Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Souhlasíte, aby pedofilové pracovali ve školství? (Odpovědi.cz)

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Souhlasíte, aby pedofilové pracovali ve školství? (Odpovědi.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Na serveru Odpovědi.cz se objevila tato anketa:

Pedofilie sice je parafilie, ale nejedná se o trestný čin. Trestné jsou pouze projevy pedofilie.

Většina pedofilů dětem neubližuje a existují i lidé s touto deviací, kteří dobrovolně vyhledají pomoc sexuologa a začnou se léčit, aby nebyli hrozbou pro společnost.

Pokud pedofil své sexuální touhy ovládne, dokáže být skvělým přítelem dětí a dobrým pedagogem, pokud je ke své profesi kompetentní.

Předem vám děkuji za vaše reakce na můj dotaz.

Hlasujte v anketě

- jiná odpověď
- ano
- v žádném případě
- ano, pokud své pudy dokáží udržet na uzdě
- ano, pokud chodí k odborníkovi
- posuzovat se má případ od případu

"Ano bez podmínek", "ano, pokud své pudy udrží na uzdě" a "posuzovat případ od případu" jsou v podstatě totožné odpovědi, protože je jasný, že to platí pro kohokoliv, nejen pro pedofila. A jiná odpověď je jaká?

Souhlasit nebo nesouhlasit je tako akorát pro anketu, stejně to nejde nijak na člověku poznat, a povinné sexuologické vyšetření pro celou populaci je blbost, protože by sexuologové nestíhali. Stejně tak je blbost "pokud chodí k odborníkovi" - proč by chodil k odborníkovi, když mu ten odborník nemá čím pomoct, když prostě pokud je pedofil se svou pedofilií srovnaný, tak není důvod chodit k odborníkovi? No je vidět, že tu anketu dělal člověk, který se v problematice "velmi dobře orientuje".
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 242 poděkování
Dostal: 492 poděkování

Re: Souhlasíte, aby pedofilové pracovali ve školství? (Odpovědi.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Na tu anketu jsem narazil. Je zamčená a hlasovalo tam evidentně jen 5 lidí. Vypovídací hodnota žádná. Už dotaz je tendenčně položený, protože pedofilové ve školství již jsou, a byli tam vždycky.