Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Pedofilie - Pride (Gay komunita)

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3459
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1511 poděkování

Pedofilie - Pride (Gay komunita)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Pedofilie - Pride (Gay komunita)

TobíkMyšák červenec 09, 2014 10:36 pm :

Ahoj

zajímá mě, jak se jako jednotlivci z gay komunity stavíte k tomu, že minulého Pridu využili i pedofilové a jestli to považujete vhodné.

Ptám se jakožto boylover (homo pedo), který se chvíli během svého raného dospívání počítal do gay komunity a postupně si možná i díky tomu, že právě díky Pridu bylo v médiích hodně zmínek o pedofilní komunitě, byl schopen uvědomit, jak na tom vlastně je.

Jenom upřesním, že tak úplně nejsem ani efebofil, kterých tu asi pár bude, řekněme že moje preference začíná třeba už kolem pěti let a končí kolem dvanácti až třinácti, to záleží.


...

Václav září 28, 2014 6:36 pm:
Téma je, Waky, opravdu emocionální, pročež pryč s emocemi, bavme se o taktice. Chci věřit, že kdokoli soudný nepochybuje, že podstatou pedofilie jsou nezaviněné a nezměnitelné sklony, s nimiž se většina dotčených vypořádat dokáže, a ti, kdo to dokáží, jsou osobami hodnými uznání. A že na prvním místě se v civilizované společnosti má pedofilům dostat zasvěcené pomoci a podpory k tomu, aby své sklony zvládat mohli a chtěli. Teprve potom represe těm, kdo opravdu selhali.

Největší problém je samozřejmě už dlouho panující společenské klima, které podněcují a přiživují mnozí, kdo k vlastnímu užitku využívají přirozenou nechuť a obavy veřejnosti, a pro něž jsou pedofilové snadnou (a proto žádanou) kořistí:
- represivní orgány, které na nich bez námahy a rizika dokazují svou důležitost a tím i oprávněnost nároků na bobtnání rozpočtů a pravomocí,
- média, jimž každý skandálek zvyšuje náklad a zbavuje je nutnosti riskantně a pracně řešit naléhavější společenské problémy,
- politikáři, kteří si "bdělostí" naženou voličské hlasy úplně zadarmo,
- davy dalších demagogů, kteří vyvoláváním děsu snadno získávají vliv na masy.
Podezíráním z pedofilie je společnost bohužel už přímo nemocná: není lepšího příkladu, než problémy Věry Chytilové v Německu potom, kdy si natáčela nahatou pětiletou vnučku hrající si v moři (co, proboha, může být přirozenějšího a nevinnějšího). Některé případy stíhání sextingu v USA jsou vysloveně zvrhlé. Doplňme si, že nejde o bolesti jen domácí, ale celosvětové. S tím zápasit bude obtížné, zvlášť, když připočteme zavrženíhodné činy a pokusy o ně, k nimž skutečně došlo, jichž bohužel vůbec není málo, které jsou mnohdy tragické, a kvůli nimž nepřekročitelnou mezí je, že ohledem na obtížnou situaci pedofilů nesmí být nikdy převážena nezbytnost ochrany dětí. Zároveň bohužel vybičované emoce brání nalezení racionálního řešení.

WEB www.pedofilie-info.cz působí nadějně, pánové si ale musí ujasnit, zda s ním cílí na veřejnost, nebo jim jde o vytvoření nějaké komunity a cílí na její potenciální příslušníky - obojí je potřebné, v jednom WEBu ale asi neslučitelné. Chtějí-li účastníci oslovit veřejnost, budou se muset lecčeho vzdát, avatary v podobě dětských obličejíků počínaje a obsahem některých povídek konče (my se zde také dokážeme lecčeho vzdát). A musí počítat s tím, že každý další případ úchyla lákajícího na síti z dětí nahé fotky je v jejich rozletu vždy znovu srazí o kus zpátky, takže obrat "Pedofilie - Pride" je opravdu velmi, velmi předčasný, a veřejnost ho bude v nejlepším případě vnímat jako absurdní, spíš ale jako provokaci.

Máš Waky, jistě pravdu, že povedou-li pedofilové debatu jen s odborníky, "pravděpodobně se nedostane ani k širší veřejnosti, což je důležité, ani k potenciálním pachatelům, což je ještě důležitější". Druhou stránkou věci je, že tvrzením "nic jsem nespáchal", "už nic nespáchám, poučil jsem se" veřejnost a potenciální pachatelé věřit mohou, také ale nemusí. Budou-li o neškodnosti většiny pedofilů přesvědčovat veřejnost odborníci (jak už teď činí Petr Weiss), a budou-li to odborníci, kdo pedofilům včas předestře možnosti a způsoby prevence, bude obojí daleko důvěryhodnější, a zejména daleko méně napadnutelné a znevěrohodnitelné tézí "hájíš pedofily, protože sám jsi pedofil". Proto si i nadále myslím, že na prvém místě mají pedofilové usilovat o spolupráci odborníků, a to klidně i s cílem změny legislativy: je to právě zákaz animované pornografie, který je naprosto zřejmým, široce srozumitelným důkazem absurdity současné situace. A samozřejmě i s cílem, aby to byli zejména odborníci, kdo veřejnou debatu na toto téma povede.

Víš Waky, že pochody hrdosti nemiluji. Potměšilec by pedofily k účasti jistě přímo vyzýval v očekávání, že se tak vyvolá veřejný odpor a úřední zákaz. Potměšilec ale nejsem, setrvávám proto v názoru, že sobě účastí nepomohou a nám ublíží. Myslím to upřímně Smile.

Konečně k Jiřímu: obraz jsem si vytvořil z jeho stopy zde, hlavně ale z jeho WEBu, který jsem tenkrát - a nedávno znovu - pročetl (zkus to také, prosím). Je to způsob, jímž se vypořádává s pochopitelnými námitkami a dotazy, který mne vede k tomu, co jsem napsal: mám pocit, že nadměrným množstvím hezkých slov utíká zejména před vlastními pochybnostmi. A vůbec nejvíc mne odradilo, že v Jiřím usnovaném příběhu si je hrdina jist, že nikdy nepodlehne pokušení, neboť prostě nesmí. Nesmí, nikoli ovšem proto, že by "své milované" selháním ublížil, ale že by ho k ní rodina už nepustila... vztah k milovaným osobám si představuju jinak, jakož i odpovědnost za to, co činím. Aktivita na jiném WEBu na tom těžko co změní, zvlášť, má-li podobu přísnosti na jiné: dal bych přednost tomu, kdyby byl přísnější na sebe.

Sobě i Tobě přeju hezký zbytek svatováclavské ( Smile ) neděle.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 793
Dal: 451 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Re: Pedofilie - Pride (Gay komunita)

Nový příspěvek od Tim »

Vašek tam byl asi vždycky nejrozumnejsi. Alespon co si pamatuju kdyz sem na ten web chodil.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus