Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Pěstoval jsem u dětí naturismus, hájil se u soudu hebefil. Dostal sedm let (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 311 poděkování
Dostal: 630 poděkování

Pěstoval jsem u dětí naturismus, hájil se u soudu hebefil. Dostal sedm let (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Sedmiletým vězením potrestal českobudějovický krajský soud 46letého muže, který nutil dospívající děvčata, některá i mladší patnácti let, k sexuálním hrátkám. Za obdobné jednání už dostal v roce 2016 podmínku.

Muž pořádal zábavné akce pro děti, které mu svěřili jejich rodiče. Zároveň se s nimi však fotil nahý a přesvědčoval je, aby pózovaly v erotických pozicích. Fotky a videa si schovával nebo je posílal na sociální sítě.

„Děvčata jsem měl rád, pěstoval jsem naturismus. Nevím, proč mě obžalovali. Asi některá chtějí peníze,“ hájil se muž.

Znalci u něj diagnostikovali deviaci zvanou hebefilie. Podle sexuoložky Želmíry Herreové se tato duševní porucha projevuje sexuální náklonností k pubertálním dívkám a je společensky nebezpečné, pokud si ji tito lidé neuvědomují.

To je právě případ obžalovaného. Svěřené děti vodil společně se svou o dvacet let mladší manželkou do sauny a na jihočeské nudistické pláže. Doma je nahé fotil a zakazoval jim, aby o tom mluvily před rodiči.

Podle státní zástupkyně Dagmar Šimákové si záměrně vybíral sociálně slabší rodiny a s dětmi manipuloval pomocí dárků. Pokud se nechtěly svléknout, hrozil, že je z kolektivu vyloučí. Ve skupině bylo dětí v pubertálním věku víc.

Obžaloba se soustředila na dvě nezletilé dívky, které se u muže scházely od osmi let. S ostatními dětmi se bavily malbami na nahém těle a masážemi, které někdy poskytovaly i obžalovanému.

„Zneužil své postavení a ohrozil bezbrannou oběť, kterou je dítě, pro své sexuální touhy. Za polehčující okolnost můžeme brát, že jednal ve snížené příčetnosti jeho duševní poruchou. Naopak přitěžující, že se toho dopouštěl delší dobu a neodradil ho ani předchozí trest,“ uvedl předseda senátu Milan Kučera.

Podle rozsudku se obžalovaný musí podrobit ústavní sexuologické léčbě a dvěma nezletilým dívkám zaplatit každé 70 tisíc korun za nemajetkovou újmu.

Stejný trest – od pěti do 12 let vězení – hrozil i mužově manželce. Po prověření všech důkazů však nakonec státní zástupkyně navrhla zprostit ji obžaloby a senát návrh akceptoval. Soud totiž neprokázal, že se na erotických hrátkách podílela.

Rozsudek nad mužem není pravomocný, obhajoba ani státní zástupkyně se k němu nevyjádřily.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 410 poděkování

Re: Pěstoval jsem u dětí naturismus, hájil se u soudu hebefil. Dostal sedm let (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Z toho není pořádně jasné co s nimi dělal co už se považovalo za ony sexuální hrátky. Návštěva nuda pláže či sauny snad ne. takže masáže, nebo to focení?
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1221 poděkování
Dostal: 2858 poděkování

Re: Pěstoval jsem u dětí naturismus, hájil se u soudu hebefil. Dostal sedm let (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Zažádej si o rozsudek, tam se vše dozvíš "z 1. ruky".
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙