Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Pedofil znásilnil a oplodnil 15letou dívku: Jestli půjdeš na potrat, zabiju tě, vyhrožoval (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 240 poděkování
Dostal: 488 poděkování

Pedofil znásilnil a oplodnil 15letou dívku: Jestli půjdeš na potrat, zabiju tě, vyhrožoval (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Podezřelý násilník a pedofil Michael Pumfrey (36) počal dítě s nezletilou. Podle policie jí posléze přes telefon vyhrožoval vraždou, kdyby se rozhodla pro potrat.

Michael Pumfrey byl zatčen v Electře v Texasu ve čtvrtek 20. srpna poté, co ho jeho údajná oběť udala policii. Teprve patnáctiletá dívka popsala vyšetřovatelům, jak ji obžalovaný zneužíval. Detektivové později našli zprávy, které údajně Michael nezletilé poslal.

„Chtěl jsem s tebou být a vzít si tě, až by ti bylo 17, ale teď to musíme ukončit. Miluju tě. Je velká šance, že půjdu sedět na zbytek života za to, že jsem s tebou, a vím, že to tvoje matka bude řešit,“ stálo v nich.

„Zabij mé dítě, jestli chceš, ale můžu ti slíbit... Vrátím se a vlastnoručně tě zabiju,“ mohli se vyšetřovatelé dočíst v jiné. Během vyšetřování jim dívka, jejíž identita zůstala v rámci ochrany nezletilých utajena, prozradila, že se o ni Pumfrey začal zajímat, když jí bylo 14. Znásilňovat ji začal v jejích patnácti.
Podle nezletilé útoky přestaly v dubnu 2020 poté, co mu řekla, že s ním otěhotněla. Údajně s tím přestal kvůli obavám, že půjde do vězení, pokud by byl identifikován jako otec dítěte. Jaký byl mezi nimi ve skutečnosti vztah, nebylo kvůli nízkému věku oběti odhaleno.

Pumfrey byl obviněn ze sexuálního napadení dítěte a skončil ve vazbě s kaucí ve výši 1,1 milionu korun. Michael má zajímavou kriminální historii – v roce 2016 byl zatčen kvůli tvrzení, že dal malému dítěti takovou facku, až mu zčernalo ucho.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Re: Pedofil znásilnil a oplodnil 15letou dívku: Jestli půjdeš na potrat, zabiju tě, vyhrožoval (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Pedofil jak vyšitý...
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Re: Pedofil znásilnil a oplodnil 15letou dívku: Jestli půjdeš na potrat, zabiju tě, vyhrožoval (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

když čtu původní články v odkazech na goolu tak tam není celkem nic o pedofilovi. Píše se tam "rapist" či muž z Elektry který se dopustil nepovoleného sexu s 15letou... Případně že byl zadržen za vyhrožování zabitím. Řekl bych že "pedofilní" případ z toho udělali v Blesku...

navíc je tam:

"The victim said she and Pumfrey started liking each other when she was 14 years old and they had sex several times when she was 15 at a residence in Electra."

"Obět řekla že ona a Pumfrey se do sebe zamilovali/začali spolu chodit/sblížili se v jejích 14 a několikrát spolu měli sex když jí bylo 15 v bydlišti v Elektře."

a to mi už vůbec nesedí ani s těmi označeními "rapist" natož "pedofil".
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 4
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1196 poděkování
Dostal: 1289 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jednorozec píše: středa 26. 8. 2020, 18:45:31a to mi už vůbec nesedí ani s těmi označeními "rapist"
Statutární znásilnění - sex je v Texasu povolen od 17 let a u čehokoliv pod touto hranicí se nezkoumá, jestli to bylo dobrovolné nebo ne.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Použito v novinových článcích a nadpisech to ale potom čtenářům podsouvá něco co se vůbec nestalo... Je to něco podobné jako když u nás píší automaticky o pedofilovi.