Unknown 9

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 969
Dal: 108 poděkování
Dostal: 298 poděkování

Unknown 9

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Během včerejší noci a během jejího streamu otevírajícího Gamescom jsme byli svědky jen mála oznámení ryze nových her. Jednou z nich byla Unknown 9: Awakening, která zaujme trailerem vysoké kvality zpracování.

Ve videu vidíme ulice indického města Kalkata, kterými prchá mladá dívka Haroona před rovněž mladými agresory. Ale ještě před tím se jí podaří ukrýt jakýsi předmět (možná klíč?) za jednu z cihel. Následně – zjevně poprvé – objeví své nové nadpřirozené schopnosti, které téměř zastaví okolní svět a oddělí lidské duše od jejich tělesných schránek.

Ať už se dívce přihodilo cokoliv, pomohlo jí to z bryndy. V závěru videa sledujeme cihlový úkryt z úvodu traileru a můžeme se pouze domnívat, zda ruka patří dívce, možná její dospělé formě o mnoho let později, nebo někomu úplně jinému.

Haroonu pronásledují vize její vlastní smrti a s jejími novými schopnostmi, které jí umožňují vidět věci skryté zrakům ostatních lidí, jí později pomůže postava znalá její situace. Ta jí naučí otevírat bránu do skryté dimenze zvané The Fold a vyšle ji tak na dobrodružnou cestu plnou prozření.

Unknown 9: Awakening je i tak stále velice záhadnou hrou, u které sice nedostáváme žádné datum vydání, ale vyjít by měla na počítačích a nové generaci konzolí. Zároveň je ale pouhou špičkou ledovce světa Unknown 9. Včera se totiž neodhalila pouze videohra, ale i další produkty.


Zdroj: https://games.tiscali.cz/novinky/zahadna-hra-unknown-9-awakening-je-jen-malou-soucasti-noveho-tajuplneho-univerza-495234