nezletilých, po zralé. Vše fungovalo až do té doby, než na jednoho vysoko postaveného soudruha "vyšla" jeho nezletilá dcera. Soudruzi při praktickém zkoumání kapitalistických neřestí zapomněli na možný výběr a nechali to na náhodě, kdo na kterou trefil.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Příspěvky: 968
Dal: 126 poděkování
Dostal: 392 poděkování

Re: Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal šéf souboru dvouletý trest (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Cykle02 píše: sobota 5. 9. 2020, 9:20:34 Muž už byl v roce 2008 za pohlavní zneužívání odsouzen. Tehdy dostal podmíněný trest.
Podmieneny trest za pohlavne zneuzivanie? Niekto ide do basy a niekto dostane podmienku? Ako sa chape podmieneny trest, ak je ulozeny za pohlavne zneuzivanie ci zneuzitie?