Komunita pedofilů - váš názor? (Fórum - Vinted)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 304 poděkování
Dostal: 620 poděkování

Re: Komunita pedofilů - váš názor? (Fórum - Vinted)

Nový příspěvek od Cykle02 »

301 píše: pondělí 17. 8. 2020, 16:34:14 Nevidím důvod proč by se měla informovat škola, kde učí pedofil. Když ten člověk nikomu neubližuje tak je to v pořádku a navíc učitelů je málo. A když by se to tak dělalo s každým pedofilem, tak by nějaká část učitelů zmizela. Každý ať dělá práci která ho naplňuje.
Pár příkladů jejich názorů proti nám:

walkerclasic
@teii-hime Obávám se, že tohle nelze úplně srovnávat. Středoškolský učitel se možná nažhaví na mladé studentce, co ho přitahuje. Jenže ten si tuhle sexuální energii může vybít doma na manželce, co ho přitahuje taky. Když se takhle "nažhaví" pedofilni učitel na dítěti ve školce, na kom pak tu nastradanou erotickou energii vybije? Na ženě těžko, tak ho nepřitahuje (pokud nějakou vůbec má)... Takže.. Na jiném dítěti jedině? Je prostě rozdíl se nažhavit a moci se sem tam "zchladit" na jakýkoliv jiný ženě, co souhlasí. Jenže pedofil tohle "vybití" prostě nemá. Proto mi to přijde nesrovnatelný ten tvůj příklad.

luckygirl
holky jako sorry ale psát tu že by pedofilové měli dělat učitele atd ..no jako opravdu čumím...
já nejsem máma nemám děti ale pedofila bych nechtěla ani za souseda ..
vám by to oprvdu nevdilo aby vaše dítě učil pedofil..??

cerberus
Je mi líto, chápu že si nevybrali narodit se s takovou úchylkou. Bohužel jako matka můžu za sebe napsat, že cokoliv by měly moje děti mít s pedofily, je moje noční můra. A rozhodně si neumím představit, že by mi nějakej učitel/vychovatel/kdokoliv začal ochmatávat dítě a já bych to pak jako omluvila že se vlastně nic neděje a on za to chudák nemůže.

estrella18
taky myslím, že to nejde srovnat.. minimálně v tom, že ta studentka na střední dokáže říci, že jí je nepříjemné, kdyby na ní ten učitel sáhl, pohladil jí např. po vlasech a dokáže říct ne (neříkám, ne vždy, ale prostě rozumově už tam nějaká schopnost obrany je), zatímco dítě ve školce, kde ho bude učitel hladil po vlasech, ramenou, zádech třeba, tak to dítě se bránit většinou nebude, pokud toho učitele zná, protože malé děti jsou úplně jinak kontaktní a vůbec nechápou, že by v tom mohl být problém..
a mě jako mámě je teda ta představa hodně nepříjemná, že by na dítě takto někdo sahal a měl u toho sexuální fantazie, případně komenty typu, že je krásné a tak, prostě ne.. a to uznávám, že pedofilie není nic zlého, ale tohle už je podle mě právě překračování té hrozně tenké hranice, která u učitelů/pedofilů může nastat...

luckygirl
no ale v té školce na ty děti ten učitel sahat musí .. nám ve školce třeba pomáhali s hygienou ...)a tejně si myslím že
nikdy nebudeš mít záruku že se nic nestane ..
jako opravdu nechápu že někdo souhlasí s tím aby pedofilové dělali učitele nebo vedli zájmové krpužky atd ..

coca
Ucitel nebo jakýkoliv pracovnik s malými dětmi ktery je pedofil, jakykoliv deviant napr nekrofil pracujici s těly, zoof. se zviraty atd atd to si snad nikdo normalni predstavit ani nemuze a natoz to akceptovat!

nataliew
@frajirka ale přesně takhle jsem to myslela, jen jsem to nerozepsala. Dobře to jde aplikovat na učitele ve škole. Prostě učitel pedofil je 5x vyšší riziko pro dítě, než jiný učitel, normlální..

iraza
Sama za sebe říkám, že si myslím, že jako rodič mám právo vědět, že mě děti bude učit pedofil ať ve škole, kroužku, tábor atd. Chcete pracovat s dětmi ok, ale já mám zase právo to vědět. Pak má každý právo volby. Nechat tam dítě nebo ne. Ale nic nevědět a zjistit to až se nedej bůh něco stane, tak sama za sebe říkám, že ten člověk si bude přát, aby se nenarodil!!!!! Já své děti devět měsíců nosila, vychovala, starala se o ně a snažila se jim dát to nejlepší pro ně a pro život a nevím proč bych měla riskovat, že někdo nezvládne své chutě nebo jak to napsat a mé děti to odnesou!!!! Děkuji nechci!!!! Dej člověku šanci a uvidíš co se stane a můžete mi tisíckrát říkat, jak to máte pod kontrolou! To je jako pustit bývalého feťáka pracovat do lékárny. Proč to riskovat??

A ta udávání plánující fashion_a:

Vy mate teda koule sem verejne psat. 🤮 Jsem rada ze v dnesni dobe je tak snadne zanechat digitalni stopu a pres hodne programu jde dohledat presna ip adresa uzivatelu.

@lennroe007 srovnavat homosexualitu a pedofilii? Zacina mi pripadat, ze mas docela velky problem. A asi bych se zamyslela sama nad sebou, co tady verejne vubec pisu za nesmysly.

neverim ze nekdo s takovou odchylkou ma plnohodnotny vztah. 🙃 Psat na site muze kazdy co chce, bohuzel. Jestli je to pravda ci ne, se stejne nikdy nedozvime.

@kiiax pro dobre vsech, vyhledej prosim odbornou pomoc.

@petr.kasz Pravo na respekt?! To si ztratil v tu chvili, kdy se ti zvedlo pero pri pohledu na male dite. Bez pardonu, dokazu pochopit hodne veci, tohle ne.

@petr.kasz A co cekas? Nejsem jedna z tech, ktere tyhle reci nejak oblbnou a budu vam tady davat cerveny koberec jako fame. Vsichni kdo maji nejakou deviaci by se meli jit lecit. Vetsina techto verejnych for mi neprijde jako pomoc, ale sdruzuje lidi stejneho mysleni, aneb v komunite je sila. Pak to vypada stejne banalne jako potreba, kdyz ma nekdo nutkani kupovat x kabelek tydne.

A co je spatneho na kastraci, kdyz to tomu jedinci pomuze a nebude mu stat pero pokazde kdyz uvidi dite?

Já jsem sem už odpoledne nepsala a hodně nad tím přemýšlela. Ačkoliv si myslím různé věci, s hodně názory tu třeba i nesouhlasím, tak jediné co mi nedá spát je, že nejmenovaný pán P. učí ve škole. To je za mě opravdu neakceptovatelné a při představě (a to ještě nemám děti), jde mi z toho mráz po zádech. Přirovnala bych to asi k tomu dát před feťáka pár gramů koksu a zavřelo ho vždycky na pár hodin do místnosti. Jak dlouho to asi vydrží?
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 197 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

Cykle02 píše: pondělí 17. 8. 2020, 17:03:00 Pár příkladů jejich názorů proti nám:
:(
301
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 6
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Vážím si kamarádství s dětmi
Dal: 4 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od 301 »

Pedofil může být i učitel vašich dětí a ani o tom nevíte.
Většina lidí dělá zbytečně z pedofilů zrůdy kteří milují
Kiiax
Pomocný moderátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 201 poděkování
Dostal: 153 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Cykle02 píše: pondělí 17. 8. 2020, 17:03:00 ...
@kiiax pro dobre vsech, vyhledej prosim odbornou pomoc.
...
Sexuolog mi řekne, že jsem v pohodě a nejsem nebezpečný, psychiatr mi řekne, že jsem v pohodě a nejsem nebezpečný, fashion_a mi řekne, ať vyhledám odbornou pomoc. Tak fajn, ale kde? :D :D :D
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Kiiax píše: pondělí 17. 8. 2020, 19:41:17 Tak fajn, ale kde? :D :D :D
Sekyrárna Pankrác??
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
https://ibb.co/sb8ymr1
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 606 poděkování
Dostal: 664 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Cykle02 píše: pondělí 17. 8. 2020, 17:03:00
Pár příkladů jejich názorů proti nám:

neverim ze nekdo s takovou odchylkou ma plnohodnotny vztah. 🙃 Psat na site muze kazdy co chce, bohuzel. Jestli je to pravda ci ne, se stejne nikdy nedozvime.
Jednou jsem dostal otázku, zda byl pro mě někdy vztah s dospělou osobou po citové i sexuální stránce uspokojující? Odpověděl jsem, že byl, nicméně i tak jeden z nejtěžších okamžiků v manželství nastal, když jsem musel sám sobě přiznat, že mne vztah s dospělou osobou po citové i sexuální stránce naplňuje na 95,8%, ale že těch zbývajících 4,2% vnímám a vždycky budu vnímat jako deficit. Načež si tazatelka posteskla, že kdyby měla procentuálně ohodnotit svůj vztah, deficit by byl podstatně větší.

Tak co myslíte, mám plnohodnotný vztah, nebo ne ;)
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
301
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od 301 »

Nic ve zlém, ale když by ty ženský co tam psali že by pedofila co nezneužil daly na kastraci a toho co zneužil popravili (toho co zneužil že chtějí potrestat chápu) ale ti co nezneužili tak kdyby je chtěli trestat za to že nic neudělají, tak si představují že každý pedofil řekne tady jsem pojďte mě potrestat *bravo*
To je jako kdyby v Africe proběhla zebra ke lvům a řekla je půl sedmé pojďte na večeři jsem tu...
Pokud by každého pedofila chtěli potrestat tak se budou víc ukrývat a budou na to sami
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

301 píše: čtvrtek 20. 8. 2020, 10:28:12 Nic ve zlém, ale když by ty ženský co tam psali že by pedofila co nezneužil daly na kastraci a toho co zneužil popravili
To cituješ tu lesbičku https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=48654#p48654, ale nějaké podobné věci na Vinted asi zazněly taky.
301
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od 301 »

Cykle jistě *beach*
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 193 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

:) tak už to tam taky vzdávám...
Kiiax
Pomocný moderátor

Dreamer píše: čtvrtek 20. 8. 2020, 17:26:38 :) tak už to tam taky vzdávám...
Asi to brzy vzdám taky. Vysvětlíš to jedné, přijde deset dalších, co jsou mimo realitu.

jandria
@kiiax Blokatory testosteronu funguji. Pouzivaji je transexualove. Jinak klasicka kastrace je zdravejsi nez chemicka. Kamaradka transexualka se kastrovat nechala a umozneno ji to bylo (jeste nema konecnou operaci), takze verim, ze jde i klasicka. Sama rekla, ze uz nema chut na sex a sexualni potrebu nema. Emocni ano, ale sexualni ne. Skutecne je to o hormonech. Proto treba lide na steroidech casto ztraci sexualni chut, schopnost postavit penis a podobne.
Kdyz tu kastraci mohla mit ma kamaradka, tak verim, ze to nejak udelat jde.

Jóóóóóó, transexuál a pedofil, prakticky stejný příklad. To by jí asi ta kamarádka pěkně vynadala, když transexuály srovnává se sexualitou.

Karel Ezechiel John
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Kiiax píše: čtvrtek 20. 8. 2020, 19:06:54jandria
@kiiax Blokatory testosteronu funguji. Pouzivaji je transexualove. Jinak klasicka kastrace je zdravejsi nez chemicka. Kamaradka transexualka se kastrovat nechala a umozneno ji to bylo (jeste nema konecnou operaci), takze verim, ze jde i klasicka. Sama rekla, ze uz nema chut na sex a sexualni potrebu nema. Emocni ano, ale sexualni ne. Skutecne je to o hormonech. Proto treba lide na steroidech casto ztraci sexualni chut, schopnost postavit penis a podobne.
Jo, tahle amatérská endokrinoložka je taky dobrý případ. Ale vyargumentuješ ty nesmyly a vrhnou se na tebe, že nemáš k tomu týden staré studie. Zajímavé kolik jich tam má dojem, že když jim dostatečně nevyvrátíš jeden nesmysl, znamená to pro ně, že mají ve všem pravdu ony.
Daniel
Správce poradny
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 606 poděkování
Dostal: 664 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Kiiax píše: čtvrtek 20. 8. 2020, 19:06:54 Asi to brzy vzdám taky. Vysvětlíš to jedné, přijde deset dalších, co jsou mimo realitu.

jandria
Nemám čas (a přiznávám se, že ani chuť) zapojit se do diskuze na dalším webu, nicméně jestli jsi to ještě nevzdal, můžu mít na tebe prosbu? Kdysi jsem na blogu idnes napsal článek, kde popisuji současnou praxi, legislativní tanečky a můj osobní postoj ke kastracím: https://danielprochazka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=746601

Takže jestli se ti bude chtít, můžeš jim vyřídit pozdrav, zkopírovat odkaz na článek a požádat je, zda by byly ochotny zapojit se do boje za práva pedofilů :D oproti Radě Evropy a bývalé paní ombudsmance. A že děkuji předem.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Kasz
Administrátor
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1220 poděkování
Dostal: 2857 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Na e-mail mi napsala jedna z diskutérek, která se ale aktivně diskuze v podstatě neúčastnila, a to s dotazem, co bych doporučil rodiči, kdyby se mu svěřil jejich dospívající syn. Přišla nyní od ní velmi pěkná odpověď, kterou zde uvést nemohu, ale zkrátka je to osoba, která neodsoudila. Tak jsem Vám o tom zde chtěl podat zprávu. Má to smysl.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 193 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Kasz píše: čtvrtek 20. 8. 2020, 23:15:02 Má to smysl.
Taky myslím. Většina lidí jen čte, a nemají chuť se zapojit. Pro ně je ta show... Teď se to tam docela zkultivovalo - troly už to přestalo bavit.
Kiiax
Pomocný moderátor

Bohužel to vypadá, že Vinted je už mrtvý. :D

Karel Ezechiel John
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 64 poděkování
Dostal: 126 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Prej bohužel. Kdo má čas tam furt psát? :D
Michael Xguard, sociální gorila :D
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Aktualizovaný seznam top 30 komentujících:
  1. 272x kiiax
  2. 227x luckygirl
  3. 195x coca
  4. 145x venduline
  5. 126x dolltyna
  6. 114x cykle02
  7. 92x marek.volny
  8. 88x vandzina
  9. 80x mr_xguard
  10. 64x lennroe007
  11. 48x miss.bennet
  12. 46x dreamer.cz
  13. 42x borgialu
  14. 33x petr.kasz
  15. 28x dadula
  16. 26x 003ch
  17. 26x goldjade
  18. 24x jarca007
  19. 23x iraza
  20. 22x jandria
  21. 21x nikoush
  22. 21x marrrrr
  23. 21x cid2020
  24. 20x vin
  25. 19x kicune
  26. 18x fashion_a
  27. 18x skalenka
  28. 18x nataliew
  29. 17x ir-ma
  30. 16x de.gar.cia
A intenzita diskuze v počtu postů na den:

Obrázek

Wordcloud, bohužel hodně lidí tam psalo bez diakritiky, což přes mojí snahu data určitě ovlivnilo.

Obrázek

Od 10.08.2020 13:06 do 21.08.2020 09:38 padlo 2173 komentářů, a debaty se účastnilo 113 účtů, z toho 41 jen jedním příspěvkem. Diskuze jako holý text vydá při velikosti fontu 10 na 245 stran s 133 029 slovy.
Naposledy upravil(a) Cykle02 dne sobota 22. 8. 2020, 21:00:31, celkem upraveno 1 x.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Kiiax píše: pátek 21. 8. 2020, 21:53:27 Bohužel to vypadá, že Vinted je už mrtvý. :D
Jeste chvili psani tam a potrebujes novou klavesnici... :D
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
https://ibb.co/sb8ymr1