Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Uživatel Hebeš - trvalý BAN

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé, s výjimkou uživatelů na Trestné lavici, mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici mohou přispívat až po schválení.)
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 909 poděkování
Dostal: 1578 poděkování

Uživatel Hebeš - trvalý BAN

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Vážení uživatelé,

jako administrátorský Tým jsme se rozhodli přistoupit k trvalému zaBANování uživatele Hebeš. Nestává se mi často, abych byl v pokušení varovat uživatele fóra před někým konkrétním, ale nedá mi to, abych nezdůraznil, že uživatel Hebeš se v současné době uchyluje k nebezpečným osobním útokům a pomluvám. Pro lepší vysvětlení tohoto kroku jsem se rozhodl celou situaci zevrubněji popsat.

Vše začalo příspěvkem v tématu Kamarád neví, že jsem pedofil. Co mám dělat?, kde se po dlouhodobých nelehkých debatách s uživatelem Hebeš (s nímž se skutečně nedalo rozumně mluvit ani ohledně jeho chování s dětmi, ani ohledně jeho z našeho pohledu tvrdému přístupu k potratům) k tomuto Kasz vyjádřil a pokusil se mu jím otevřít oči. S tímto příspěvkem se velmi ztotožňuji, což jsem u něj jasně vyjádřil udělením poděkování. Tak trochu jsem čekal, že se nad sebou Hebeš zamyslí, nad tím, jak přistupuje k ostatním lidem (včetně dětí), že toto nastavené zrcadlo využije k tomu, aby se poučil. Ale bohužel se tomu tak nestalo.

Následovalo nejdříve martyrium soukromých zpráv, v nichž Hebeš tento příspěvek nahlašoval z důvodu, že o něm uvádí soukromé informace. Tuto stížnost jsem vyvrátil já, poté, co jsem ve volně dostupných diskusních internetových vláknech, kam Hebeš pod svou přezdívkou přispíval, na skle chatu a na veřejném diskuzním fóru dohledával dané informace a dokázal jsem, že až na jednu konkrétní informaci o několika slovech vše bylo napsáno samotným Hebešem veřejně. Z tohoto důvodu jsem požádal kolegu Kasze o odmazání několika inkriminovaných slov a Hebeše o tomto informoval - a to včetně toho, že jsem mu jasně uvedl zprávy/vlákna/odkazy, kde se o ostatních konkrétních věcech (které on sám označil za soukromé) veřejně k uživatelům vyjadřoval. Myslel jsem, že tímto bude situace stabilizovaná, bohužel nebyla.

Uživatel Hebeš nadále trval na tom, že chce, aby byl Kaszův příspěvek smazán, na což mu bylo odpovězeno, že pokud příspěvek neodporuje pravidlům, tak ho může smazat jen ze své vůle sám autor, jímž já nejsem. Navíc já sám jsem považoval příspěvek za velmi hodnotný, který byl psaný od srdce a velice přesně vystihoval i můj vlastní názor. Psal jsem Hebešovi v rámci naší diskuze přes email, že by se měl zamyslet nad tím, že na jednu stranu se snaží říkat, že je pro dobro dětí, kdy je tak přísně vůči potratům, že sám zapomíná, že i ty ženy nosící dítě pod svým srdcem jsou lidé, ale na druhou stranu sám svým chováním uvádí děti do nebezpečí. Jak asi přistoupí rodič dítěte, když se dozví, že jeho ratolest se schází s někým tajně (a ještě je navíc do tohoto dotyčným naváděna)? To si vážně neuvědomuje, jaká může být reakce rodičů, kteří si pomyslí kdovíco, když je jejich dítě vedeno k tomu, ať vše tají, zamlčuje a lže? Nebo že se pak nesvěří svým rodičům, pokud jej opravdu bude někdo obtěžovat, protože nebude vedeno k tomu se jim o tom, s kým se vídá, svěřovat?

Bohužel Hebeš nechápal pointu příspěvku. Napsal na fóru dvěma uživatelům soukromé zprávy, ve kterých je zkratkovitě dezinformoval o tom, že admini zveřejňují soukromé informace. Proto mu byla možnost odesílat soukromé zprávy zakázána a zároveň mu byl dočasně znepřístupněn chat. Také hromadně začal mazat poděkování, proto mu byla odebrána možnost udělit/smazat poděkování. Taktéž začal SPAMovat fórum krátkými příspěvky do náhodných témat, což odůvodňoval snahou odvedení pozornosti od příspěvku, jehož smazání požadoval, přičemž dával do mailu najevo, že chce smazat účet. Říkal jsem mu, že v tom případě nemá psát na fórum, že nedává smysl smazat účet uživateli, který je na fóru aktivní.

Toto jsme s ním řešili a snažili se stále o mírové řešení. Já sám jsem si s ním vyměnil celkem 20 e-mailů, abych mu danou situaci vysvětlil a také mu promluvil do duše. On však stále přicházel s tím, že uvedený příspěvek mu může zničit život. Přestože obvykle nepřistupujeme k exaktnímu informování ostatních uživatelů o tom, jaké věci řešíme s jinými uživateli pomocí soukromých zpráv či emailů, z důvodu objasnění uživatelům, že nebylo v našich silách dojít k nějakému konsenzu, tady uvedeme úryvky, které ale neobsahují žádné reálie. Na můj podnět v 16. emailu ve znění "Své postoje bys měl změnit v tom, že bys měl mít úctu ke všem lidem bez rozdílu. Až moc se zajímáš o ty, co se nikdy nenarodili a nikdy se nenarodí, ale zapomínáš na respekt a úctu k již žijícím, dospělým osobám." odpověděl: "Co lžeš? Já se narozdíl od tebe zajímám o všdchny stejně. Ty pouze neuznáváš právo dětí na život, já ale ano. Protože se zajímám o všechny stejně. A co lžeš, že děti neižjí? Děti jsou objektivně živé od početí? Proč lžeš, abys obhájil genocidu děti? Když nechce někdo děti, ať nepíchá nebo ať je dá do babyboxu. ... A vy mi chcete zničit rodinu, kdybych ji měl." Tady už jsem seznával, že jakékoliv diskuze přestávají mít pointu, neb pak došly i příspěvky ve znění: "A vy moc nemoralizujte, vaše vedení chce dětem vykládat rozdíl mezi pedofilií a zneužíváním dětí. To je předčasná sexualizace dětí. Devítiletá holčička si má hrát s panenkami nebo na schovku a ne se bavit o sexuálních věcech. ... Právě jsi obviněn ze lži. Napsal jsi "mám úctu hlavně k těm lidem, kteří v současné době žijí.", přitom člověk žije od početí, tudíž jsi lhář. To je zcela objektivní biologický fakt. Fakt skvělý admin, který šíří lži."

V tu chvíli jsem svým kolegům v Týmu sdělil, že další komunikaci vzdávám, že s Hebešem se nedá nijak domluvit, že má dojem, že se všichni spikli proti němu. Hebeš dále posílal emaily v následujícím znění: "Zatímco moje holčičky přicházejí do styku s jedním slušným pedofilem, který by nikdy neměl třeba sexuální narážky nebo nikoho neosahával, [uživatelka webu] je kvůli adminům, kteří ji v tomto nebezpečném prostředí dovolí být, opakovaně terčem úchylného chování (posílání penisů, žádosti o nahé fotky). Vy tím, že tu s ní jste proti vůli jejích rodičů, jste ji dostalo do těchto situací. Naopak já jsem holčičky do žádné takové situace nedostal. Navíc vy se před [uživatelkou webu] bavíte o sexuálních věcech, ale ve třinácti si má hrát na schovku, ne se bavit o sexu. A utvrzujete jí v neomarxistických názorech, přestože její rodiče se ji snaží předat víru a mravy. Proč tedy pořád nadáváte mně, když vy děláte to samé a v mnohem větším měřítku? ... Hlavní admin Kasz o sobě tvrdí, že je křesťan a přitom dovoluje, aby tu uživatelé nabádali [uživatelku webu] proti křesťanské výchově jejích rodičů." K tomuto by asi své řekla daná uživatelka. Na tento email odpovídala má kolegyně Allein, kdy se opětovně snažila o uklidnění situace. Neúspěšně.

Mezitím uživatel Hebeš pod falešnou identitou "Eliška ze Znojma" přidal na Zpovědnici pod profil tamního uživatele Kaiten tento příspěvek: "Eliška ze Znojma 16.08.2020 19:54:18: Zjistila jsem šokující věc, na Zpovědnici chodí pedofil. Má přezdívku Kasz a na profilovce holčičku. Když si to jméno zadáte do Googlu, tak zjistíte, že ten člověk je správce pedofilního webu. Zpovědnici užívá dost lidí pod patnáct. Jsou tu nějaké systémy, které je před pedofily ochrání? Vždyť on je může požádat o email a tam po nich chtít nahé fotky. Jsou zde děti před ním nějak chráněné?"

Také napsal do osobní knihy uživatele Kasz následující příspěvek, kdy se vydával za uživatele "Prý jsi křesťan": "Prý jsi křesťan:
Chlape, já myslel, že jsi slušný člověk [odmazán odkaz]
Ale dle tohoto jsi píchal patnáctku a cpal jsi do ní hormonální antikoncepci. To není příliš křesťanské. Co by asi řekl Pan farář, kdyby to viděl? A co třeba ti na to řeknou u posledního soudu, když věříš v Boha? A jiné budeš obviňovat, že že schází bez vědomí rodičů, ale ty děláš to samé. A on se s ní jen kamarádil a hrál na schovku, ty jí prostě šukáš. Zodpovědnost ti nic neříká, chlape. A to jsi učitel, tak se máš nějak chovat. Škoda, že to neví pan ředitel."

Také chodil na chat jako anonym, který se snažil vyvolávat rozpory zprávami typu: "Bylo tu někdy povstání proti adminům? ... A co občanská válka? Ta tu někdy byla? ... A když tady bylo potlačeno to povstání, tak kdo povstal a proč? ... Mezi adminy a nějakým uživatelem nebo skupinou uživatelů, se někdy bojovalo? ... A zvažoval někdy někdo povstání? ... Já jsem se jednou na jednom odborném webu účastnil povstání. Bojovali jsme asi 10 lidí proti pěti adminům a nakonec jsme je svrhli a zavedli spravedlivé volby ... A kolik stojí nájem povstalce? ... A bylo někdy povstání i na tom druhém webu? Kdybych ho dobyl, stal bych se zde adminem? ... Chlapi, mám nabídku. Dobyji pro vás [název smazán] a za odměnu se stanu doživotním císařem Čepeku ... Kdo chce se mnou tedy dobýt ten druhý web? Po jeho osvobození tam ty úchyly umravníme a já budu král a ostatní vojáci budou knížata a pak spolu dobudeme i Čepek ... Ka jsem profi válečník. Už jsem na jednom webu adminy pomohl svrhnout ... A chtěli byste raději mě jako velikého krále s absolutní mocí? ... Jsem z blesku novinář."

Nerozumím tomu, co se stalo s klidným klukem, který tady ještě před nedávnem docházel. Ale toto jednání, které předvádí, kdy se snaží škodit konkrétním lidem, je už neúnosné. Proto uživateli Hebeš udělujeme trvalý BAN na fórum a chat - a to trvalý minimálně do doby, než se umoudří a přestane škodit lidem kolem sebe. Není možné, aby se mezi námi pohyboval uživatel, který píše vyjádření podobná výše uvedeným a který je jimi záměrně nebezpečný svému okolí.

Chtěl bych toto celé završit slovy mého kolegy Fx100d, neb si myslím, že jednu podstatnou myšlenku dobře vyjádřil:
"Již několik dní v Administrátorském týmu neděláme nic jiného, než diskutujeme o tom, že jsi tyto informace, které žádáš smazat, sám zveřejnil, vyhledáváme tvé příspěvky, abychom Ti vyvrátili Tvé obvinění z vynášení soukromých informací a podobně. Kdyby jsi napsal "Kluci, udělal jsem velkou chybu a zveřejnil jsem o sobě příliš mnoho, prosím, odstraňte informace A, B, C, D, protože jsem podle nich poznat, omlouvám se za přidělanou práci." pak by byla situace trochu jiná. Ty ale tyto své chyby neuznáš a rozčiluješ se nad tím, že na tvé uvztekané příspěvky reagujeme protiargumenty a ještě za to na nás házíš vinu. Hádáš se s námi a stále dokola píšeš to samé. My nemáme na starost jen tento web, máme také své soukromé životy, svou práci a soukromé starosti. Nemůžeme v jednu hodinu ráno okamžitě vyhovět Tvým rozmarům.

Usmyslel sis, že jsme proti Tobě a tvrdohlavě si za tím stojíš. Měl by ses ale nad vším trochu zamyslet a uvědomit si, že co jsi o sobě sám napsal, budou jiní zmiňovat ve svých diskuzích. Žádáš o smazání účtu a pak napíšeš několik příspěvků na fórum, hromadně odebíráš poděkování a podobně. Spíš mi přijde, že se chováš jak malý kluk, který ze vzteku zkouší dělat rámus a snaží se tak dosáhnout svého a to cestou vzdoru. Tím ale nedosáhneš toho, co požaduješ, tím dosáhneš jen toho, že nám dojde trpělivost a problému se zbavíme jednoduchám zabanováním Tvého účtu. Zkus na chvíli vypnout počítač a zamysli se nad tím, jak budeš dál situaci řešit. Zvolil jsi velmi špatnou strategii kopání kolem sebe.

Zkus to také trochu jinak."

Děkuji za pochopení.

Za Tým ČEPEK,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Mail: M.ovisek@seznam.cz

Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:
https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 200 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Re: Uživatel Hebeš - trvalý BAN

Nový příspěvek od Tim »

Cteni tenhle zpravy ve mne vyvolava spoustu emoci: vztek ze se nekdo z nasich rad dal na tuhle cestu bandity, smich nad hlaskami o neomarxismu ktere obvykle vypovidaji jen o malem rozhledu autoru. Taky radost ze uz zde Hebese nepotkam, neni tajemstvi ze jsme nazorove nebyli na stejne vlne...

Co ale citim predevsim je smutek, Hebese uz zde vidam zatracene dlouho a sledoval jsem jeho vyvoj, ted je z nej sice egomaniak ktery az fanaticky lpi na krestanskych hodnotach 18. stoleti (dle hesla "krestanstejsi nez papez") ale byl to mlady a vesely kluk bez zluci, ktereho trapi jen to co si o nem mysli spoluzaci. Kluk ktery mi prisel supr. Mrzi mne ten vyvoj.
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1200 poděkování
Dostal: 1291 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

S Hebešovými názory obecně nemám problém. S některými souhlasím - třeba šíření neomarxismu na Západě je podle mě v jádru pravdivá zpráva. S jinými jeho názory nesouhlasím - třeba potraty. Ale to je v pořádku, i takové názory jsou na světě potřeba. Ale problém je v tom, jak je Hebeš šíří. Z žádného problému na světě (ani z genocidy) by se neměl dělat středobod světa tak, jak to dělá on. Nikdo ho nenutí změnit názor. Ale fanatik je člověk, který odmítá změnit nejen názor, ale i téma - a do této definice fanatika bohužel Hebeš začíná spadat. Taky mám témata, která mě rozpálí a nadzvednou ze židle, a v mladickém věku to platilo ještě víc. Ale je potřeba pochopit, že o tématech, která mě rozčilují, můžu mluvit tehdy, když o nich spontánně začnou mluvit ostatní. Ale je otravné, když si Hebeš z libovolné konverzace udělá oslí můstek k potratům a následně k osobním útokům na údajné nemorálnosti spáchané spoludiskutérem.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 15
ve věku do: 35
Dal: 177 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Já jsem Hebeše znala jako v pohodě kluka. Boužel to co se s ním stalo... Je to smutný a ani se mi nechce věřit že toto skutečně psal on. Když jsem tu byla ze začátku tak byl úplně normální. :(
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 607 poděkování
Dostal: 651 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Také se divím, jaká proměna se s Hebešem udála. I když osobně jsem ho neznal, takže nedokážu říct, zda to opravdu byla proměna, nebo zda se jen v poslední době přestal ovládat.

Každopádně teď na mě Hebeš působí dojmem člověka, který je mírně mimo (třináctileté holky si nehrají na schovku, třináctileté holky sedí u instagramu), zcela evidentně nemá problémy lhát (chápu, když někdo o sobě do profilu nic nenapíše, nevidím ale důvod vyplňovat nepovinné kolonky nepravdivými informacemi) a je to psychicky nevyrovnaná osoba.

Upřímně řečeno, přes Hebešovi proklamace začínám mít obavy o děti, se kterými se stýká.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
podivin
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 162 poděkování
Dostal: 177 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Mě by hrozně zajímalo, proč se takhle změnil? Co se mu stalo? Proč začal být takhle agresivní? Víte někdo, proč?
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

podivin píše: pátek 21. 8. 2020, 10:54:07 Víte někdo, proč?
Tak ten vyvoj byl patrny v urcitem delsim obdobi. Hitler se taky nezrodil ze dne na den... :D
Naposledy upravil(a) Tim dne sobota 22. 8. 2020, 0:58:16, celkem upraveno 1 x.
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Matouš "Tim" Ovísek
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1212 poděkování
Dostal: 2788 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Obavy o děti, se kterými se Hebeš setkává, z diskuzí, které o nich vedl, nemám, myslím si, že se k nim choval standardně. Jediné, co mi vadilo, bylo to vyhýbání se setkání s jejich rodiči a zapírání sebe sama před nimi. Je to jako kdybych dal vánoční dárek nějaké dívce nebo chlapci a řekl bych "Hlavně doma neříkej, od koho to máš." Když dávám vánoční dárky, tak prostě zazvoním na vchod, kde bydlí, rodiče mě znají, takže není nejmenší problém.

Na Hebešovi mi vadí ještě jiná věc, která se projevila právě v této situaci, o které výše Marco píše - přišlo mi už asi 30 e-mailů, do mé osobní návštěvní knihy na Zpovědnici už je vložený asi 10. komentář. Hebeš neustále píše, že mu zničím život, že se to dozví jeho budoucí manželka a jejich děti a že mu tím jedním příspěvkem zničím rodinu… Ano, v příspěvku jsem měl drobné formulace, které jsem musel přeformulovat, aby bezezbytku vyhověly našim pravidlům, i když obsah příspěvku a jeho hlavní myšlenka se tím však nijak nezměnily. Mě určitě nešlo a nejde o Hebešovi zveřejňovat informace, které by vedly k jeho identifikaci, ale pointa byla jiná, zjevně to ale nepochopil.

Mrzí mě, že takto mladý kluk začal škodit kolem sebe, zaslepen jednak těmi potraty a jednak tím, že je přesvědčený, že například v roce 2030 mu zničí život nějaký zapadlý příspěvek na našem webu, který asi velmi hojně navštěvují jeho spolužáci ze školy, kteří se ihned postarají o to, aby mu zničili život… To urputné přesvědčení, ty neustále e-maily, zprávy, které ale od jisté chvíle ignoruji, takže psát je je opravdu zbytečné.

Teď si začal brát do úst i Penubru, která zde k nám chodí, dle jeho vyjádření bez vědomí svých rodičů, akorát je zde dost podstatný rozdíl. Ona může chodit, kam chce, třeba na Lidé.cz nebo na FB, Instagram, TikTok… a prostě rodičům to neřekne a rodiče se to nedozví. Toto my ovlivnit nemůžem, to je její rozhodnutí. Stejně jako je rozhodnutí těch dívek, se kterými se Hebeš schází, že se s ním sejdou. A v čem je ten rozdíl? Kdyby měla doma rodičům oznamovat vše (to ale nedělá žádný puberťák), tedy i to, že občas zajde za chat Československé pedofilní komunity nebo že přispívá zde na web, tak je to srovnatelné s tím, jako kdyby Hebeš se měl nejen seznámit s rodiči, ale rovnou jim říct o své sexuální preferenci.

Kromě toho náš web nemůže zakázat přístup dětem (osobám mladším 18 let) na web, a to z toho důvodu, že tyto "děti" by o svém věku lhaly (jako to běžně dělají na všech jiných službách, kde je věkové omezení) a tím pádem by se k nim ostatní, myslíc si, že jsou dospělé, podle toho chovali, tj. vedli by třeba sexuálně laděné rozhovory atd. A toto my tady nechceme. Chceme, aby osoba mladší 18 let mohla uvést svůj skutečný věk. Většina kluků, kteří zjišťují, že se jim líbí děti, má kolem 13 roků, a pokud má náš web pomáhat těmto lidem v tom nejsložitějším období, pak zde nemůžeme mít pro osoby mladší 18 let zakázaný přístup.

Hebeš na Zpovědnici k jistému 4 roky starému příspěvku Allein, kde píše o svých zdravotních problémech a jak je řeší, napsal, že z toho vyplývá, že jsem "píchal patnáctku a cpal do ní hormonální antikoncepci, a že co by na to řekl farář, a že s ní prostě šukám"… Tak takhle se pěkně prosím vyjadřuje člověk v reakci na příspěvek, kde nic o "šukání" psáno nebylo, člověk, který ostatní bude poučovat o tom, že se mají ke všem lidem, včetně nenarozených, chovat slušně.

A vlastně když už tak píšu - máš, danieli, pravdu, v podstatě mi z toho vyplývá, že určitý zvýšený potenciál někomu ublížit u něj je, protože by zřejmě možná stačilo, kdyby některá z dívek, se kterou se schází, udělala něco, co se mu nebude líbit, a on pak přikročí minimálně k nějakým hnusným zprávám, které jí pak třeba bude posílat? Normální člověk to nedělá. Prostě se zastydí, řekne "promiňte, máte možná pravdu" a v tichosti bude přemýšlet nad sebou samým.

Je mi líto, že mladý člověk, se kterým jsem si v minulosti docela rád povídal, se nyní ukázal ve zcela jiném světle. Takovém, že jsme mu museli dát BAN na celý web. Snad časem dospěje a zmoudří.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
Dal: 98 poděkování
Dostal: 156 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Nereaguji teď na žádný konkrétní příspěvek v tomto vlákně, spíš jsem chtěl dopředu požádat, abychom brali ohled na to, že má Hebeš ban a tedy nemá možnost na naše příspěvky, které se ho osobně týkají, přímo zde reagovat.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Dobrá poznámka, pbd, v tom případě touto formou sděluji, že pokud by se chtěl Hebeš zde před komunitou za sebe vyjádřit, může reagovat e-mailem na redakce@pedofilie-info.cz, jeho reakci, pokud bude rozumná a slušná, zde pak případně můžeme uvést.
Daniel
Správce poradny
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 607 poděkování
Dostal: 651 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Kasz píše: pátek 21. 8. 2020, 11:20:14 A vlastně když už tak píšu - máš, danieli, pravdu, v podstatě mi z toho vyplývá, že určitý zvýšený potenciál někomu ublížit u něj je, protože by zřejmě možná stačilo, kdyby některá z dívek, se kterou se schází, udělala něco, co se mu nebude líbit, a on pak přikročí minimálně k nějakým hnusným zprávám, které jí pak třeba bude posílat? Normální člověk to nedělá. Prostě se zastydí, řekne "promiňte, máte možná pravdu" a v tichosti bude přemýšlet nad sebou samým.
Teď jsi vystihl, co mě vlastně u Hebeše děsí úplně nejvíc, a totiž absence pokory. To samé jsem viděl jako největší nedostatek u Plyšáčka. Pravda, Plyšáček byl ochoten se omluvit a říct "promiňte, máte možná pravdu", nicméně přemýšlení v tichosti nad sebou samým se už nekonalo, neb za týden se omlouval za to samé a týden na to znovu. Ale Hebeš ani není ochoten uznat, že by ostatní možná mohli mít pravdu.

A pokud ví, že někdo posílal fotky penisů či žádosti o nahé fotky třináctileté holce, měl by to nahlásit adminům, popřípadě rovnou policii ČR, a ne to využívat jako důkaz vlastní dokonalosti.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 909 poděkování
Dostal: 1578 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Daniel píše: pátek 21. 8. 2020, 12:55:18A pokud ví, že někdo posílal fotky penisů či žádosti o nahé fotky třináctileté holce, měl by to nahlásit adminům, popřípadě rovnou policii ČR, a ne to využívat jako důkaz vlastní dokonalosti.
Fotku penisu poslal dané uživatelce jeden problémový uživatel, který byl hned posléze zaBANován. Co se týče žádosti o nahé fotky, teď zpětně nevím, zda to byl ten stejný uživatel, každopádně pokud někdo něco takového udělá a my se o tom dozvíme, hned to řešíme. I proto si myslím, že je tady i bezpečněji než na nějakém běžném chatu typu Lide.cz - dokument V síti byl plný toho, co na těchto "normálních chatech" páchají tamní uživatelé vůči 12letým dětem. Nulová kontrola konverzací, nulové řešení tamních predátorů. Na jiné chaty zase musí dítě lhát, že má jiný věk, aby bylo vůbec do chatovací místnosti vpuštěno. A pak se někteří uživatelé, kteří by se třeba i chovali slušně, slušně nechovají, poněvadž si myslí, že to dítě není. U nás se může věk uvést přímo, což naopak dopomůže tomu, aby admin dával větší pozor na to, jak se k dotyčnému uživateli jiní uživatelé chovají. A jak jsem psal, chová-li se někdo nevhodně, je za to potrestán. Což je podle mě mnohem lepší systém než ty systémy, které předvádí dětmi drtivě více používané jiné sociální sítě...
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

teenbl
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: teenbl@seznam.cz
Dal: 354 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Nový příspěvek od teenbl »

Jistého ne úplně normálního přístupu k diskuzi jsem si u Hebeše všiml už když přišel na forum, ale že to takhle eskaluje jsem moc nečekal. Ne kvůli takové drobnosti, ale paranoia je hold asi silná.
Nicméně mě to přivedlo k jedné úvaze. Nechápu proč, když se někdo takhle naštve, proč dělá naprosto neracionální kroky jako psaní na zpovědnici, chození jako fake na chat.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pátek 21. 8. 2020, 14:24:23, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zkráceno o nevhodnou poznámku.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 243 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Vadí vám pedofilové? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Vadí vám pedofilové? Bojíte se jich? Znáte nějakého? Zajímáte se o tuto problematiku?
průzkumnice

...

Vadí vám pedofilové?
Ano, někteří. Vadí mi pedofilové, kteří zneužívají děti, chtějí s nimi mluvit o pedofilii (Kasz chce toto téma jako součást sexuální výchovy). Vadí mi taky ti, kdo mají na děti sexuální narážky. A také ti, kteří nemají úctu k soukromí.

Bojíte se jich?
Některých pedofilů se bojím, k některým mám stoprocentní důvěru

Znáte nějakého?
Ano. Sebe a několik dalších.

Zajímáte se o tuto problematiku?
Ano, jsem pedofil a pomáhám některým pedofilům a s někteří pedofily jsem ve válce.
Odbojar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 243 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

https://www.zpovednice.cz/profil.php?kdo=4262
20.08.2020 20:30:13
Takyjsemto ( ):
Mluvím o Čepeku. Jen vysvětluji, co se tam stalo. Kasz zveřejnil kombinaci mých osobních informací, z toho některé jsem psal jen vybraným uživatelům (zrovna aktivním) na chatu. Napsal i mé aktuální povolání/studium, přibližně věk, postoje a popsal můj osobní život. Já jsem to chtěl smazat, prosil jsem adminy. Odebral jsem mu za to poděkování, tak mi zablokovali dávání a odebrání poděkování. Pak mi zablokovali možnost posílat zprávy, když jsem psal šokující pravdu dalším uživatelům, abych je varoval. A že stejného důvodu mi zablokovali chat. A plánují mi zablokovat celý web a zveřejnit mou soukromou korespondenci. Ty jsi zlatý admin, proti těm psychopatům, kteří zveřejňují osobní údaje na takto tíživé téma. A ještě po mně chtěli (Kasz a Fx100d?, abych mluvil s devítiletými dětmi o rozdílu mezi pedofilií a zneužíváním dětí. Ale devítileté si mají hrát s panenkami, ne prznit sexuálními rozhovory
MR_Xguard
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 62 poděkování
Dostal: 119 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Více méně souhlasím se všemi příspěvky, které byly zde zmíněny. Nicméně aby zde nebylo útočeno na "Strawmana" (což podle mě není, ale může se stát https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam#Podsunut%C3%BD_argument_(slam%C4%9Bn%C3%BD_pan%C3%A1k,_straw_man) )

Tak by HEBEŠ měl mít možnost přispět alespoň zde. Pokud ovšem hodlá pokračovat jednat formou, která mě smutně překvapila, tak by mu mělo být zamítnuto diskutovat i zde, pod tímto článkem s dovolením komunikace pouze přes redakční mail. Je mi z toho smutno, že z příjemného člověka se najednou vyklube extrémista. Pamatuji si, že jsem mu sám ve veřejné diskuzi na chatu psal, že se mi moc nelíbí, že se s dětmi stýká potají, že to jednou pro něj a pro děti špatně dopadne právě kvůli tomuto. Mě rodiče dětí znali a taky věděli, že se s jejich dětmi stýkám. A je to jak psal Kasz, že rodiče naopak byli rádi, když jim někdo jejich ratolesti pohlídal. Děti toho někdy využívali. Rodiče jim dovolovali být venku dlouho do večera, když jsem s nimi byl venku na sídlišti.
Michael Xguard, sociální gorila :D
Kasz
Administrátor

Re: Vadí vám pedofilové? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Kasz »

Cykle02 píše: sobota 22. 8. 2020, 7:15:49... a s někteří pedofily jsem ve válce.
Odbojar[/i]
Možná je s námi Hebeš v nějaké své soukromé válce, ale rozhodně z naší strany se o žádnou válku nejedná. Žádnou zášť vůči němu necítím, akorát mě mrzí, že tím co předvádí, škodí. Ke Kaitenovi na profil Zpovědnice jsem poslal odkaz na zdejší vlákno, i tak mám další výčitky, že jsem ztratil další drahocenný čas "řešením Hebeše", místo abych jej věnoval potřebnějším věcem. Jinak aby bylo učiněno za dost zpětné vazbě od Hebeše, přišel mi dnes tento e-mail:

Od: hebes@post.cz <hebes@post.cz>

7:51 Komu: allein@post.cz, pbd@pedofilie-info.cz, Marco.Freeman@protonmail.com, kasz@protonmail.com, fx100d@centrum.cz

Předmět: Zamkněte to vlákno

Zdravím,
Prosím, zamkněte to vlákno. Je sprosté, že o mojí osobě na tomto tak tíživém tématu, si o mně lidé prostě píšou veřejně. To prostě nelze.
Prosím, zamkněte to vlákno o mém blokování.

Hebeš se mýlí v jedné věci - admini opravdu nebudou skákat, jak on píská. A čím víc bude někde o nás psát, tím víc zde bude příspěvků. Takže Hebeši, je to na tobě, zda toto vlákno časem zanikne mezi jinými nebo zda se zde budou objevovat další a další příspěvky.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

MR_Xguard píše: sobota 22. 8. 2020, 11:12:43Tak by HEBEŠ měl mít možnost přispět alespoň zde. Pokud ovšem hodlá pokračovat jednat formou, která mě smutně překvapila, tak by mu mělo být zamítnuto diskutovat i zde, pod tímto článkem s dovolením komunikace pouze přes redakční mail.
To jsem zmínil ve svém příspěvku:
Kasz píše: pátek 21. 8. 2020, 12:34:19 Dobrá poznámka, pbd, v tom případě touto formou sděluji, že pokud by se chtěl Hebeš zde před komunitou za sebe vyjádřit, může reagovat e-mailem na redakce@pedofilie-info.cz, jeho reakci, pokud bude rozumná a slušná, zde pak případně můžeme uvést.
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Re: Vadí vám pedofilové? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Tim »

Kasz píše: sobota 22. 8. 2020, 11:21:33
Zdravím,
Prosím, zamkněte to vlákno. Je sprosté, že o mojí osobě na tomto tak tíživém tématu, si o mně lidé prostě píšou veřejně. To prostě nelze.
Prosím, zamkněte to vlákno o mém blokování.
Je az fascinujici ze po tom co predvedl si narokuje pozici moralniho kompasu aby urcoval co je a neni sproste a co se zde muze....

Matouš "Tim" Ovísek
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Měl jsem obavy, abych zbytečně neobtěžoval admina Zpovědnice, ale na profil jsem mu vložil odkaz na toto vlákno, protože Hebeš mu tam pořád něco psal, tak jsem si říkal, kdyby měl Kaiten zájem přečíst si, jak to je z pohledu druhé strany… No a Kaiten mi odpověděl:
Kaiten píše:Ahoj, děkuji za odkaz a za informaci - popravdě sám jsem tě už chtěl požádat, abys mi vysvětlil, o co vlastně šlo.

Před časem byl na Zpovědnici problém s jedním člověkem, který si vzal do hlavy, že jsem o něm prozrazoval osobní informace a že jej kvůli tomu mohou najít jeho spolužáci. Debaty o tom všem by se daly najít hluboko v mém profilu. Snažil jsem se mu vysvětlovat, že nikdo nic neprozradil, že jsem pouze opakoval to, co on sám zde napsal, ale všechno bylo marné. Začal dělat revoluci, džihád, spamoval... a nic, než mazání nepomohlo.

Po čase se zklidil, sice dál vedl nějaké své neustálé boje proti něčemu, ale už to bylo v rámci snesitelnosti. Tak ti přeji, ať to dopadne u vás stejně, a všechno se zase uklidní - protože to, co jsem si o té kauze u vás přečetl, bylo doslova jak přes kopírák.

Ještě jednou díky
Kai
Mezitím Hebeš vložil do mé návštěvní knihy tento text:
Hebeš píše:Ubožáčku ( ):
Čau ubožáčku,
Zdravím tě z Texasu,
Strašně jsi mě zklamal.
Jsi člověk neuvěřitelně zákeřný a podlý
Takže bacha na mě, jsem zákeřný a podlý. *aikido*