Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Komunita pedofilů - váš názor? (Fórum - Vinted)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 15
ve věku do: 35
Dal: 215 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Komunita pedofilů - váš názor? (Fórum - Vinted)

Nový příspěvek od Bouře »

Kasz
V diskusi byli lidé co měli v sobě plno nenávisti a tak měli větší motivaci něco napsat než ti co věděli pravdu nebo aspon polopravdu. ;) Vykašli se na hloupé ovečky a zaměř se spíš na ty lidi co hned neodsoudí. Já věřím že je jich mnohem více než je vidět. :)
jednapani

Nový příspěvek od jednapani »

Ahoj,

chci vám jen napsat, že opravdu není důvod, aby někomu bylo kvůli diskuzi na Vinted špatně. Jak tu někdo psal, diskuze se nakonec ujaly zapřísáhlý pedobijkyně a myslim, že uživatelky s jinym nazorem prostě přestaly přispívat kvůli tomu, že se do nich tyto aktivní přispěvovatelky ihned pustily. Já se diskuze účastnila a byla jsem označena za kdovíco, jelikož jsem neměla automaticky proti-pedofilní názor. Ono se pak člověku přestane chtít přispívat, protože když vidí absolutní uzavřenost oproti odlišnejm názorům, tak prostě vyhodnotí, že to nemá smysl.

Už před založením diskuze jsem zastávala názor, že pedofil je sexuální orientace a ne každej pedofil je automaticky hrozbou pro děti. Na mym postoji se nic nezměnilo a předpokládám, že nejsem jediná (akorát to tam nikdo nechce psát). Trvám si na tom, že tenhle web je prospěšnej a je mi lito všech, kteří schytávají bídu kvůli předsudkům (tzn. nejen pedofilů, ale i členů jiných automaticky kriminalizovanych skupin).
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
Matouš Ovísek https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 274 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

jednapani píše: sobota 15. 8. 2020, 23:55:35 Ahoj,

chci vám jen napsat, že opravdu není důvod, aby někomu bylo kvůli diskuzi na Vinted špatně.
Děkuji za váš příspěvek. My samozřejmně nechceme aby nám lidé padali kolem krku ale jde právě o jednotlivce jako vy, kteří dokáží mít střízlivý názor založený na faktech. Nepochybně jste udělala radost nejen mne. *daisy*
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Facebook: https://www.facebook.com/matouso
https://ibb.co/sb8ymr1
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 142 poděkování
Dostal: 403 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kasz píše: sobota 15. 8. 2020, 11:15:54 Je mi z toho úplně špatně. Špatně z toho, že vlastně cokoliv udělám nebo napíšu, stejně si na tom najde někdo něco, co se mu nebude líbit. Člověk se může snažit celý život žít slušně, nikomu neubližovat, a stejně pak ně něj nakydají hnůj. Ani se nedivím, že v komunitě pedofilů je zvýšené množství lidí s různými psychickými problémy a sebevražednými myšlenkami.
Pekne si to napisal. Toto je to, co ma vnutorne nici. Clovek sa tak snazi byt ten dobry. Vynaklada mnozstvo usilia a ajtak ho vidia ako zleho. Vytrhavaju slova alebo vety z kontextu a vidia za tim to, co nieje. Nielen na nete, ale aj v realite..
Kasz píše: sobota 15. 8. 2020, 11:15:54 Už aby začala ta škola, protože od března bez dětí… je to taky dost psychicky náročné. Moc se mi po nich stýská. Pro ty má smysl se snažit, už se na ně strašně těším.
*heart*
Bez nich by bol tento svet prazdnym miestom. Bohuzial vsak aj medzi detmi su take, ktore maju take predsudky ako dospeli. Niektore si nevedia nic vazit, su drze, agresivne, zavistlive. Ano pretoze deti vedia kto je na tom financne lepsie ako su oni a potom len rozpravaju o peniazoch a nadavaju si do bohatych

"Na to, ze je taka bohata, je taka hlupa. Ja keby som bola taka bohata... "
"Nemozeme sa spolu bavit pretoze ja som bohata a ty si chudobna" A ..podobne

Potom su tie predsudky, ze ked dietatu prejavujes naklonost vidi za tim to uchilne a je mu jedno ze ho mas rad iba mu prejavujes to ze mu davas najavo ze ho mas rad a mozes byt ten zly. Skratka bude za tim vidiet stale to uchilne a teba vnimat ako uchilaka nech urobis cokolvek nech sa snazis byt dobry akokolvek.
Nastastie dobre deti este nevymreli a su medzi nimi aj cestne, skromne, mile, bez predsudkou.

Ja mam rad aj tie zle deti, vzpurne, drze, pretoze ich dusa je zranena a toto je len ich prirodzena reakcia. Su to take male zranene steniatka.
Len to boli, ked sa snazis a aj tak si ten zly obzvlast najviac u niekoho na kom ti zalezi a koho mas strasne rad.

Mas vsak pravdu, ze pre tie(deti vseobecne) ma zmysel sa snazit. Bez ohladu na to, ci su zle alebo dobre. Pretoze deti su na uplne inacom leveli ako dospeli a aj ked su niektore zle.. stoji to za to sa snazit. U dospelich to nema podla mna zmysel..
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

Kasz píše: sobota 15. 8. 2020, 11:15:54 Je mi z toho úplně špatně. Špatně z toho, že vlastně cokoliv udělám nebo napíšu, stejně si na tom najde někdo něco, co se mu nebude líbit. Člověk se může snažit celý život žít slušně, nikomu neubližovat, a stejně pak ně něj nakydají hnůj. Ani se nedivím, že v komunitě pedofilů je zvýšené množství lidí s různými psychickými problémy a sebevražednými myšlenkami.
Moc si to beres... Lide proste na internetu delaji ramena vic nez v realnem zivote aby si pomohli dokazat jaci jsou pasaci a trochu si nahonili ego. Staci se podivat do komentu pod clanky na Novinky.cz

Nejlip to ilustruje pisnicka od Tezkeho pokondru - Ja jsem kreten.
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1221 poděkování
Dostal: 2859 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

jednapani píše: sobota 15. 8. 2020, 23:55:35Ahoj, chci vám jen napsat, ...
Děkuji Vám za tento podpůrný příspěvek, naštěstí se vždy najde někdo, kdo neodsoudí. Moc díky, trochu mi to zvedlo náladu.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 315 poděkování
Dostal: 630 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Pro zajímavost, top 30 komentujících:
  1. 179x kiiax
  2. 170x coca
  3. 168x luckygirl
  4. 145x venduline
  5. 101x dolltyna
  6. 100x cykle02
  7. 92x marek.volny
  8. 74x vandzina
  9. 57x lennroe007
  10. 42x borgialu
  11. 39x miss.bennet
  12. 33x petr.kasz
  13. 25x 003ch
  14. 22x mr_xguard
  15. 21x marrrrr
  16. 21x dadula
  17. 21x cid2020
  18. 19x kicune
  19. 18x fashion_a
  20. 18x nataliew
  21. 16x de.gar.cia
  22. 16x skalenka
  23. 15x nikoush
  24. 15x vin
  25. 15x cimrwoman
  26. 14x dreamer.cz
  27. 13x ellenel
  28. 13x estrella18
  29. 13x iraza
  30. 12x munkabunka
Od 10.08.2020 13:06 do 16.08.2020 10:53 padlo 1696 komentářů, a debaty se účastnilo 105 účtů, z toho 43 jen jedním příspěvkem.
Kiiax
Pomocný moderátor
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 204 poděkování
Dostal: 156 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Cykle02 píše: neděle 16. 8. 2020, 13:17:23 Pro zajímavost, top 30 komentujících:
  1. 179x kiiax

...
Tímto se pasuji na velitele Čepekovského útvaru rychlé akce komentovací. Zkratka chce ještě vyladit. :D
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Nový příspěvek od Tim »

Kiiax píše: neděle 16. 8. 2020, 17:10:31 Tímto se pasuji na velitele Čepekovského útvaru rychlé akce komentovací.
Ať žije král!!!

Ale nebylo by lepší Oberstgruppenführer Kiiax? :D

Kiiax
Pomocný moderátor

Tim píše: neděle 16. 8. 2020, 17:22:14
Kiiax píše: neděle 16. 8. 2020, 17:10:31 Tímto se pasuji na velitele Čepekovského útvaru rychlé akce komentovací.
Ať žije král!!!

Ale nebylo by lepší Oberstgruppenführer Kiiax? :D
Jednoho krále jsme tady už měli a pěkně mu hráblo. Stačí Oberstgruppenführer a Reichsführer. :D

Karel Ezechiel John
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Kiiax píše: neděle 16. 8. 2020, 17:10:31Tímto se pasuji na velitele Čepekovského útvaru rychlé akce komentovací. Zkratka chce ještě vyladit. :D
No že se na na ty haterky taky už nevybodneš.

Další blbina, četnost komentářů podle denní hodiny:
Obrázek
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Nejsem jen nemožnej. Já jsem vědecky nemožnej...!
Dal: 540 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

Cykle02 píše: neděle 16. 8. 2020, 18:17:58 Další blbina, četnost komentářů podle denní hodiny:
Obrázek
Děláš nám čest, Cykle. (Čepekovskou statistiku)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

No aby to bylo jasné, to se týká té konkrétní diskuze na Vinted o nás.
Kiiax
Pomocný moderátor

Cykle02 píše: neděle 16. 8. 2020, 18:17:58
Kiiax píše: neděle 16. 8. 2020, 17:10:31Tímto se pasuji na velitele Čepekovského útvaru rychlé akce komentovací. Zkratka chce ještě vyladit. :D
No že se na na ty haterky taky už nevybodneš.
Mě to pořád baví. :D

Karel Ezechiel John
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Na foru Vinted bylo založeno téma z názvem Kočka spolkla mýdlo, které je již smazáno. Byl v něm příspěvek:

(neznámý) 16.08.2020 11:02
Doufám, že jsem získala vaší pozornost a omlouvám se za zavádějící téma. V návaznosti na "komunita pedofilů" jsme vypátraly u jednoho jeho reálnou identitu. Jedná se o jedince, který dokonce učí na základní škole. A teď ta hlavní otázka, máme opravdu podloženo, že to je on. Jak byste postupovaly? Nevíme, zda prvně kontaktovat vedení školy a počkat jak se k tomu postaví. Nepřijde nám v pořádku, aby někdo takový byl každý den v kontaktu s dětmi. :!
+1 fashion_a
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 199 poděkování
Dostal: 206 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

Jak byste postupovaly? Nevíme, zda prvně kontaktovat vedení školy a počkat jak se k tomu postaví.
Totální ubohost. Jestli by tohle někdo udělal a dotyčného to poškodilo, tak je neskutečný ubožák a nechápu, jak na tohle může mít někdo vůbec právo.
Dejwik12
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Kontakt: cielalois@protonmail.com
Dal: 1 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Nový příspěvek od Dejwik12 »

Tak po přečtení toho všeho spíš lituju všechny heterosexuály ( nejenom ty vlastně) , kteří si vemou takovéhle ženské. Já jsem se moc pobavil 😄
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 149 poděkování
Dostal: 620 poděkování

Nový příspěvek od Myš »

Cykle02 píše: pondělí 17. 8. 2020, 8:31:31 Na foru Vinted bylo založeno téma z názvem Kočka spolkla mýdlo, které je již smazáno. Byl v něm příspěvek:

Doufám, že jsem získala vaší pozornost a omlouvám se za zavádějící téma. V návaznosti na "komunita pedofilů" jsme vypátraly u jednoho jeho reálnou identitu. Jedná se o jedince, který dokonce učí na základní škole. A teď ta hlavní otázka, máme opravdu podloženo, že to je on. Jak byste postupovaly? Nevíme, zda prvně kontaktovat vedení školy a počkat jak se k tomu postaví. Nepřijde nám v pořádku, aby někdo takový byl každý den v kontaktu s dětmi. :!
+1 fashion_a
Občas je to trochu na nervy být pedofil a učitel zároveň. Zatím se mi nedaří takovéto informace přecházet se stoickým klidem, i když to může být pouhý výkřik do tmy, snaha na sebe upozornit, nebo někoho vyděsit.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
301
Registrovaný uživatel
ve věku od: 6
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Vážím si kamarádství s dětmi
Dal: 4 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od 301 »

Nevidím důvod proč by se měla informovat škola, kde učí pedofil. Když ten člověk nikomu neubližuje tak je to v pořádku a navíc učitelů je málo. A když by se to tak dělalo s každým pedofilem, tak by nějaká část učitelů zmizela. Každý ať dělá práci která ho naplňuje.
Kiiax
Pomocný moderátor

Cykle02 píše: pondělí 17. 8. 2020, 8:31:31 Na foru Vinted bylo založeno téma z názvem Kočka spolkla mýdlo, které je již smazáno. Byl v něm příspěvek:

+1 fashion_a
Známá firma. Názory, že Stalin by mohl být hrdý. :D :D

Karel Ezechiel John