Jsem agent? Aneb asexuálka mezi pedofily...

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 193 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Re: Jsem agent? Aneb asexuálka mezi pedofily...

Nový příspěvek od Michaela »

Zappart píše: pondělí 24. 8. 2020, 17:19:30 Někdy se mi zdá že poněkud přehnaně reaguješ. Mýlím se, když se domnívám, že k tomuto vyjádření tě inspirovala poznámka jednoho uživatele na VIP fóru, která rozhodně neznamenala, že jsi agent? Ale neznám všechny tvé konverzace, samozřejmě. Může toho být víc. Ale i tak si myslím, že pro většinu lidí, včetně mně, co tě znají zde na fóŕu a chatu, jsi sympatická kamarádka. Pro někoho i vítaná pomoc. Je to samozřejmě jen můj dojem, nemůžu mluvit za každého. A už vůbec ne za ty trpící paranoiou. Takže doufám, že nás jednou nehodíš do jednoho pytle a neodsoudíš hromadně jako bandu paranoidních šílenců a budeš tady dál s lidmi, ktěří tě tu rádi vidí a rádi s tebou debatují.
*daisy*
Ano, bylo toho už víc poslední dobou...a jinak díky. :) Nechci nikoho házet do jednoho pytle, vím že jsou tady i lidi zcela normální a netrpící přehnanou paranoiou. :) Jen se dost často setkávám s něčím, co mě nějak znedůvěryhodňuje a už se to jaksi nahromadilo...
Kiiax
Pomocný moderátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 197 poděkování
Dostal: 149 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

No, kdyby chtěla Míša o mně něco vynést, vydalo by to na knihu. Naštěstí nemá čas to sepisovat. :D
Takhle se to dělá, pánové. :D :D
Naposledy upravil(a) Kiiax dne pondělí 24. 8. 2020, 19:28:11, celkem upraveno 1 x.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: teenbl@seznam.cz
Dal: 352 poděkování
Dostal: 535 poděkování

Nový příspěvek od teenbl »

Kasz píše: pondělí 24. 8. 2020, 10:07:54 Já k tomu mám jedinou poznámku - je smutné, že na web občas útočí lidi zvenčí, ale svým způsobem je to pochopitelné. Co mě vždycky ale zaráželo, že občas dělají rozbroje i lidi zevnitř komunity. Pro mě je to něco, co se mi špatně chápe, když jsme jakoby na jedné lodi.
V dávných dobách před ČEPEKem mi jistý uživatel řekl, že jakékoliv pokusy o společný projekt ztroskotaly na tom, že se uživatelé nepohodli, rozhádali apod.
Podle mě se na toto díváš moc zjednodušeně Kaszi. Často nemusí jít nutně o boj, pouze jen o jiný pohled na určitý problém, který může jistým způsobem eskalovat, nicméně to pak nemůžeš označit za to "zlo" o kterém mluvíš. Například já ačkoliv uznávám smysl webu, tak bych neměl problém velmi ostře kritizovat jednání, které mi nepřijdou v pořádku. Taktéž bych v určitých případech takový konflikt klidně řešil právní i neprávní cestou, pokud bych usoudil, že je to žádoucí. a to bez ohledu na to, zda mi Čepek přijde či nepřijde prospěšný. Možná je to pro tebe zvláštní přístup, ale mi právě tohle přijde jediné správné. Pravda je, že to pak nepřináší úplně nejlepší vztahy a vazby, ale to už je spíše otázka k prioritám.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 193 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

Kiiax píše: pondělí 24. 8. 2020, 19:26:35 No, kdyby chtěla Míša o mně něco vynést, vydalo by to na knihu. Naštěstí nemá čas to sepisovat. :D
To bych neudělala už v zájmu ochrany duševního zdraví ostatních. :D
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Kiiax píše: pondělí 24. 8. 2020, 19:26:35 No, kdyby chtěla Míša o mně něco vynést, vydalo by to na knihu. Naštěstí nemá čas to sepisovat. :D
Vytahuješ se jak krátký kšandy!!! :D
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1