Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Demonstrace Child Lives Matter v Hollywoodu

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 270 poděkování
Dostal: 577 poděkování

Demonstrace Child Lives Matter v Hollywoodu

Nový příspěvek od Cykle02 »

O této demonstraci jsem se dozvěděl z dezinformačního webu: stredoevropan.cz

Lidé demonstrovali v Hollywoodu proti pedofilům z filmového průmyslu

Pedofilie je větší problém, než tušíme. Ať už jde o nedávné zlikvidování mezinárodního pedofilního webu, který měl nejméně 70 tisíc uživatelů. Nebo o nedávné odhalení herce Corey Feldmana, který tvrdí, že pedofilie je největším problémem Hollywoodu. Ten tvrdí, že ve filmovém průmyslu existuje pedofilní mafie, která zájemcům dodává děti na sex. Je to prý problém mnohem větší, než #metoo, protože děti jsou oproti ženám bezbrannější.

Vzhledem ke kvalitě zdroje, nezbývalo než se podívat, co se to událo.

Tato akce skutečně 31.7.2020 proběhla, organizátorem je server realdealmedia.com, resp. nějaký Dean Ryan. Podle nejstarší fotky na instagramu, je tahle #ChildLivesMatter výzva stará jen týden.

Obrázek

Jal jsem se tedy podívat, čím je tam argumentováno.

Úroveň dost naznačuje už zmínka o Adrenochromu a pizzagate ve variantě pozvánky šířené na sociálních sítích.

Obrázek

Zkoukl jsem příspěvky na twitteru pod hashtagem #SAVETHECHILDREN a #ChildLivesMatter, abych se podíval, co lidé mají na transparentech, a některé kousky jsou fakt mimo mísu.

Obrázek
Obrázek

Do demonstrace se intenzivně vložila komička Lauren Eisman a na jejím YouTube kanálu je video, kde akcentuje tyto případy:
Rozhovor s Coreyem Feldmanem 'The biggest problem in Hollywood is paedophilia', česká zmínka o tom Herec v novém dokumentu mluví o zneužívání dětí v Hollywoodu.

Dále případ únosu haitských dětí, cz článek: ČT24 Třiatřicet haitských dětí je zpátky u rodičů.

Obrázek

Obvinění Bryana Singerera, cz článek: Dělají to pro peníze, říká režisér obviněný ze sexuálního zneužívání

Kauzu Jamese Gunna za 10 let staré tweety, cz článek: Disney vyhodil režiséra Strážců galaxie, dohnaly ho téměř deset let staré urážlivé tweety

Článek o kometnářích Elijaha Wooda, ale nějak nezmínila, že to druhý den odvolal: Elijah Wood clarifies comments on pedophilia and Hollywood

Obrázek

Je evidentní, že se tato událost nese na vlně BlackLivesMatter, MeeToo, konspiračních teoriích a neprokázaných obviněních. I ta většina obvinění se týká kontaktů s neplnoletými a jen výjimečně jsem v pár případech viděl zmínku o 12-13 let chlapcích. Tedy nejde o případy pedofilů.
V jiných médiích o této události zprávu nevidím, ale to může být tím, že máme jiné časové pásmo než USA, nebo prostě to je na poměry USA nepodstatná událost.

Jestli se vám zdá zbytečné tohle řešit, tak uvidíte, že díky dezinformačním webům a sociálním sítím tyhle argumenty brzy uvidíme i u nás.

BTW a koukám roušky tam moc nefrčí.
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 3. 8. 2020, 11:24:33, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Oprava URL tagu
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Demonstrace Child Lives Matter v Hollywoodu

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nj. ale stejně by popravili pedofily a mají dojem že jsou povolanější než odborníci a by určovali co je a co není sexuální orientace...
Osobně jsem k podobným hnutím, právě díky takovýmto výstřelkům, hodně skeptický a podle mne takový jedinci všem skutečným problémům které si zaslouží řešit dělají medvědí službu.
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 1298 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

První plakát zve na protesty proti pedofilům, na druhém plakátu to vylepšili na protesty proti pedožravcům (pedovore). Při svatém boji se slovní kreativitě meze nekladou. Asi žereme děti. *scratch*
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Gabriel Svoboda píše: neděle 2. 8. 2020, 8:02:45 První plakát zve na protesty proti pedofilům, na druhém plakátu to vylepšili na protesty proti pedožravcům (pedovore). Při svatém boji se slovní kreativitě meze nekladou. Asi žereme děti. *scratch*
Mnó náhodou si vzpomínám, že frázi "děcka já vás žeru" jsem už párkráte slyšel a to snad i ve filmu :0)