Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Karla Maříková - Vždyť nejde o státní symbol. Když si v... (Facebook)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 315 poděkování
Dostal: 630 poděkování

Karla Maříková - Vždyť nejde o státní symbol. Když si v... (Facebook)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Vždyť nejde o státní symbol. Když si v rámci divadelní hry v brněnském divadle Husa na provázku vytahovali herci státní vlajku z vagíny, tak to se nic neděje a toto je projev nenávisti? Tímhle, tou perzekucí tu nenávist naopak vzbuzují. Vzhledem k tomu, že se na těchto pochodech producírují třeba pedofilové, tak mě negativní emoce, které to v lidech vzbuzuje vůbec nepřekvapují a už by tato akce neměla být vůbec podporována z peněz daňových poplatníků. Není to tak dlouho, kdy pedofilní stránky České pedofilní společnosti zveřejňovaly ve velkém fotky a videa českých dětí. Budeme snad brát pedofílii jako něco normálního, kam jsme se posunuli? A právě tohoto pochodu se třeba účastní pedofilové z České pedofilní komunity jak je na internetu uvedeno. Za mě je to vrchol dekadence kam se společnost posunula a vůbec nechápu, že na tyto akce někdo tahá děti. Řešit svůj negativní postoj k této akci zapálením vlajky je zbytečně vyhrocené a nesmysl, ale urcitě ne trestný čin. Bude li dotyčný odsouzen, tak se situace ve společnosti naopak vyhrotí a můžeme očekávat, že lidé tuto komunitu budou skutečně nenávidět a začnou jí pohrdat.
Ještě si dovolím připomenout kdo vede Ministerstvo vnitra, pod které patří policie: Hamáček ČSSD a Ministerstvo spravedlnosti, pod které patří státní zástupci vede Benešová dnes už bývalá členka ČSSD. Těmto lidem Andrej Babiš svěřil moc.

Postu se chopil dezinformační web Sputnik.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 64 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Karla Maříková - Vždyť nejde o státní symbol. Když si v... (Facebook)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Napsal jsem odpověď:

Lžete. Fotografie a informace na webu nebyly zveřejněny, pouze byl sdílen odkaz na stránku, na které dané fotografie a informace byly zveřejněny. Těmi weby a osobami, které zveřejnily dané informace jsou ČT, NOVA, PRIMA, IDNES, NOVINKY, SEZNAM, CSFD, IMDB, uživatelé služby Youtube......... Na webu byl daný obsah pouze sdílen.

A jinak zneužívání státního znaku k pokusu o zachování nelegálních reklamních ploch u silnic, navíc firmy, jenž prakticky patří předsedovi strany SPD, to není hulvátství?
Michael Xguard, sociální gorila :D
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 7 poděkování
Dostal: 411 poděkování

Re: Karla Maříková - Vždyť nejde o státní symbol. Když si v... (Facebook)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Cykle02 píše: středa 29. 7. 2020, 18:31:16 Vždyť nejde o státní symbol. Když si v rámci divadelní hry v brněnském divadle Husa na provázku vytahovali herci státní vlajku z vagíny
Kam nám to to divadlo dopracovalo... asi začínám fakt stárnout, co věchno někdo dokáže považovat za umění. Mimochodem kolik herců má vagínu, já se naivně domníval že tu mají jen herečky *omg*