Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Pořiď si svého sebetrýznitele... (povídka)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Rapunzel

Pořiď si svého sebetrýznitele... (povídka)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Jméno dívky bylo pozměněno...a fejeton je léta starý. :)

Pořiď si svého sebetrýznitele...

Abych pravdu řekla, děti jsem v životě neplánovala a touhu po nich nikdy nepociťovala. Letmé a zcela náhodné pohledy do kočárků všudepřítomných maminek ve mně místo pocitů něhy vyvolávaly spíše zděšení a nepochopení žvatlacího reflexu, který přepadal ostatní nahlížející.

Pak jsem ale nečekaně a nechtěně otěhotněla a po devíti měsících útrap se mi narodila dcera, kterou jsem si i přes absenci mateřských tužeb okamžitě hluboce zamilovala a zavázala se ji celoživotně chránit. Dnes vím, že chránit bych měla především sebe, páč z toho mrňavého, nervózního, sebeprosazujícího se uzlíku vyrostla během tří let démonická bytost, která se neštítí týrat vlastní matku...píchat vidličkou do nohy, v nestřeženém okamžiku stříhat vlasy, dusit šálou, ucpávat nos plastovým kelímkem...před rokem mi dokonce rozdrtila nosní kůstky! Případy jako já by měla odebrat sociálka a umístit do domova pro týrané matky.

Ovšem nejsilnější zbraní mé tříleté dcery je řeč! Uznávám, tuto zbraň jsem ji vložila do rukou, nebo přesněji řečeno do úst, asi já. Jelikož se ve mně nikdy nevyvinul onen žvatlací reflex, mluvila jsem na svou dceru od narození jako na člověka a požadovala to i po ostatních, přičemž jsem se ji snažila přimět k patřičným reakcím - odpovědím...kdo se má totiž vyznat ve změti křiku a pískání?

Výsledek se dostavil brzy a tříletá Beáta udivuje své okolí svými komunikačními schopnostmi, převyšující pětileté dítě. Tím se nechlubím, tím varuju všechny budoucí rodiče, jelikož řeč v ústech dítěte bývá smrtící a zničující.

Některé hlášky, které Beáta kdy vyřkla, snad ani nejsou publikovatelné, ovšem její zajímavé postřehy mě nepřestanou bavit.

Jakožto milovnice bouřek a stormchasingu jsem loňskou bouřkovou sezónu upravovala fotky svých bouřkových úlovků, když za mnou přišla Beátka a s dotazem "co to je?" se chtěla podívat.

"To je bouřka, Beátko."

"Bouřka? Bouřka je trapná."

Zaskočeně jsem se zeptala, PROČ je bouřka trapná, a dostalo se mi vcelku logické odpovědi: "Protože dělá kravál."

O hláškách typu "Babo, Ty máš velké břicho, fuj!" nebo "Strejda smrdí!" (když přišel známý z práce na stavbě) ani nemluvě.

Nedávno jsem svou dceru vzala sebou na schůzku do centra psychosociální pomoci schizofrenikům, kde se zabývám dobrovolnictvím, a tam se jí tak zalíbilo, že se začala bezostyšně shánět po džusu, sušenkách a zábavě, přičemž zabavila ručně šitého pejska z kreativních dílen. To se dá od malého dítěte čekat, ovšem že začne s plyšákem máchat a vykřikovat, že je to ďábel, mě překvapilo a nevím, kde na to přišla.

Když se k ní naklonila samotná ředitelka, fascinovaná její řečí, se slovy "Ty tak hezky mluvíš, Beátko, řekneš mi něco?", tak Beáta jen rezignovaně pronesla: "Namaluju Ti kolečko a ticho."

Nakonec jsme si díky Beátině výřečnosti krom pobavení všech zúčastněných a plyšáka odnesly i spousty pohádkových knížek, dětské džusy, oplatky, a tak nějak celkově to tam po nás vypadalo jako po návštěvě exekutora. Návrhy na to, ať sebou dcerku vezmu na akce a srazy si musím nechat projít ještě hlavou, nerada bych, aby někdo skončil hospitalizovaný, ona je záhul i pro zdravé a dětmi zkoušené jedince...

Na druhou stranu takové mudrlantství malých dětí bývá roztomilé a dokáže mile překvapit. Kdo má děti, jistě uzná, že srdečné dětské vyznání typu "Mamko, já Tě milovám!" je k nezaplacení. Takže výřečnosti třikrát hurá!