Matka navedla syna, aby z otce udělal pedofila (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Ondřej
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Kam se kouknu, kousek tebe mám
Příspěvky: 21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Matka navedla syna, aby z otce udělal pedofila (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Ondřej »


Více než rok musel žít 40letý muž s nálepkou zvrhlého pedofila, který sexuálně zneužívá vlastního syna. Stačilo, aby chlapec (5) na policii řekl, že mu táta sahá do zadečku a strká pindíka do pusy. Navedla ho k tomu jeho matka, která se tím snažila co nejvíce pošpinit v té době ještě manžela v rámci rozvodového řízení.

Za křivé obvinění a ohrožování mravní výchovy dítěte ji nyní potrestal klatovský okresní soud tříletým vězením s podmíněným odkladem na 4,5 roku. Rozsudek není pravomocný.


I sám chlapec u výslechu přiznal, že mu máma radila, co má říkat
- soudce Jaromír Veselý

„Zneužití dítěte v rámci partnerského boje považuji za velmi závažné provinění,“ uvedl předseda senátu Jaromír Veselý. Podle něj soud při ukládání ještě podmíněného trestu zohlednil situaci, kdy chlapce již má ve výhradní péči otec. „Obžalovaná se znovu vdala a má novou rodinu,“ upozornil soudce na další okolnost, která ženu zachránila od pobytu za mřížemi.

I když obžalovaná vinu popírala, soud neměl z provedených důkazů žádné pochybnosti o tom, že syna zmanipulovala a poštvala proti otci.

„Dokonce i sám chlapec u výslechu přiznal, že mu máma radila, co má říkat,“ vysvětlil Veselý.


Chtěla miliony

Vše začalo rozvodovým řízením v roce 2014. Žena požadovala v rámci majetkového vyrovnání po exmanželovi milionové částky s tím, že když je nedostane, obviní ho ze znásilnění jejich dítěte. Což se stalo.

Podle žalobce Jana Hrubého matka dítě navedla, aby před psychology a policií tvrdilo, že mu otec strkal prsty do konečníku a dával penis do úst.

„Obžalovaná se jednání dopustila v době, kdy mezi manželi probíhalo rozvodové řízení provázené sporem o dítě. Snažila se tím dosáhnout trestního stíhání muže a zabránit mu tak stýkat se se synem,“ uvedl Hrubý.


U obžalované znalci shledali sklony k teatrálnosti a přehánění. Hovořili i o její lhavosti a pomstychtivosti.

Během policejního vyšetřování se poškozený musel například podrobit sexuálnímu zkoumání, zda není pedofil. Většina přátel s ním skončila, opatrovnický soud na základě vyšetřování svěřil dítě do péče matky.


Chlapec je v péči otce

„Je to hrozný pocit, když vás vlastní syn z něčeho takového obviní. Vysvětlujte to známým nebo učitelkám ve školce. Byl jsem na dně, ztratil jsem veškeré sebevědomí a jen těžko jsem se mohl bránit jinak než opakovat, že jsem nic takového neudělal,“ vypovídal u soudu vysokoškolsky vzdělaný muž.

„Jak se asi můžete cítit, když vám na penis upevní zařízení monitorující impulzy a promítají přitom obrázky nahých dětí. Bylo to opravdu hodně stresující,“ dodal.

Obviněná před soudem tvrdila, že syna k ničemu takovému nenavedla. „V tom mám čisté svědomí,“ prohlásila. Podle její verze o tom chlapec mluvil spontánně. „Byli jsme u tří psychologů, kteří potvrdili, že si to tak malé dítě s takovými detaily nevymyslelo. Policie to zametla pod koberec,“ hájila se matka.

Podle znalců může mít takové ovlivňování ze strany jednoho z rodičů na dítě do budoucna nepříznivý vliv. „Je způsobilé narušit jeho morálku a vyvolat u něho společensky nežádoucí přístupy k obecně uznávaným společenským pravidlům,“ uvedli psychiatři. U obžalované znalci shledali sklony k teatrálnosti a přehánění. Hovořili i o její lhavosti a pomstychtivosti.

Poté, co se ukázalo, že otec je nevinný, svěřil mu soud syna do péče. „Je spokojený, ve škole má dobrý prospěch, baví ho matematika, zajímá se o počítače. Chodí na kroužky a sportuje,“ uzavřel otec chlapce.Jak nás/vás obviní taková mrcha, těžko budeme/budete dokazovat svou nevinu. Nedovedu si představit být v kůži toho chlapa...

Omlouvám se adminovi, neumím tu vkládat správně webové odkazy.

P.S.: nejsem ten chlap z článku. Jen mne to děsí, čeho všeho jsou některé "osoby" schopné *nene*
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 5. 8. 2020, 12:39:30, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 29
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 793
Dal: 451 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Re: Matka navedla syna, aby z otce udělal pedofila

Nový příspěvek od Tim »

Nejhorsi je ze takovych obvineni padne rocne nekolik... I kdyz z toho clovek vybrusli tak vztahy v ramci rodiny uz to nezpravi a odnese to zase jen dite ze ktereho si jedna strana udelala jen prostredek pro pomstu. Hnus
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Re: Matka navedla syna, aby z otce udělal pedofila (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

"Více než rok musel žít 40letý muž s nálepkou zvrhlého pedofila"
Obávám se že tohle není pravda té nálepky se totiž nezbaví do konce života vždycky se najde někdo kdo řekne "na každém šprochu pravdy trochu".....
Navíc těm co takhle člověka napadnou skoro nic nehrozí i tentokrát to skončilo jen podmínkou, zatímco otec by snadno dopadl podstatně hůř. Co je daleko horší je, jak to musí ublížit těm dětem! Čím ta matka myslela když tohle namlouvala dítěti?