Uživatel Hebeš - trvalý BAN

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé, s výjimkou uživatelů na Trestné lavici, mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici mohou přispívat až po schválení.)
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 296 poděkování

Re: Uživatel Hebeš - trvalý BAN

Nový příspěvek od Fx100d »

pbd píše: pátek 21. 8. 2020, 12:04:45 Nereaguji teď na žádný konkrétní příspěvek v tomto vlákně, spíš jsem chtěl dopředu požádat, abychom brali ohled na to, že má Hebeš ban a tedy nemá možnost na naše příspěvky, které se ho osobně týkají, přímo zde reagovat.
Mýlíš se. Uživatel umístěný na trestné lavici může odpovídat na témata v trestech a varováních. Samozřejmě nemůže přispívat nikam jinam na fóru, nemůže udělovat poděkování, psát sz atd atd. Skupinu trastná lavice jsem kdysi zaváděl právě za tímto účelem. Pokud je někdo vyloženě zabanován, nemůže se na fórum vůbec přihlásit, pokud ho ale umístím do této skupiny, je mu znemožněno prakticky vše, stejně jako banovanému, ale má možnost reagovat na udělený trest.

PS: vyzkoušel jsem převzít od Hebeše jeho oprávnění a je to tak. Tlačítko odpovědět se mu zobrazuje pouze v tématech ve fóru Tresty a varování.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 108 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Fx100d píše: neděle 23. 8. 2020, 8:49:27 Mýlíš se. Uživatel umístěný na trestné lavici může odpovídat na témata v trestech a varováních.
Aha, tak to je supr *good*
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 949 poděkování
Dostal: 1632 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Takový krásný email mě uvítal dnes ráno. Jestli si Hebeš myslí, že mi bude posílat takové nenávistné emaily a já si je budu nechávat pro sebe, tak se mýlí. Pokud někdo někomu píše takovéhle věci, tak by měl být srovnán s tím, že ten druhý si je nenechá pro sebe. A mimochodem - já už si s Hebešem nepsal. Nepsal jsem si s ním od posledního z těch dvaceti emailů dne 9. srpna. Tak jen abyste věděli, co je skutečně Hebeš za člověka:
Hebeš v emailu píše:Od: hebes@post.cz
Kdy: 7:54
Komu: Marco.Freeman@protonmail.com

Opovaž se tenhle mail vyzradit!!!!!
Je to můj soukromý vzkaz tobě
Proč pronásleduješ lidi za jiný názor??? Já svoje názory na děti měnit nebudu kvůli 90% podlých sviní v naší zkurveneé zemi, co nenávidí děti. Děti mají právo na život a basta a každý kdo to neuznává je zlý člověk a takové spolužačky si blokují na sociálních sítích. Jste pro mě jen ubožáci, kteří nenávidí děti a dětem na hřišti říkají, že je matka měla právo zavraždí- vy admini, mojí spolužáci a drtivá většina Čechů. A systematicky mě pronásledujete za jiné názory, i ve zdůvodnění bloku je napsáno, že jsi se, bolševiku, marně snažil mě svézt na své bolševicko nacistické názory. Lidi jako ty by by se za Hitlera hlásili do Hitlerjungen.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 309 poděkování
Dostal: 621 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Hrabe mu pěkně, tím to ho přejmenovávám na Hrabeš :D . Sice jako motivace pro ten můj zvýšený aktivizmus bylo, aby se mladým pedofilům jako Hebešovi žilo lépe než mě, ale poměrně brzy jsem na chatu zjistit že jeho hodnoty se s mými dost rozcházejí. Vím že má víc svých projektu a i tam je za fanatického cvoka. Jestli tu hodlá dělat problémy, tak mu to nedoporučuju, protože pak se do toho můžu vložit já, a Hebeš jistě ví co naznačuju.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Aktualne bych veril i tomu ze to nepise Hebes ale iluminati, vzdyt tyhle nesmysly prece nemuze myslet vazne nikdo se spetkou zdraveho rozumy...
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
https://ibb.co/sb8ymr1
Hebeš
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování

Nový příspěvek od Hebeš »

Rozhodl jsem se ukončit povstání. Celá válka je kvůli tomu, že admini zveřejnili to, co jsem psal na chatu a později v mailu. Já jsem nikdy nevyzrazoval soukromou korespondenci, je to podlé. Vzhledem k aktuální situaci jsem se rozhodl pro ukončení bojů. Pokud nebudete dále zveřejňovat nic potenciálně vedoucího k mé identifikaci kýmkoliv nebo nebudete o mně psát na zpovědnici nebo jiné weby, tak o mně již nikdy neuslyšíte. Ale záleží na vás, jestli proti mně nechcete dále táhnout. Upřímně děkuji těm několika rozumným z vás, třeba jedinému dobrému adminovi Pbd. A sem už prosím nic nepište.

Konec.
Hebeš
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování

Nový příspěvek od Hebeš »

Někteří se snaží občanskou válku na Čepeku znovu rozpoutat a podezírají mě z napsání textu, kde někdo obhajuje zneužívání dětí
https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=37&p=49126#p49126
Je dost možné, že to nějaký čepekista napsal schválně, aby to pak mohl svézt na mě.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 309 poděkování
Dostal: 621 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Komentář k Pedofil - ten, co je ve špatné době, troufám si tipnout že to patří sem.

30.08.2020 23:18:29
Ty lháři prolhanej jeden Time, Co zase na Čepeku lžeš, že jsem tohle napsal já? Proč proti mně už přes rok vedeš džihád? A předpokládám, že tohle napsal někdo z toho vašeho Čepeku, aby to bylo na mě a měli jste záminku zase rozjet občanskou válku, ve které jsem byl donucen kapitulovat.
Lháři prolhanej
Tim
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Tak džihád? *rofl*
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
https://ibb.co/sb8ymr1
Marco Freeman
Administrátor
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 949 poděkování
Dostal: 1632 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Téma se zamyká. Uživatel Hebeš má trvalý BAN, tudíž by si měl od fóra držet odstup, ne sem dále přispívat - a ještě k tomu v reakci na jiné vlákno, které je i běžným ne-natrvalo zaBANovaným uživatelům pro odpovědi nepřístupné. (A nemělo by se rozvíjet ani toto vlákno, pokud to není nezbytně nutné.)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK