Jsem agent? Aneb asexuálka mezi pedofily...

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 198 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Jsem agent? Aneb asexuálka mezi pedofily...

Nový příspěvek od Michaela »

Nikdy bych neřekla, co všechno se na sebe dozvím, aniž by z toho bylo byť jen zrnko pravdy. Už jsem se například doslechla, tedy bylo mi přímo řečeno, že jsem jeden z mnoha nicků jednoho z uživatelů a admini to prý vědí a tolerují (asi by se sami museli zbláznit, kdyby si na webu vydržovali několikanásobný klon jednoho člověka, který by diskutoval sám se sebou) a nebo třeba, že jsem agent, který sbírá o pedofilech osobní informace a pak s nimi bude dělat opravdu nevím co...ne, opravdu nevím co, ale k tomu se ještě celkově dostanu.

Přišla jsem prvně na ČEPEK jako nešťastně zamilovaná žena, ano, zamilovaná do pedofila, který se mi náhle ocitnul v životě, a hledala jsem rady a informace o pedofilii, takže jsem si sem vložila inzerát a nečekala jsem, že vůbec někdo odpoví. Ale stalo se, a dokonce odpovědělo více lidí, než jsem čekala...a s některými jsme si začali psát. Lidé odsud z webu se mi snažili skutečně pomoci, vysvětlit, snažili se být dle mého velmi otevření a velmi mě potěšil zájem pomoct jedné cizí ženské, jakou jsem já pro ně byla. S některými kontakt poté ustal, s někým pokračoval dál a jakmile jsem se registrovala na chat (na návrh jednoho z uživatelů), tak se zase jiní korespondenti objevili.

Po dopisování si s několika pedofily jsem si začala uvědomovat, jak může být těžké žít s touto nálepkou, jak to člověk může prožívat, nejen (ne)možnost navázat vztahy, prožít plnohodnotnou lásku, ale taky souzení okolí, společnosti, strach z odhalení, protože pořád kolují mezi lidmi šílené předsudky, jak všichni víme. A já, jakožto člověk silně sociálně založený, jsem se rozhodla tuto komunitu podpořit, protože jestli něco opravdu nemusím, tak jsou to předsudky, odmítání odlišností a šikana, nepřijetí kvůli něčemu, za co člověk nemůže. Tyhle věci ve mně vyvolávají vlnu vzteku a nelibosti, až pohrdání těmi, kdo takto jednají, aniž by měli dostatečné informace.
Tak jsem v komunikaci s pedofily pokračovala, začala jsem s nimi navazovat až přátelské vztahy...ono jsme totiž všichni jen lidé, všichni stejní lidé, bez ohledu na to, kdo má jakou orientaci a co si představuje ve svých fantaziích. A mně na lidech záleží. Pokud navážu už skutečně přátelský vztah nebo mi o někoho jde jako o člověka, znamená to, že to není jen na chvíli, ale úplně nejlépe napořád, přinejmenším do doby, než se druhý rozhodne se trhnout nebo udělá nějaký podraz či se chová příliš zákeřně. Jinak jsem schopná lidem odpouštět a také je brát i s jejich chybami a náladami, což zrovna v této komunitě chápu o to víc, že se jedná o lidi, kteří řeší problémy se svým zaměřením a nedostává se jim pochopení.

Jednodše se zajímám o lidi, a jediný důvod, proč chci znát něčí jméno, podobu, a nějaké věci o něm samotném, jsou čistě osobní sympatie. Příjmení už znát nepotřebuju, příjmením nikomu neříkám, stejně tak jako adresu bydliště (leda by si někdo chtěl dopisovat poštou, což miluju :D ), zaměstnavatele, a další věci, ty jsou mi k ničemu – takže jsem asi špatný agent. :D A cokoliv o komkoliv vím, nehodlám předávat nikomu dalšímu, když to není veřejná informace...opravdu nemám nejmenší motivaci tohle dělat, dokonce nejsem ani pomstychtivá, takže i kdyby mě někdo pořádně prudil, nebudu se mu ničím mstít – spíše jsem nakloněna situaci se s tím dotyčným sejít a vyříkat si věci přímo s ním osobně, když už. Jenže řekněme si to narovinu, na to internetoví škodiči většinou nemají ani koule, takže nestojí za to se jimi zabývat.
Nehledě na to, že když měsíce řešíte s někým všechno možný a bavíte se téměř denně, tak vám na tom člověku začne záležet a máte ho rádi (kdyby ne, tak se s ním nebavíte), a rozhodně jej nechcete zradit, protože se pak stane co? Ano, přijdete o něj. A k čemu by pak byl všechen ten čas před tím?

Tady jsem se ale setkala se zákeřnostmi, pomluvami, výmysly, ale to je asi všude v každé větší společnosti lidí a je zřejmě nutno s tím počítat. Mě osobně příliš internetové války mezi zdejším osazenstvem nezajímají, přijdou mi stupidní už z toho důvodu, že místo toho, aby se lidi na stejné lodi spíše nějak podrželi, se podkopávají (samozřejmě jen někteří zákeřní jedinci) a třeba když jsem se sem registrovala, tak mi hned přišel anonymní e-mail s varováním na jednoho z uživatelů. Hele, tak kdyby aspoň nebyl anonymní, tak si řeknu, že má někdo ty koule se postavit sám za sebe a říct svůj názor...a brala bych to, ale anonymy vážně neberu a nikdo mi neposílejte anonymní blbosti, stejně to smažu a nebudu tomu přikládat žádnou váhu. Nezajímají mě vaše války, možná by bylo lepší, kdybyste začali žít vlastní životy tam venku a občas se prošli na čerstvém vzduchu třeba v lese, nebo začali sportovat, aby vám internet nelezl příliš na mozek a vy neřešili, koho pomluvit, o kom rozeslat zákeřnosti a koho označit za agenta.

Nejsem agent, nejsem ani žádný zákeřný člověk, který rád někomu ubližuje, nejsem ani ničí druhý nebo padesátý nick, a nebudu o nikom nikde nic roznášet, co mi bylo řečeno zcela soukromě. Nevím ani, co bych z toho jako měla...a to už nemluvím o tom, že jsem byla obdarována vcelku silným ochranitelským pudem a taky notnou dávkou žárlivosti, což jsou další důvody, proč si nechat všechno sobecky pro sebe. :D

A pro některé malá poznámka – chce to vážně dávku kritického myšlení a sebereflexe, než někoho z něčeho veřejně obviníte nebo mu budete chtít škodit. Pak se nemůžete divit, že se vám některé věci vrací...

Domluvila jsem. :D
Naposledy upravil(a) Michaela dne pondělí 24. 8. 2020, 1:40:04, celkem upraveno 1 x.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 193 poděkování

Re: Jsem agent? Aneb asexuálka mezi pedofily...

Nový příspěvek od Dreamer »

Mě přijde nefér, že na mě nic nemáš. Nechceš ze mě taky něco vytáhnout, ať se necítím odstrčenej? *lol*
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Dreamer píše: pondělí 24. 8. 2020, 1:37:35 Mě přijde nefér, že na mě nic nemáš. Nechceš ze mě taky něco vytáhnout, ať se necítím odstrčenej? *lol*
Tak šup, dávaj info. :D Tady vidíš, jak moc jsem špatný agent...
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Ted si prijdu nezajimavej.... Kdyz na mne neco prasknes, dam ti cislo bot Kiiaxe!!! :D
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
https://ibb.co/sb8ymr1
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: pondělí 24. 8. 2020, 2:31:26 Ted si prijdu nezajmavej.... Kdyz na mne neco prasknes, dam ti cislo bot Kiiaxe!!! :D
Proboha, to je příliš osobní informace, to mi nesmíš dávat! :D Číslo bot ho může identifikovat!
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: pondělí 24. 8. 2020, 2:31:26 Ted si prijdu nezajimavej.... Kdyz na mne neco prasknes, dam ti cislo bot Kiiaxe!!! :D
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

V kostce nerikam ze jsi slidil nebo ze nejsi... Pro ani jedno nejsou realna fakta. Jak te obvinit bez dukazu - jestli jsou proc se o nich nikde nehovori?
Stejne tak se jen stezi daji hledat dukazy o tom kdo jsi pokud te nekdo nezna osobne a tyto setkani zde moc lidi neprovozuje...

Pro ani jedno tvrzeni zde nejsou podklady ale doufam a verim v to ze je lepsi ve druhem hledat pritele (nasi komunity v tomto pripade) nez podrazaka. *no*
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: pondělí 24. 8. 2020, 2:42:44 V kostce nerikam ze jsi slidil nebo ze nejsi... Pro ani jedno nejsou realna fakta. Jak te obvinit bez dukazu - jestli jsou proc se o nich nikde nehovori?
Stejne tak se jen stezi daji hledat dukazy o tom kdo jsi pokud te nekdo nezna osobne a tyto setkani zde moc lidi neprovozuje...

Pro ani jedno tvrzeni zde nejsou podklady ale doufam a verim v to ze je lepsi ve druhem hledat pritele (nasi komunity v tomto pripade) nez podrazaka. *no*
Jeden člověk už se se mnou sešel a druhý snad v září. :) Podrazáky bych hledala jinde než ve mně. Kdybych chtěla být podrazák, nikomu nedám svůj fb, nikoho si tam nepřidám, neměla bych zde nikdy své foto, jak jsem měla, nebo vlastní jméno. To by byl dost risk, nemyslíš?
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Nový příspěvek od Tim »

Michaela píše: pondělí 24. 8. 2020, 2:52:00 To by byl dost risk, nemyslíš?
Mne se na tohle neptej, jedine co ja o sobe nereknu je RČ za lomítkem. Jinak se vi i kde bydlim a pracuju :D

V podstate vzato i tve jmeno muze byt vymysl stejne jako fotka nemusi byt tva... Je to uz pak spis o tom co clovek cidet chce a za mne le blbost lekat se stinu.

Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: pondělí 24. 8. 2020, 3:00:11
Michaela píše: pondělí 24. 8. 2020, 2:52:00 To by byl dost risk, nemyslíš?
Mne se na tohle neptej, jedine co ja o sobe nereknu je RČ za lomítkem. Jinak se vi i kde bydlim a pracuju :D
No vidíš, já znám Tvoje jméno jako každý a všechno je dohledatelné, ale k čemu mi to jako je? :D Pro mě věci jako adresa, zaměstnání, příjmení...nejsou zajímavé. Rodná čísla už vůbec ne. :D
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Nový příspěvek od Tim »

Michaela píše: pondělí 24. 8. 2020, 3:08:20Rodná čísla už vůbec ne. :D
Tech hypotek na cizi lidi co uz jsi mohla mit... :D

Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: pondělí 24. 8. 2020, 3:09:33
Michaela píše: pondělí 24. 8. 2020, 3:08:20Rodná čísla už vůbec ne. :D
Tech hypotek na cizi lidi co uz jsi mohla mit... :D
Hmm, měla bych se zaměřit na jinam. :D Dělám to všechno špatně.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1220 poděkování
Dostal: 2857 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Míšo, však to, co píšeš, přece není nic nového. Tyhle různé spekulace, že jsi nějaký "agent", se zde objevovaly od počátku tvého působení.

Já k tomu mám jedinou poznámku - je smutné, že na web občas útočí lidi zvenčí, ale svým způsobem je to pochopitelné. Co mě vždycky ale zaráželo, že občas dělají rozbroje i lidi zevnitř komunity. Pro mě je to něco, co se mi špatně chápe, když jsme jakoby na jedné lodi.

V dávných dobách před ČEPEKem mi jistý uživatel řekl, že jakékoliv pokusy o společný projekt ztroskotaly na tom, že se uživatelé nepohodli, rozhádali apod. Z hlediska všech různých "vnitřních narušitelů" tohle dost chápu, protože je někdy dost náročné to všechno psychicky vydržet a ustát a jet dál. Tyhle různé spekulace, útoky, posílání DP na adresy uživatelů, to je pořád dokolečka, stejně jako nejrůznější porušování pravidel, kolikrát za dobu aktivního ČEPEKu jsem si říkal, jestli mi to za ty nervy stojí, bylo by mi lépe, kdybych se mohl starat jenom sám o sebe. Ale jedeme v tom dál, přeci jen pokud člověk chce něco dokázat, potkají ho nejrůznější překážky, a pokud je nepřekoná, nedosáhne cíle. ČEPEK je tu pro pomoc pedofilům. Mladým dospívajícím i starším již dospělým klukům, kteří by jinak byli sami s tím, co cítí, a taky by se mohli chytnout nějakých temnějších koutů internetu a mohli by si myslet, že takhle přesně se pedofilové chovají, jako to vidí na těch temných sítích. Z tohoto důvodu jsem to ještě nevzdal.

Takže Míšo, myslím, že už jsem ti to psal někdy v minulosti, ale každopádně budu rád, pokud i nadále budeš součástí našich diskuzí zde na fóru a na chatu, protože mít zde někoho nepedofilního, kdo nám také dává zpětnou vazbu - třeba o tom, jak něco vnímá matka dítěte - je pro nás taky důležité. Vzhledem k tvé podpůrné roli to pak i dodává životní sílu jít dál a bojovat (mně teda určitě). Díky moc, že tě tady máme.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: pondělí 24. 8. 2020, 10:07:54 Míšo, však to, co píšeš, přece není nic nového. Tyhle různé spekulace, že jsi nějaký "agent", se zde objevovaly od počátku tvého působení.

Já k tomu mám jedinou poznámku - je smutné, že na web občas útočí lidi zvenčí, ale svým způsobem je to pochopitelné. Co mě vždycky ale zaráželo, že občas dělají rozbroje i lidi zevnitř komunity. Pro mě je to něco, co se mi špatně chápe, když jsme jakoby na jedné lodi.

V dávných dobách před ČEPEKem mi jistý uživatel řekl, že jakékoliv pokusy o společný projekt ztroskotali na tom, že se uživatelé nepohodli, rozhádali apod. Z hlediska všech různých "vnitřních narušitelů" tohle dost chápu, protože je to někdy dost náročné to všechno psychicky vydržet a ustát a jet dál. Tyhle různé spekulace, útoky, posílání DP na adresy uživatelů, to je pořád dokolečka, stejně jako nejrůznější porušování pravidel, kolikrát za dobu aktivního ČEPEKu jsem si říkal, jestli mi to za ty nervy stojí, bylo by mi lépe, kdybych se mohl starat jenom sám o sebe.
Děkuji za podporu, Kaszi.

Jak se říká, za dobrotu na žebrotu a někteří lidé si neumějí vážit, že pro ně někdo něco dělá, viz tenhle rozsáhlý web. Umějí si jen stěžovat, co je všechno špatně a rozsévat zlo, některým zákeřným jedincům by měl být zakázán přístup k internetu a měli by být snad zbaveni i svéprávnosti. Sama se vždycky hodně divím, co vede člověka k takovým sviňárnám, že si založí na někoho fejk mail a rozesílá DP, roznáší pomluvy, vyhrožuje. Strašně by mě zajímalo, jestli by dotyčný bez anonymity za svým PC byl dál takový "frajer".

Pak se ale nedivím, že když přijde do komunity někdo nový, je automaticky v podezření z nekalostí, kor když po pedofilech nedupe a neplive - to je přeci krajně podezřelé! To musí být agent! :D Fakt se nedivím té až paranoie, když největší sviňárny dělají lidé uvnitř.

Vím, jak je to někdy psychicky náročnější i pro mě, co teprve pro adminy, kteří to tady musí denně řešit. Každá pozitivní reakce ale dává energii a smysl pokračovat.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1220 poděkování
Dostal: 2857 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Mě se tak zdá, jak píšeš o tom podezírání nových uživatelů atd., že pedofilové taky mají tendenci tak trochu "škatulkovat" lidi podle nějaké své osobní "xenofobie" a předsudkovosti. Ale asi to dokládá jen to, že prostě i pedofilové jsou "jen lidé". :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: pondělí 24. 8. 2020, 11:16:25 Mě se tak zdá, jak píšeš o tom podezírání nových uživatelů atd., že pedofilové taky mají tendenci tak trochu "škatulkovat" lidi podle nějaké své osobní "xenofobie" a předsudkovosti. Ale asi to dokládá jen to, že prostě i pedofilové jsou "jen lidé". :)
Možná spíše podle svých zkušeností? Když se v životě setkáš jen s předsudky vůči sobě, vůči pedofilům obecně, a navíc trávíš roky v komunitě, kde jsou zákeřnosti a podrazy v centru dění, tak důvěry v lidi moc nenabudeš. A když přijde někdo, kdo Tě bere jako člověka a nemá zlé úmysly, těžko tomu věříš a máš tendenci podezírat.

No, jsou jen dvě možnosti - buď to tady vydržím i přes to všechno a uvidím, co bude dál, nebo to prostě jednou vzdám, když toho bude už hodně.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 64 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Něco jsem provedl?
Michael Xguard, sociální gorila :D
Michaela
Člen skupiny ČEPEK

MR_Xguard píše: pondělí 24. 8. 2020, 16:14:00 Něco jsem provedl?
Ne, proč? :D
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 64 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Michaela píše: pondělí 24. 8. 2020, 16:15:18
MR_Xguard píše: pondělí 24. 8. 2020, 16:14:00 Něco jsem provedl?
Ne, proč? :D
Já jen pro jistotu. Abych věděl, kam se mám zaškatulkovat. To víš. Nejblbší chyby jsou ty, o kterých nevím, že jsem je udělal.
Michael Xguard, sociální gorila :D
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Nejsem jen nemožnej. Já jsem vědecky nemožnej...!
Dal: 540 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

Někdy se mi zdá že poněkud přehnaně reaguješ. Mýlím se, když se domnívám, že k tomuto vyjádření tě inspirovala poznámka jednoho uživatele na VIP fóru, která rozhodně neznamenala, že jsi agent? Ale neznám všechny tvé konverzace, samozřejmě. Může toho být víc. Ale i tak si myslím, že pro většinu lidí, včetně mně, co tě znají zde na fóŕu a chatu, jsi sympatická kamarádka. Pro někoho i vítaná pomoc. Je to samozřejmě jen můj dojem, nemůžu mluvit za každého. A už vůbec ne za ty trpící paranoiou. Takže doufám, že nás jednou nehodíš do jednoho pytle a neodsoudíš hromadně jako bandu paranoidních šílenců a budeš tady dál s lidmi, ktěří tě tu rádi vidí a rádi s tebou debatují.
*daisy*